Статті

Останні коментарі

Останні статті

Юристи форуму

Відгуки про юристів


5.00 зірок
Минулого 2022 року Європейська агенція з повернення боргів (ЄАПБ) викупила у «Таліона» мої борги в МФО, згодом подала позов в суд про стягнення з мене боргів. Суд мав відбутися у травні 2023 року. Загальна сума позову (крім судових витрат) складала 80 270 грн. Я звернулася за допомогою до адвоката Сергія Калініна, який погодився представляти мої інтереси в суді. Суд першої інстанції ми програли. Але Сергій запропонував спробувати подати апеляцію в Апеляційний суд. Дніпровський апеляційний суд задовольнив нашу апеляцію. Завдяки суперпрофесійному супроводженню справи Сергієм Калініним, У задоволенні позову ТзОВ “Європейська агенція з повернення боргів” до мене про стягнення заборгованості відмовлено. Плюс винесено рішення повернути кошти за адвокатські послуги.
Дуже вдячна Сергію Калініну за професійне ведення справи, за велику пророблену роботу і, зрештою, за нашу перемогу над ЄАПБ!
Тому не впадайте у відчай при схожих ситуаціях, тут є , до кого звернутися за професійною юридичною допомогою. Особисто я раджу Сергія Калініна і його Адвокатське бюро «Калінін і партнери».

5.00 зірок
Тарас красавчик, помог с тремя ВП , разрешил рассрочить платеж за свои услуги. Все время отвечал на самые глупые вопросы и был на связи. Первые победы уже есть, ждём остальных, большое спасибо, всем советую!

5.00 зірок
Дякую, що знайшли час поділитися своєю історією по справі з ТОВ "Фінансова компанія "Європейська агенція з повернення боргів".
Чудово, що ви виявили бажання бути послідовною в цій справі та не відмовилися подати апеляційну скаргу. :hi:
Назад
Угорі Унизу