• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

+38 0954017932

  • Автор теми Mria
  • Дата початку
  • Відповіді 18
  • Перегляди 368
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Mria

Форумчанин
Реєстрація
19 Жов 2021
Дописи
114
Реакції
20
Бали
1,800
UAH
10.50
Ваш пол
Женский
Mria не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня,хто це може бути , спочатку йдуть дзвінки з прихованого номеру що розшукується певна людина ,і щоб оплатила кредити ,кредити не мої ,і потім телефонує цей номер і говорить ну що дзвіночки поступають ,вони і будуть поки вона не закриє свої три кредити ,але не називають хто це .Можливо в когось таке було і підскаже хто це ?
 
getcontact пише Mark
 
Доброго дня,хто це може бути , спочатку йдуть дзвінки з прихованого номеру що розшукується певна людина ,і щоб оплатила кредити ,кредити не мої ,і потім телефонує цей номер і говорить ну що дзвіночки поступають ,вони і будуть поки вона не закриє свої три кредити ,але не називають хто це .Можливо в когось таке було і підскаже хто це ?
А ви ту людину знаєте?
 
Так ,але вона за кордоном ,і дзвінки надходять мені зараз кожну хвилину,навіть і якщо і скаргу написати то незнаю на кого
А в тієї людини запитати де в неї кредити можна? щоб ви знали на кого скаргу писати
 
А в тієї людини запитати де в неї кредити можна? щоб ви знали на кого скаргу писати
В неї не один а трохи є ,це Мілоан,алекскредит ,фін форс (сслон) ,кредит каса ,манівео ( таліон )
А в тієї людини запитати де в неї кредити можна? щоб ви знали на кого скаргу писати
Дзвінки кожні 2 хвилини
 
це фін форс може бути на їх методи схоже
 
Ви не можете, принаймі тимчасово, заблочити невідомі і взагалі всі ліві номери?
Я не приймаю ,поставила вже антиспам ,але до мене походу тепер ніхто не дозвониться бо телефонують кожні 2 хвилини
Ось тут покрокова інструкція, можете використати, і сказати про результат Дзвінки з приводу неіснуючого, або чужого кредиту.
Дякую
це фін форс може бути на їх методи схоже
Вони довго так кошмарять?
 
Я не приймаю ,поставила вже антиспам ,але до мене походу тепер ніхто не дозвониться бо телефонують кожні 2 хвилини
Це ненадовго. Побачать що не пробивають і злізуть.
 
Не знаю хто сказився , але в мене сьогодні телефон червоний. Ще такого не було.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу