• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

#3 Закрыть кредит почти за тело? Закрыл, рассказываю

Dim4ksan

Перевірений
Реєстрація
12 Вер 2021
Дописи
59
Реакції
94
Бали
878
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Dim4ksan не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Фух, ну они и доставучие, самые активные при теле 3000

Просрочка: 45 дней +-

Пришло сообщение по поводу акции по кредиту, позвонил, хотели 8000. Сказал гуляйте.
После опять пришло сообщение через пару дней, звоню, она говорит все те же условия, потом немного по кричала, и сказала: "ну, я вижу ты хорошо умеешь разговаривать, говори что предлагаешь". Ну я и сказал за 4000 закрою сейчас, с гарантийкой и так далее. Сказала ок, но без гарантийного, она спишет проценты до 4000 и я оплачу, сразу получу справку о закрытии.

Захожу, реально, правда не 4000, а 4300, ну я и плюнул, оплатил)

Задавайте вопросы))
 
Фух, ну они и доставучие, самые активные при теле 3000

Просрочка: 45 дней +-

Пришло сообщение по поводу акции по кредиту, позвонил, хотели 8000. Сказал гуляйте.
После опять пришло сообщение через пару дней, звоню, она говорит все те же условия, потом немного по кричала, и сказала: "ну, я вижу ты хорошо умеешь разговаривать, говори что предлагаешь". Ну я и сказал за 4000 закрою сейчас, с гарантийкой и так далее. Сказала ок, но без гарантийного, она спишет проценты до 4000 и я оплачу, сразу получу справку о закрытии.

Захожу, реально, правда не 4000, а 4300, ну я и плюнул, оплатил)

Задавайте вопросы))
Поздравляю!
Супер!
 
вітаю! скоро і мілоан буде випрошувати тіло... а багато шараг залишилось?
 
такі вже вони падлюки. Що поробиш...
та да... ще й до форуму боялась просрочок як вогню і пролонгувала бо велась на їх погрози. але це вже я не дуже розумна...
в мене таке відчуття що вони навмисне заганяють людей в боргову яму
 
та да... ще й до форуму боялась просрочок як вогню і пролонгувала бо велась на їх погрози. але це вже я не дуже розумна...
в мене таке відчуття що вони навмисне заганяють людей в боргову яму
Ми всі сюди прийшли такими. Хто більше,хто менеше,...
 
та да... ще й до форуму боялась просрочок як вогню і пролонгувала бо велась на їх погрози. але це вже я не дуже розумна...
в мене таке відчуття що вони навмисне заганяють людей в боргову яму
Я так само скидала скільки могла а вони мені сьогодні прислали.
**********С сегодняшнего дня звонки по долгу перед сервисом lovilave начнут поступать родственникам , коллегам и знакомым до полного закрытия . Вы нарушили условия договора и игнорируете кредитора. в течении часа будут установлены контакты всех родственников без исключения и им начнут поступать ежечасные звонки до полного закрытия долга*** . добавлены контакты :
Елена Боровик,
Сергей Соботюк,
Ангелинка Тартачник,
Людмила Куницкая (Тартачник). Це взято з однокласників я впевнена. Всіх як завжди попередила
 
Я так само скидала скільки могла а вони мені сьогодні прислали.
**********С сегодняшнего дня звонки по долгу перед сервисом lovilave начнут поступать родственникам , коллегам и знакомым до полного закрытия . Вы нарушили условия договора и игнорируете кредитора. в течении часа будут установлены контакты всех родственников без исключения и им начнут поступать ежечасные звонки до полного закрытия долга*** . добавлены контакты :
Елена Боровик,
Сергей Соботюк,
Ангелинка Тартачник,
Людмила Куницкая (Тартачник). Це взято з однокласників я впевнена. Всіх як завжди попередила
А как вы предупреждаете? Что говорите своим?
 
А как вы предупреждаете? Что говорите своим?
Сказала що взломали одноклассники,вк, і беруть звідти дані. Всі зрозуміли. А вони лякають,не дзвонять нікому. Я боялася два роки,робила пролонгації,перекредитування, не спала ночами коли пішли прострочки. Нічого,прорвемося,головне попередьте що дзвонять шахраї
 
Я так само скидала скільки могла а вони мені сьогодні прислали.
**********С сегодняшнего дня звонки по долгу перед сервисом lovilave начнут поступать родственникам , коллегам и знакомым до полного закрытия . Вы нарушили условия договора и игнорируете кредитора. в течении часа будут установлены контакты всех родственников без исключения и им начнут поступать ежечасные звонки до полного закрытия долга*** . добавлены контакты :
Елена Боровик,
Сергей Соботюк,
Ангелинка Тартачник,
Людмила Куницкая (Тартачник). Це взято з однокласників я впевнена. Всіх як завжди попередила
може лякають
 
И я сегодня закрыла за тело + небольшой% , просрочка больше 50 дней. Гарантийку с закрытием прислали сразу же.
 
Я так само скидала скільки могла а вони мені сьогодні прислали.
**********С сегодняшнего дня звонки по долгу перед сервисом lovilave начнут поступать родственникам , коллегам и знакомым до полного закрытия . Вы нарушили условия договора и игнорируете кредитора. в течении часа будут установлены контакты всех родственников без исключения и им начнут поступать ежечасные звонки до полного закрытия долга*** . добавлены контакты :
Елена Боровик,
Сергей Соботюк,
Ангелинка Тартачник,
Людмила Куницкая (Тартачник). Це взято з однокласників я впевнена. Всіх як завжди попередила
Мне такое же пришло сегодня…пугают
 
Дзвонять з прихованого номера контактному(я свій другий номер залишила) і ще сьогодні дзвонили одній знайомій
 
И я сегодня закрыла за тело + небольшой% , просрочка больше 50 дней. Гарантийку с закрытием прислали сразу же.
Як себе поводила дана шарага ,чи робили ви пролонгації.Спілкувались з ними чи повний ігнор?
 
Як себе поводила дана шарага ,чи робили ви пролонгації.Спілкувались з ними чи повний ігнор?
Дзвонили тільки мені і присилали смс, спочатку з процентами, потім з лояльними умовами закриття. Так, пролонгації були, але на сумму менш за тіло. З ними не спілкувалась за весь цей час, коли були гроші сама зателефонувала і зійшлись на сумі, яка влаштувала і мене і їх. Справку про закриття отримала одразу після погашення боргу.
 
Назад
Угорі Унизу