• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник 34 МФО, змінюю життя, шукаю порад як справитись

  • Автор теми ss_lk
  • Дата початку
  • Відповіді 92
  • Перегляди 9K
Минуло більше року. Більше року воюю. Закрив трошки менше половини. Чимало допоміг Morfius , де що самі пропонували. Тепер залишилось ще 17 шараг. Але дасть Бог і те закрию помаленьку. Головне твердо прийняти рішення і працювати над собою. Як би важко не було. Кожен раз перемагаючи себе ми стаємо ще сильнішими.
Нехай всім хто читає, допоможе Господь впоратися із усіма причинами, що загнали нас в таку недобру ситуацію.
Привіт, я теж вляпався в це через залежність, граю 8 років. Якщо не важко,то можна декілька питань задати? Вже опускаються руки реально. Це капець. Напиши в телеграмі мені @re4mond. Дякую
 
Швидкогроші пропонують тіло, але не дають гарантійки. Тупо текст. Хтось так їм вірив?
 
Швидкогроші пропонують тіло, але не дають гарантійки. Тупо текст. Хтось так їм вірив?
мені змінили суму в особистому кабінеті, без гарантійки
на наступний день після оплати надали довідку про закриття, через тиждень оновили дані в УБКІ
 
Цікаво,а як можна такі великі суми взяти? Ви шо міліонер?
 
мені змінили суму в особистому кабінеті, без гарантійки
на наступний день після оплати надали довідку про закриття, через тиждень оновили дані в УБКІ
В УБКИ по ним у меня вообще договора нет , странно как-то
 
Назад
Угорі Унизу