• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник 34 МФО, змінюю життя, шукаю порад як справитись

  • Автор теми ss_lk
  • Дата початку
  • Відповіді 92
  • Перегляди 9K
Если вы сможете все это за год отдать(только не забывайте про проценты и пеню) то я за вас рад и вам нечего переживать)
Ну відсотки розумні, без пені. І звичайно, якщо мені не блокуватимуть рахунки. Але я налаштований оптимістично
 
І адреналін шукав, і втікав від себе, і створював собі світ. Ціле нашарування причин. Не так багато, щоб з впевненістю сказати, що остаточно поборов залежність, тому про всяк випадок заблокував себе через комісію з азартних ігор. Продовжую відвідувати психолога.
Без образ, але рік на форумі... Тут вже не до психолога треба.
 
Без образ, але рік на форумі... Тут вже не до психолога треба.
Та я й не ображаюсь, я ж за цей рік ні рядка не прочитав. А повільно йшов шляхом самознищення. А до кого порадите звертатись?
 
Вже починаються погрози про приписи. Вірити їм?? То другий тиждень протерміну.
 
Та я й не ображаюсь, я ж за цей рік ні рядка не прочитав. А повільно йшов шляхом самознищення. А до кого порадите звертатись?
Якщо Вам реально допомагає психолог і є покращення- це добре. Кожен сам обирає свій шлях. Я змінив роботу і тепер адреналіна мені вистачає))
 
Вже починаються погрози про приписи. Вірити їм?? То другий тиждень протерміну.
Еще рано. Если и сделают, предупреждать не будут, сделают по тихому. Мониторьте себя в реестрах.
 
Вже починаються погрози про приписи. Вірити їм?? То другий тиждень протерміну.
Особисті данні приховуйте. П.І.Б, адресу,номери договорів і т.д. Смс не читайте і уваги не звертайте!
 
Еще рано. Если и сделают, предупреждать не будут, сделают по тихому. Мониторьте себя в реестрах.
Реєстрах боржників і виконавчих проваджень? То ж і в Дії має повідомлятись
 
Вже починаються погрози про приписи. Вірити їм?? То другий тиждень протерміну.
У вас есть деньги? Ну даже если это не угрозы а предупреждение к примеру? Это должно волновать только того человека который думает "отдать хотелки, так как деньги есть или ждать тело". Если на хотелки нет денег, почему вас волнуют сообщения о ИНН, денег то все равно нет?
 
Особисті данні приховуйте. П.І.Б, адресу,номери договорів і т.д. Смс не читайте і уваги не звертайте!
Дякую. Протупив.
Дякую. Протупив.
Особисті данні приховуйте. П.І.Б, адресу,номери договорів і т.д. Смс не читайте і уваги не звертайте!
 
У вас есть деньги? Ну даже если это не угрозы а предупреждение к примеру? Это должно волновать только того человека который думает "отдать хотелки, так как деньги есть или ждать тело". Если на хотелки нет денег, почему вас волнуют сообщения о ИНН, денег то все равно нет?
Нєма
А чого має смущати? То опечатка
То певно треба платну версію труколера, бо шота воно не работаїть
Панєслась
Особисті данні приховуйте. П.І.Б, адресу,номери договорів і т.д. Смс не читайте і уваги не звертайте!
А те, що я тут всі суми опублікував.. блін
 

Вкладення

  • IMG_20211115_170238.jpg
    IMG_20211115_170238.jpg
    26.7 Кб · Перегляди: 200
Останнє редагування:
Суми не страшно. Картки перевипустіть бо в мінуса заженуть
Так, перевипустив. Блін, за день по 30 дзвінків, всякі лякалки, дзвінки на роботу, знайомим. І то ще скоро до них егроші приєднається. Трошки подусталь я.
Я так порився по форуму, то трошки маю уявлення кого першого закривати. Головне, аби тіло пропонували, або тіло і малий відсоточок.
 
Так, перевипустив. Блін, за день по 30 дзвінків, всякі лякалки, дзвінки на роботу, знайомим. І то ще скоро до них егроші приєднається. Трошки подусталь я.
Я так порився по форуму, то трошки маю уявлення кого першого закривати. Головне, аби тіло пропонували, або тіло і малий відсоточок.
Було 200+ дзвінків за день. З часом звикаєш і не звертаєш уваги. А закривати... Це вже тільки Вам вирішувати.
 
Назад
Угорі Унизу