• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

А банк сошёл с ума

  • Автор теми Prince
  • Дата початку
  • Відповіді 21
  • Перегляди 2K

Prince

Форумчанин
Реєстрація
16 Гру 2021
Дописи
153
Реакції
60
Бали
913
UAH
2.50
Prince не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Здравствуй, А банк , наверное, сошёл с ума, у меня по ним задолженность :быстрые наличные и кредитка, не плачу уже около полу года, до этого были тихие, а за последнюю неделю куча ежедневных звонков, трубку не беру.
У кого как с ними обстоят дела?
 
Здравствуй, А банк , наверное, сошёл с ума, у меня по ним задолженность :быстрые наличные и кредитка, не плачу уже около полу года, до этого были тихие, а за последнюю неделю куча ежедневных звонков, трубку не беру.
У кого как с ними обстоят дела?
Может вам хотят предложить лояльные условия.
Послать в сад всегда можно.
 
Здравствуй, А банк , наверное, сошёл с ума, у меня по ним задолженность :быстрые наличные и кредитка, не плачу уже около полу года, до этого были тихие, а за последнюю неделю куча ежедневных звонков, трубку не беру.
В чому саме зійшов з розуму? :rolleyes:
Що хоче повернути свої гроші ? :sarcastic:
 
В чому саме зійшов з розуму? :rolleyes:
Що хоче повернути свої гроші ? :sarcastic:
Ну и это тоже ? просто очень настырно наяривают, каждый день, по несколько раз. Складывается такое впечатление, что войны в стране нет и военного положения тоже ?‍♀️
 
Ну и это тоже ? просто очень настырно наяривают, каждый день, по несколько раз. Складывается такое впечатление, что войны в стране нет и военного положения тоже ?‍♀️
Нічого дивного.
"Кому війна, кому мати рідна"...
Та й взагалі практично всі фінустанови з червня почали відновлювати всі свої "послуги", в тому числі і дебільнуваті телефонні бомбьожкі
 
Нічого дивного.
"Кому війна, кому мати рідна"...
Та й взагалі практично всі фінустанови з червня почали відновлювати всі свої "послуги", в тому числі і дебільнуваті телефонні бомбьожкі
А навіщо телефоні ,,бомбьожки,, приймати?
 
ну може у когось із-за роботи так виходить, а хтось від цього навіть кайфує іноді
Якщо через роботу,то вони мене підштовхнули на кращу і перевернули моє життя на всі 180 градусів .
 
А навіщо телефоні ,,бомбьожки,, приймати?
Питання не по адресі... За більше ніж три роки протермінувань не мав ЖОДНОЇ телефонної розмови з одноклітинними.
А відповідь була в контексті того що фінорганізаціїї роблять все те саме що і до війни.
 
Питання не по адресі... За більше ніж три роки протермінувань не мав ЖОДНОЇ телефонної розмови з одноклітинними.
А відповідь була в контексті того що фінорганізаціїї роблять все те саме що і до війни.
У Вас много МФО? Разве после такого срока, договора с ними ещё действительни?
 
Є троохи ... і суми далеко не одна-дві тисячі.
Разве после такого срока, договора с ними ещё действительни?
Якщо ви про "СИД" той що 3 роки - то його КМУ продовжив ще в 20 році на термін дії карантину... вже не говорю про воєний стан.
Та й треба дивитись що вказано про це в самих "договорах"... в кожному окремо... чого ніхто звісно не робив при оформленні позики
 
скажите, пожалуйста, сильно нервишки за это время подпортили. У меня просрочки около 6-8 месяцев, точно уже и не помню. Как то до войны, благодаря форуму, немного себя и свою нервную систему успокоила, было очень много звонков мне моему окружению, потом как ввели военное положение все эти шараги притихли и я как будто на свет заново родилась, сейчас же начинается снова паника, боюсь заново пережить весь тот трэш, который был до ВП.
 
скажите, пожалуйста, сильно нервишки за это время подпортили. У меня просрочки около 6-8 месяцев, точно уже и не помню. Как то до войны, благодаря форуму, немного себя и свою нервную систему успокоила, было очень много звонков мне моему окружению, потом как ввели военное положение все эти шараги притихли и я как будто на свет заново родилась, сейчас же начинается снова паника, боюсь заново пережить весь тот трэш, который был до ВП.
У нас війна,люди життя,домівки втрачають,а Ви про паніку через дзвінки.Дзвінки були і будуть,тільки Ви можете до дзвінків і прихожих,кому телефонували змінити своє відношення....Я,так зробила і Вуаля...
У нас війна,люди життя,домівки втрачають,а Ви про паніку через дзвінки.Дзвінки були і будуть,тільки Ви можете до дзвінків і прихожих,кому телефонували змінити своє відношення....Я,так зробила і Вуаля...
 
скажите, пожалуйста, сильно нервишки за это время подпортили. У меня просрочки около 6-8 месяцев, точно уже и не помню. Как то до войны, благодаря форуму, немного себя и свою нервную систему успокоила, было очень много звонков мне моему окружению, потом как ввели военное положение все эти шараги притихли и я как будто на свет заново родилась, сейчас же начинается снова паника, боюсь заново пережить весь тот трэш, который был до ВП.
Блочте все неизвестные номера.
Можно симку сменить,а старую время от времени проверять на наличие смс.
 
У нас війна,люди життя,домівки втрачають,а Ви про паніку через дзвінки.Дзвінки були і будуть,тільки Ви можете до дзвінків і прихожих,кому телефонували змінити своє відношення....Я,так зробила і Вуаля...
Та я, ніби також, змінила своє відношення до цього всього, але останнім часом починається паніка. ?
 
Та я, ніби також, змінила своє відношення до цього всього, але останнім часом починається паніка. ?
І в мене так було давно.Але повірте,дзвінки це фігня.Мені до цих пір дзвонять за когось на давно куплену сімку,і Іінка прилетіла на мою адресу(на пошті мені її віддали без проблем)я,взагалі людину яку навіть не бачила,а там всі данні
 
скажите, пожалуйста, сильно нервишки за это время подпортили.
Особисто мені зовсім ніяк.
Хоча навіть п0рн0колажі одні іді0ти присилали кому не попадя.
А на листи, смс чи тим більше дзвінки я взагалі незважав.
Близькі так само були проінформовані наперед, отже ті задроти вперлись рогами в глуху стіну.
 
Назад
Угорі Унизу