• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Aбанк подал в суд! Нужен юрист.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
я не о том))
я о том, сколько в тело кредита абанк засунул процентов?))
Та хз. Тіло кредиту було 10 тисяч. Я платив платив, а воно все одному місці. За проценти користування кредитом списувалось, а борг залишався той самий. Тепер нарахували самого кредиту майже 23 тисячі + 2 тисячі судовий збір
 
Та хз. Тіло кредиту було 10 тисяч. Я платив платив, а воно все одному місці. За проценти користування кредитом списувалось, а борг залишався той самий. Тепер нарахували самого кредиту майже 23 тисячі + 2 тисячі судовий збір
вот и считайте, что вам минимум, в тело, засунули 13к процентов))
 
Та хз. Тіло кредиту було 10 тисяч. Я платив платив, а воно все одному місці. За проценти користування кредитом списувалось, а борг залишався той самий. Тепер нарахували самого кредиту майже 23 тисячі + 2 тисячі судовий збір
коли був останній платіж, 3 роки з цього моменту пройшли ?
Якщо так, подавайте клопотання відносно строків давності
 
Здравствуйте! Банк подал в суд, первый раз дело вернули обратно, второй раз через два месяца снова подали,меня никто не уведомил. Ещё через месяц появилось на сайте судовой влады:" Розглянуто, рішення вступило в силу."Как узнать это решение если сайт не работает, а я нахожусь за границей?
 
А он вообще работает? До этого пыталась тоже на него зайти и писало тоже самое
работал вчера и раньше. видимо, в ночь решили что-то починить) попробуйте завтра зайти
 
Kate, пробуйте зайти
вроде раскумарило
 
Прдскажите пожалуйста, это решение суда о возвращении банку судебного сбора. Это казначейство должно вернуть?
не подскажу, ибо не знаю...

у юристов спросите)) есть раздел Юристы форума
 
Був суд з Абанком. Суд частково ухвалив вимоги банку. Я заплатив ту суму яку встановив суд, а Абанк подав в апеляційний суд. Чого мені очікувати?
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу