• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Aбанк подал в суд! Нужен юрист.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Мені в Дію прислали повідомлення з'явитися до суду на 18 травня,я не змогла і не знала з якого банку написано стягнення заборгованості,потім прийшло на 23 травня тоже через Дію, я тоже не з'явитися так як чоловік 14 травня попав до лікарні з інсультом і я находилася біля нього, сьогодні прийшло почтой повістка в суд на 24 червня від АБАНКУ вимагає сплатити повністю кредит 14 тисяч плюс проценти 5900,прислали на 19 сторінок вимогу.Я не знаю як поступить в цій ситуації ,чоловіка готують до операції на серці, син на даний час воює, коло мене внучка 5 років це всі хто приписані, і я не можу зараз платити
А документы из суда вы получали?
Ухвалу об открытии производства,иск, дополнения к иску?
 
А якщо програв суд і не має можливості заплатити заборгованість ні зараз,ні в найближчому майбутньому… то що очікувати?
 
А якщо програв суд і не має можливості заплатити заборгованість ні зараз,ні в найближчому майбутньому… то що очікувати?
Стягування боргу з різного виду офіційного доходу.Немає майна і офіц.доходу.З пенсії колись.
Більше нічого.
 
А документы из суда вы получали?
Ухвалу об открытии производства,иск, дополнения к иску?
Вибачте зразу не змогла відповісти.Да документи получила позов в суд і ухвала
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу