• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

🇺🇦Адвокат💼з кредитних спорів із МФО та банками!Представництво в суді, оскарження виконавчого напису нотаріуса.Повернення витрат за правову допомогу

5.00 зірок
287 оцінок
Доброго вечора спільнота.
Звернувся до Сергія за допомогою в закритті Виконавчого провадження, ще в жовтні місяці, станом на зараз - "Суд ухвалив рішення на мою користь, і компенсує витрати за правову допомогу, Сергія та його команди."
Що можу сказати - люди знають свою справу, завжди вчасно, і професійно відповідали на запитання, які інколи для них можуть бути смішними)
Сьогодні, і завжди можу рекомендувати адвоката - Калінін Сергій Костянтинович, та Адвокатськк бюро "Калінін і Партнери".

Друзі це не просто слова - це слова подяки і вдячності за допомогу звичайним людям які колись втрапили у таку халепу як мікро займи. Звертайтесь до Сергія поки не пізно, і повірте людина допоможе Вам. звичайно з Божою допомогою.

суд 2.jpgсуд 3.jpg
 
Вже не вперше звертаюся до Advokat Ukraine, і кожного разу він допомагає мені в судових справах. Ось одна з останніх, дуже вдячна за допомогу.
1.png
 
Доброго дня, хотіла порадитись, скільки буде коштувати правова допомога за позовом товариства кредит каса. Там було взято кредит 06.08.22, тіло якого складає 4800.
 
Доброго дня, хотіла порадитись, скільки буде коштувати правова допомога за позовом товариства кредит каса. Там було взято кредит 06.08.22, тіло якого складає 4800.
Звертайтеся за консультацією по номеру 0952035777
 
Звернувся до Сергія Калініна за Допомогою в закритті Виконавчих проваджень по компаніям "Онлайн Фінанс" та "Еліт Фінанс".
Всього було 3 провадження. По всім справам суд ухвалив рішення на мою користь, всі провадження успішно було закрито.
Кошти на правову допомогу було повернуто, всім Рекомендую Сергія та його команду !!!!

Дуже дякую за допомогу, успіхів усьому !!!
 
Звернувся до Сергія Калініна за Допомогою в закритті Виконавчих проваджень по компаніям "Онлайн Фінанс" та "Еліт Фінанс".
Всього було 3 провадження. По всім справам суд ухвалив рішення на мою користь, всі провадження успішно було закрито.
Кошти на правову допомогу було повернуто, всім Рекомендую Сергія та його команду !!!!

Дуже дякую за допомогу, успіхів усьому !!!
Дякую, чудово, що задоволені результатом!
 
Доброго вечора(ночі)! Звертався до С. Калініна по допомогу з приводу незаконного провадження з боку нотаріуса, пройшов час і моє провадження закрите. Вельми вдячний пану Сергію за допомогу, він все вирішив без мої участі, я був впевнений в результаті, тому що знайшов його на цьому форумі і по відгукам зрозумів що звертаюсь до професіонала. Дякую :victory:
 
 
 
Всем привет, хочу поблагодарить Калинина Сергея Константиновича, все на высшем уровне, было открытых 5 ВП :
1) Кредит Капитал
2) Кошёлок
3) ФК Управ Активами
4) Инстафинанс
5) Инстафинанс

Самое главное, "Калинин и Партнеры" даже дали мне расрочку на 3 месяца, так как 5 дел и с деньгами покрыть все не сразу получилось..
Итог :
По всем 5ти, уже выиграли суд, вызнали их незаконными.. и так же есть решение по компенсации на юр помощь и все затраты на суды .. буду и дальше с ним сотрудничать ( Рекомендую ВСЕМ!!! )
 
Доброго дня,хочу знову подякувати Калініну Сергію за чудовий результат. Вже кілька років користуємось послугами Сергія,як адвоката,коли справа доходить до суду. Все завжди на висоті,і цього разу з ЄАБП ми залишились задоволені. Всім рекомендую
 
Выражаю огромную благодарность Калинину Сергею Константиновичу!! Сегодня получено ещё одно решение суда в мою пользу - не підлягає виконанню виконавчий напис, стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю судові витрати и витрати на професійну правову допомогу. В связи с войной рассмотрение этой справы растянулось на два года, я даже перестала верить, что ее когда либо рассмотрят.. Но Сергей Константинович всегда был на связи и поддерживал. И вот - результат!!! Ещё раз - спасибо!!!
 
Доброго дня. Юрій Костянтинович, дуже швидко і якісно виконує свою роботу. Усі мої 4 справи, які він вів, супроводив мене до кінця. Звісно усі 4 справи - успішні. Дякую йому величезне !
 
Хочу оставить отзыв о работе бюро "Калинин и партнеры".
У меня было открыто два ВП с блокировкой счетов. Я нашел этот сайт и обратился в это бюро. Подписали один договор, потом второй. Мне повезло с одним судом, рассмотрели быстро перед новым годом. Решение в мою пользу. После ожидания месяца на апелляцию, запросил оригиналы решения суда и исполнительный лист. И тут суд отправил все документы "на деревню дедушке". После кучи звонков, переписки, возврата документов назад в суд, наконец отправили куда нужно, т.е. мне. Все действия и составление писем я делал под руководством Сергея Калинина. Он ответственный и обязательный человек, всегда на связи и готов проконсультировать и ответить на все вопросы. Наконец карту разблокировали и туда же зачислили 5500 грн, с Майкредит, которые я платил в адвокатское бюро как гонорар. Я жду рассмотрение второго дела. Уверен в положительном решении. Рад, что нашел этот сайт и это адвокатское бюро. Думаю в связи с загруженностью судов рассмотрение будет долгим, но результат того стоит. Выражаю мою благодарность им за их работу.
 
Зі свого досвіду можу сказати що Сергій професійно виконує свою роботу. Були проблеми з канцелярією Шевченківського суду - довго не видавали рішення, але Сергій все ж таки досяг результату. Рішення суду (звісно ж) на нашу користь, виконавче провадження закрите. Чекаємо на повернення компенсації за правову допомогу та судові збори. Сергій, велике дякую! Працюємо з Вами далі.
 
Назад
Угорі Унизу