• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

🇺🇦Адвокат💼з кредитних спорів із МФО та банками!Представництво в суді, оскарження виконавчого напису нотаріуса.Повернення витрат за правову допомогу

5.00 зірок
290 оцінок
Доброго дня!
Э виконавче провадження.
За адресою регістрації ніяких повідомлень не надходило.
Я ФОП, але не веду наразі ніякої діяльності. За якимось, не можу зрозуміти яким документом, з мене зняли без повідомлення кошти з карти ключ, з якої я плачу податки державі. Тим самим банк та нотаріус підставили мене.
Ніяких документів нема. Тільки номер справи на сайті знайшов. Скажіть будь ласка, якими законами оперує нотаріус, що банк без мого відома списує кошти з карти, з якої я плачу податки :(
 
Подскажите, если на меня открыли ИП, но я не сразу буду обращаться к адвокату, чтобы его снести, а через 2-4 недели. Это может сыграть какую-то роль или нет разницы?
 
Доброго дня!
Э виконавче провадження.
За адресою регістрації ніяких повідомлень не надходило.
Я ФОП, але не веду наразі ніякої діяльності. За якимось, не можу зрозуміти яким документом, з мене зняли без повідомлення кошти з карти ключ, з якої я плачу податки державі. Тим самим банк та нотаріус підставили мене.
Ніяких документів нема. Тільки номер справи на сайті знайшов. Скажіть будь ласка, якими законами оперує нотаріус, що банк без мого відома списує кошти з карти, з якої я плачу податки :(
ЗУ "Про виконавче провадження"
Подскажите, если на меня открыли ИП, но я не сразу буду обращаться к адвокату, чтобы его снести, а через 2-4 недели. Это может сыграть какую-то роль или нет разницы?
Думаю, що за наявності коштів на банківських рахунках виконавець їх стягне в рахунок погашення боргу
 
Вартість всіх послуг адвоката (гонорар) - 4 500 грн.
Наголошую, що ці витрати вам відшкодують за рішенням суду.
Приклад нашого рішення, яке також можете отримати і ви!
Визнати виконавчий напис від 04 квітня 2020 року, вчинений приватним нотаріусом Броварського районного нотаріального округу Київської області Колейчик Володимир Вікторович зареєстрований за №6482 про стягнення грошових коштів в сумі 15030,00 грн. заборгованості за кредитним договором та 1400,00 грн. за вчинення виконавчого напису з ОСОБА_1 на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Алекскредит» таким, що не підлягає виконанню.

Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю фінансова компанія «Алекскредит» код ЄДРПОУ41346335, на користь ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 на відшкодування судових витрат по сплаті, а саме: судового збору за подання позовної заяви - 840,80 грн, 420,00 грн. за сплату заяви про забезпечення позову та 5200,00 грн. - витрати за надання правничої допомоги.​
І реально повернули клієнту кошти за правову допомогу ?
 
Подскажите пожалуйста,а если не ждать пока Шарага Манивео допустим начнет ИП,а самой на них в суд подать за то что несправедливо насчитали проценты и сумму выставили из 7 к тела( пролонгации)-7к выплачено,-16000к- проценты+тело.- насчитали.Это нужно договор скачать и скрины оплаты иметь? Можно так поступить? И вы занимаетесь таким вопросом?
 
Подскажите пожалуйста,а если не ждать пока Шарага Манивео допустим начнет ИП,а самой на них в суд подать за то что несправедливо насчитали проценты и сумму выставили из 7 к тела( пролонгации)-7к выплачено,-16000к- проценты+тело.- насчитали.Это нужно договор скачать и скрины оплаты иметь? Можно так поступить? И вы занимаетесь таким вопросом?
Ні, не займаюсь.
 
Здравствуйте.Вы в уголовных делах оказываете услуги?Нужно подать иск о возмещении морального и материального ущерба.
 
Останнє редагування:
Номер: 67649294
Документ виданий: нотаріус Приватний нотаріус Обухівського районного нотаріального округу Київської області Головкіна Яна Вікторівна
Виконавець: Приватний виконавець Шуляченко М.Б.
Виконавець: Шуляченко Микола Борисович
Телефон: 0487081131
Категорія: стягнення коштів
Подскажите пожалуйста дальнейшие действия
 
Подтверждаю! Очень даже реально.
Возврат средств за правову допомогу это здорово.А как быть с возвратом средств которые сняли с человека при исполнении того самого вп??
 
Возврат средств за правову допомогу это здорово.А как быть с возвратом средств которые сняли с человека при исполнении того самого вп??
Також повертається за рішенням суду
 
Назад
Угорі Унизу