• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Адвокат відповідає, коротко по суті питання!

Спасибо
Так
Згідно із частиною 3 статті 52 Закону Про виконавче провадження не підлягають арешту в порядку, встановленому цим Законом, кошти, що перебувають на рахунках із спеціальним режимом використання, спеціальних та інших рахунках, звернення стягнення на які заборонено законом. У своїй постанові від 17.01.2020 по справі №340/1018/19 Верховний Суд роз’яснив, що саме слід вважати рахунками зі спеціальним режимом. Верховним Судом було зроблено висновок, що рахунки, які передбачені для виплати заробітної плати та сплати податків, зборів і обов`язкових платежів до Держбюджету, є рахунками із спеціальним режимом, на які виконавчою службою відповідно до вимог законодавства арешт не накладається, а виокремлення таких рахунків належить до повноважень виконавчої служби. До таких рахунків також належить й пенсійний.

На жаль, дане рішення не вирішує питання з накладенням арешту на дані рахунки, але воно підкреслює порушене право особи та акцентує увагу на даній проблемі. У разі арешту рахунку зі спеціальним режимом банк, інша фінансова установа, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, у разі надходження постанови виконавця про арешт коштів, що знаходяться на таких рахунках, зобов`язані повідомити виконавця про цільове призначення рахунку та повернути постанову виконавця без виконання в частині арешту коштів, що знаходяться на таких рахунках. Якщо цього не відбулося, особі слід особисто звернутися до відповідного виконавця з довідкою, що підтверджує спеціальний режим рахунку. Знайте свої права та бережіть себе.


Про те, на практиці виконавець скоріш відмовить зняти арешт, але може бути і навпаки.
спасибо ?
 
Добрый день, есть два решения суда с приписками "Ухвала оскарженню не підлягає.", как можно списать часть суммы долга перед ФК? есть ли смысл обращаться в суд с иском? вы можете написать от моего имени правильно сформулированное письмо о снижение суммы?
 
Добрый день, есть два решения суда с приписками "Ухвала оскарженню не підлягає.", как можно списать часть суммы долга перед ФК? есть ли смысл обращаться в суд с иском? вы можете написать от моего имени правильно сформулированное письмо о снижение суммы?
В досудовому порядку не працюю. Так рішення чи ухвала? Про що документ? Не зрозумів питання.
 
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, если квартира приватизирована на троих( папа, мама и я), т.е моя 1/3 часть, квартира записана на папу, какая вероятность что заберут квартиру или кто то приедет домой
 
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, если квартира приватизирована на троих( папа, мама и я), т.е моя 1/3 часть, квартира записана на папу, какая вероятность что заберут квартиру или кто то приедет домой
Никто ничего не заберёт. Даже вашей 1/3 никто заниматься не будет. Просто при открытии исполнительного производства ваша часть будет под арестом, т.е. Вы ничего не сможете с ней сделать, если захотите эту часть переоформить на кого-то- продать или подарить. Т.е.невозможно делать отчуждение квартиры , вот и всё неудобство. А забрать не смогут никак.
 
Никто ничего не заберёт. Даже вашей 1/3 никто заниматься не будет. Просто при открытии исполнительного производства ваша часть будет под арестом, т.е. Вы ничего не сможете с ней сделать, если захотите эту часть переоформить на кого-то- продать или подарить. Т.е.невозможно делать отчуждение квартиры , вот и всё неудобство. А забрать не смогут никак.
Спасибо за ответ
 
Добрий день, Так, виконавець веде підрахунок стягнутих коштів. Також така інформація щодо фактично стягнутих коштів має бути в додатку "Дія".
Подскажите пожалуйста если морозить МФО, они же могут предложить мне закрыть за тело кредит ?
 
Kiborg, наполегливо прошу вас більше не писати та не коментувати в цій темі, яка стосується питання-відпоаідь адвоката. Свою думку прошу висловлювати в інших темах
Подскажите пожалуйста если морозить МФО, они же могут предложить мне закрыть за тело кредит ?
В досудовому порядку не працюю, про те відомо, що коли фінансова організація розуміє, що в інший спосіб не отримає від вас бажаного для них результату, то може запропонувати умови щодо зменшення розміру заборгованості за кредитом
 
Останнє редагування:
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, если квартира приватизирована на троих( папа, мама и я), т.е моя 1/3 часть, квартира записана на папу, какая вероятность что заберут квартиру или кто то приедет домой
Никакой вероятности
 
Відповім на питання щодо кредитних правовіносин з Банками, фінансовими організаціями, відкриття виконавчого провадження, виконавчого напису нотаріуса, арешту рахунків, розгляду справ в суді, зокрема процесуального законодавства, тощо.
Добрый день, через суд снесла надпись, до этого обеспечила иск, но частным исполнителем до этого уже было удержано 20 процентов с з/п! Сейчас позвонила исполнителю на возврат средств, мне сказали, что в любом случае 10% мне не вернут, это исполнительный сбор! Правильно ли это, читаю ЗУ Про виконавче провадження и такого не увидела, может есть ещё какое законодательство?
 
Добрый день, через суд снесла надпись, до этого обеспечила иск, но частным исполнителем до этого уже было удержано 20 процентов с з/п! Сейчас позвонила исполнителю на возврат средств, мне сказали, что в любом случае 10% мне не вернут, это исполнительный сбор! Правильно ли это, читаю ЗУ Про виконавче провадження и такого не увидела, может есть ещё какое законодательство?
Напишіть заяву виконавцю про повернення безпідставно стягнутих коштів по провадженню яке завершено на підставі рішення суду, якщо письмово відмовить, можна подати в суд на повернення всієї стягнутої суми, але відповідачем по справі буде стягувач.
 
Напишіть заяву виконавцю про повернення безпідставно стягнутих коштів по провадженню яке завершено на підставі рішення суду, якщо письмово відмовить, можна подати в суд на повернення всієї стягнутої суми, але відповідачем по справі буде стягувач.
Напишіть заяву виконавцю про повернення безпідставно стягнутих коштів по провадженню яке завершено на підставі рішення суду, якщо письмово відмовить, можна подати в суд на повернення всієї стягнутої суми, але відповідачем по справі буде стягувач.
Спасибо вам огромное!
Напишіть заяву виконавцю про повернення безпідставно стягнутих коштів по провадженню яке завершено на підставі рішення суду, якщо письмово відмовить, можна подати в суд на повернення всієї стягнутої суми, але відповідачем по справі буде стягува
 
Здрасьте.
Если заблокировали счета, но при этом там была сумма лостаточная для погашения долга
Разблокируют потом автоматически?
 
Здрасьте.
Если заблокировали счета, но при этом там была сумма лостаточная для погашения долга
Разблокируют потом автоматически?
Арештовують рахунок тільки в межах суми боргу, різницею ви можете користуватися, якщо вся сума буде стягнута, а для цього виконавець має дати банку доручення, то арешт знімуть
 
Відповім на питання щодо кредитних правовіносин з Банками, фінансовими організаціями, відкриття виконавчого провадження, виконавчого напису нотаріуса, арешту рахунків, розгляду справ в суді, зокрема процесуального законодавства, тощо.
Добрый день, такой вопрос почему при сносе в судах нотариальной надписи одни суды требуют договор кредитования приложить к иску, а другие суды нет. Спасибо за ответ.
 
Добрый день, такой вопрос почему при сносе в судах нотариальной надписи одни суды требуют договор кредитования приложить к иску, а другие суды нет. Спасибо за ответ.
Це не суди, а окремі судді. При певних умовах суд може розглянути без кредитного договору, в залежності яке обгрунтування позову.
Відсутність кредитного договору в справі не сприятиме швидкому розвитку справи.
 
Останнє редагування:
Відповім на питання щодо кредитних правовіносин з Банками, фінансовими організаціями, відкриття виконавчого провадження, виконавчого напису нотаріуса, арешту рахунків, розгляду справ в суді, зокрема процесуального законодавства, тощо.
Маю 17 МФО, всі в просрочці. Сніжинка включена. На мені ФОП, там великі суми вертяться, та ще й не мій просто на мені. Можуть вони звідти зняти хоч копійку і як скоро можуть заблокувати?
 
Маю 17 МФО, всі в просрочці. Сніжинка включена. На мені ФОП, там великі суми вертяться, та ще й не мій просто на мені. Можуть вони звідти зняти хоч копійку і як скоро можуть заблокувати?
Арештують негайно як відкриють виконавче провадження, виконавець має стягнути кошти з банківського рахунку.
 
Назад
Угорі Унизу