• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

🇺🇦Адвокат💼з кредитних спорів із МФО та банками!Представництво в суді, оскарження виконавчого напису нотаріуса.Повернення витрат за правову допомогу

  1. 5.00 зірок

    Khsardas

    Найкращій адвокат.
    Справу було виграно повністю. Суд відмовив у задовілненню позову від МФО та повернув кошти на адвокатську допомогу.
    Рекомендую, всім
  2. 5.00 зірок

    minimal0

    Хочу оставить отзыв о работе бюро "Калинин и партнеры".
    У меня было открыто два ВП с блокировкой счетов. Я нашел этот сайт и обратился в это бюро. Подписали один договор, потом второй. Мне повезло с одним судом, рассмотрели быстро перед новым годом. Решение в мою пользу. После ожидания месяца на апелляцию, запросил оригиналы решения суда и исполнительный лист. И тут суд отправил все документы "на деревню дедушке". После кучи звонков, переписки, возврата документов назад в суд, наконец отправили куда нужно, т.е. мне. Все действия и составление писем я делал под руководством Сергея Калинина. Он ответственный и обязательный человек, всегда на связи и готов проконсультировать и ответить на все вопросы. Наконец карту разблокировали и туда же зачислили 5500 грн, с Майкредит, которые я платил в адвокатское бюро как гонорар. Я жду рассмотрение второго дела. Уверен в положительном решении. Рад, что нашел этот сайт и это адвокатское бюро. Думаю в связи с загруженностью судов рассмотрение будет долгим, но результат того стоит. Выражаю мою благодарность им за их работу.
  3. 5.00 зірок

    Тёма88

    Професійно, якісно. Дякую, Сергій!
  4. 5.00 зірок

    Михайло Кислинський

    Хочу дуже подякувати Сергію Костянтиновичу за пророблену роботу і розуміння ) . До цього уже декілька разів звертався за послугами до інших адвокатів, але на жаль без успіху(тільки викачка грошей), в цьому ж випадку уже є дуже гарні і реальні результати роботи. Дякую за вашу титанічну роботу, ви справжні професіонали!!!Рахунок розблокований, справи закриваються, все працює як годинник)
  5. 5.00 зірок

    Yuliya2024

    Щиро вдячна Сергію Костянтиновичу за правничу допомогу у судовій справі з Товариством з обмеженою відповідальністю"Онлайн Фінас"Онлайн допомога 24/7.Усім рекомендую.допоможе вирішити ваше питання на 200%
  6. 5.00 зірок

    susanina

    Щиро вдячна Сергію Костянтиновичу за правничу допомогу у судовій справі з Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал».
    Все чітко, зрозуміло. Юридичний супровід 24/7. Однозначно рекомендую!!!
  7. 5.00 зірок

    Yagoda0612

    Огромное спасибо Калинину Сергею. С самого начала дал ответы на все возможные вопросы. Обратилась с тремя исполнительными, одно уже закрыто, Два в процессе.
    Добился разблокировки счетов еще и возмещение затрат на адвоката
    Просто лучший в своем деле
    Рекомендую обратиться и наконец-то жить спокойно 🤞🏻
  8. 5.00 зірок

    #Elena

    Щиро вдячна Сергію Костянтиновичу за допомогу.
    Дякую Вам за людяність і професіоналізм, за те, що не шкодували своїх сил і часу на вирішення моєї справи.
    Без жодного сумніву звертайтеся до Сергія Костянтиновича і не пошкодуєте!
  9. 5.00 зірок

    Олександр Т.

    Добрый день (ночи). Теперь уже точно добрый. А когда-то были открыты два исполнительных производства от «Онлайн финанс» и «Элит финанс», со всеми неприятными моментами. Очень и очень благодарен профессионалу Сергею Калинину за прекрасное решение вопросов, за поиск решений, психологическую поддержку и консультации. И конечно, за приятный бонус в виде возмещений на «професійну правову допомогу». Дякую! Тільки найкращі рекомендації!
  10. 5.00 зірок

    Fialka88

    Выражаю огромную благодарность Калинину Сергею Константиновичу!! Сегодня получено ещё одно решение суда в мою пользу - не підлягає виконанню виконавчий напис, стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю судові витрати и витрати на професійну правову допомогу. В связи с войной рассмотрение этой справы растянулось на два года, я даже перестала верить, что ее когда либо рассмотрят.. Но Сергей Константинович всегда был на связи и поддерживал. И вот - результат!!! Ещё раз - спасибо!!!
  11. 5.00 зірок

    YevhenA

    Задоволений роботою Сергія Костянтиновича. Він продемонстрував високий рівень професійної компетентності у вирішенні моєї справи.
    Однозначно рекомендую!
  12. 5.00 зірок

    Leonid89

    Сергій Костянтинович - чудовий адвокат, Допоміг вирішити питання з проблемними заборгованостями, та кредитними спорами в міському та апеляційному суді.
  13. 5.00 зірок

    Slavik 03

    Адвокат Калінін Сергій Костянтинович майстер своєї справи. Звернувся до нього по 3 ВП.По двох вже є позитивний результат на третій очікуємо.Все було зроблено дуже швидко, перестали утримувати кошти із ЗП, завжди на зв'язку.Чудовий спеціаліст, однозначно рекомендую звертатись.
  14. 5.00 зірок

    Moldovan4ik

    Всем привет, хочу поблагодарить Калинина Сергея Константиновича, все на высшем уровне, было открытых 5 ВП :
    1) Кредит Капитал
    2) Кошёлок
    3) ФК Управ Активами
    4) Инстафинанс
    5) Инстафинанс

    Самое главное, "Калинин и Партнеры" даже дали мне расрочку на 3 месяца, так как 5 дел и с деньгами покрыть все не сразу получилось..
    Итог :
    По всем 5ти, уже выиграли суд, вызнали их незаконными.. и так же есть решение по компенсации на юр помощь и все затраты на суды .. буду и дальше с ним сотрудничать ( Рекомендую ВСЕМ!!! )
  15. 5.00 зірок

    Smirnov Serhii

    Був кредит в Moneyboom (Інфінанс). Вони раз 10 проігнорували спочатку всі документи як учасника бойових дій (міг лише відправити їм в електронному вигляді, так як постійно виконував бойові завдання), потім відправив повний комплект по Укрпошті, так само МФО проігнорувало, зробили вигляд ніби нічого їм не надходило. А також близько пів року звонили всім по сто раз в день, мені, родичам, сусідам, погрожували, вимагали гроші, замість того щоб застосувати пільги по УБД. Для МФО закона не існує, є багато підводних каменів.
    Загалом брав в МФО 5329,00 грн, нарахували з процентами більше 62000 грн. Два рази продали мій кредит колекторам. Останні це Европейська агенція з повернення боргів.
    Вони подали на мене в суд. Я звернувся до адвоката Калініна, він подав відзив в суд, ми суд виграли.
    По рішенню суда я повернув лише тіло кредиту 5329,00 грн + 229 грн судовий збір, згідно пільг по УБД.
    А Европейська агенція з повернення боргів, згідно рішенню суда повернула мені частково послуги адвоката в сумі 2000 грн.
    Вважаю результат непоганий.
  16. 5.00 зірок

    Fckl1989

    Був накладений арешт на рахунки і постанова про відкриття виконавчого провадження від "кредит-капітал"Звернувся до Калініна Сергія на рахунок правової допомоги.Сергій пояснив як відбувається процесс знесення ВН і тд..Все коротко і ясно.Результат не заставив себе довго чекати-виконавчий напис суд визнав таким,що не підлягає виконанню,з компенсацією понесених судових витрат на мою користь.
    Дякую!!!!
  17. 5.00 зірок

    Сергей_Д

    Спасибо адвокату Калинину Сергею Константиновичу за выигранные суд и аппеляцию против Приватбанка! Быстрая реакция на решение вопросов. И как по мне, что немаловажно, адвокатское бюро "Калинин и Партнеры" не требует сразу оплаты за ознакомление со делом, как очень многие раскрученные адвокаты. Буду и дальше сотрудничать с этим адвокатским бюро. Больше Вам побед над охреневшими в край банками.
  18. 5.00 зірок

    Ripli

    Доброго дня.Хочу висловити слова подяки Сергію Костянтиновичу за чудову роботу, завжди відповідав на питання, та був на зв'язку. В підсумку- виграний суд в ЄПБ.:)
  19. 5.00 зірок

    Pauler

    Хочу подякувати за "знесений" виконавчий напис, справа по якому тягнулася дуже довго. Спочатку суддя ніяк не міг визначитися з датою задання, потім почалося повномасштабне вторгнення, і справа "загубилася" при передачі до іншого суду. Було подано новий позов за місцем реєстрації "шараги". І хоча відповідач хотів "з'їхати" з відшкодування судового збору та юридичної допомоги, визнавши незаконність напису, суд не врахував їх клопотання, та задовольнив наші позовні вимоги в повному обсязі.
  20. 5.00 зірок

    Людмила✨

    Щиро вдячна пану Сергію за професіоналізм 🙏 Він дуже якісно виконав свою справу і довів до кінця, кошти повернуті і наболівше питання роками нарешті закрито. Звернулася за допомогою адвоката Калініна С.К. за рекомендацією знайомої, якій у свій час він також допоміг вирішити питання з колекторами і проблемними кредитами. Я ж мала неправомірно відкрите виконавче провадження і 2 роки тягнули кошти в особі приватного виконавця Єфімова(зараз лишивсь своїх повноважень) та банку ПУМБ. Саме цікаво, що один на одного перекладали вину. У банку питання вирішити не можна було особисто, хоча наче усі доброзичливі спочатку були. Гаряча лінія каже одне, вони інше, приватний виконавець третє. З початком війни виконавче провадження тимчасово призупинили і я думала, що питання знято. Але ні. Далі вилітали кошти з рахунків інших банків під 0, причому не керовано. Приватний виконавець на власний розсуд міг тягти. І мені урвався терпець, бо далі вже неможливо було все це терпіти. Так як особисто я приймати участі і бігати по судам, збирати документи, я не мала змоги, так як останні 2 роки знаходжуся за кордоном з дітьми, я змогла з адвокатом і сумісними зусиллями, слідуючи вказівкам дистанційно усе вирішити. На днях була повернута сума у повному обсязі. Тому не варто боятися оплачувати адвоката, який дійсно тобі націлений допомогти. Та кошти в результаті будуть відшкодовані. Я дуже рекомендую пана Калініна Сергія Костянтиновичу, так як жодного сумніву від початку я не мала у ньому. І не рекомендую мати якісь активи у банку ПУМБ, щоб потім не мати клопоту. Усіх гараздів! Сума відшкодована (~33,5 тис грн)💸💰✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Назад
Угорі Унизу