• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Адвокати по МФО ( Львів )

  • Автор теми run
  • Дата початку
  • Відповіді 17
  • Перегляди 1K

run

Форумчанин
Реєстрація
9 Чер 2021
Дописи
23
Реакції
12
Бали
1,760
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
run не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Незнайшов інформації сайті , щодо адвокатів саме в певному місті.
Хто володіє інформацією щодо профільних юристів/адвокатів у Львові , в МФО справах?
 
Незнайшов інформації сайті , щодо адвокатів саме в певному місті.
Хто володіє інформацією щодо профільних юристів/адвокатів у Львові , в МФО справах?
необязательно искать у себя в регионе!юристы форума вполне успешно работают дистанционно
 
необязательно искать у себя в регионе!юристы форума
необязательно искать у себя в регионе!юристы форума вполне успешно работают дистанционно
Юридично так. Але в разі суду, потрібен професійно профільний спеціаліст( адвокат) поряд.
 
Потрібні контакти , відгуки по адвокатах у Львові. Які є профільні по МФО саме у Львові. Можливо хтось знає …
Ще не попав під такі справи, але потрібна інформація саме така.

В ютубі є канал «Головко та партнери» , отже маленький відгук : зв‘язався з їхнім спеціалістом по МФО , і мене було таке враження що взагалі ромовляю з колектором . Бича мова, перебивання, таке враження було що він спить або накурений. Ніякого професіалізму я незамітив ( все що він сказав , все мною було прочитано раніше на форумі ) . « ну суми які до 6000 грн маєте закрити якось самі, а вище потрібна буде наша допомога» - цитата Дмитрий юрист по МФО ( « Головко та партнери» ) . Ціна консультації накуреного челіка який який вважається адвокатом, в недоюристом 500 грн , він в консультації на мої питання щото ст. По за закону на які можу вказати , не відповідав. Кароче , лайно!
кто вам такое сказал?
А як відбувається суд? Я людина яка не уміє говорити, і підвласна емоціям.
кто вам такое сказал?
Є якесь певна візуалізація , що коли суд , в свій захист потрібно щось говорити. А я людина нестабільна, можу і не заговорити)
 
Але
Тут главне результат , остальне всьо фігня
Щоб добитися результату, підготуватися. Щоб не ризикувати.
12 МФО , цікавий досвід звістно , але не бажаний …
Тут главне результат , остальне
Тут главне результат , остальне всьо фігня
І як результат від того що нічого не робити що до судів?
 
Але

Щоб добитися результату, підготуватися. Щоб не ризикувати.
12 МФО , цікавий досвід звістно , але не бажаний …


І як результат від того що нічого не робити що до судів?
3 знесених написа , да і неодин норм юрист небуде вам рекомендувати йти на суд.
 
Назад
Угорі Унизу