• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

АІА фінанс груп, позов на 143 000 грн, позовна давність

Tarass

Адвокат-Душечка
Адвокат
Реєстрація
1 Бер 2020
Дописи
16,869
Реакції
32,833
Бали
5,845
UAH
189.73
Ваш пол
Мужской
Отже, сиджу собі готуюсь до робочого тижня, і тут мені згадалась цікава справа, в якій я приймав участь.
короткий зміст: у 2019 році, ТОВ "АІА фінанс груп" звернулись до мого клієнта із позовом про стягнення заборгованості у розмірі 143 000+ грн.
Людина про суд не знала, і відповідно не приймала у ньому участі. як результат отримала заочне рішення, та виконавче провадження про стягнення коштів.
після звернення до мене, було підготовано заяву про перегляд заочного рішення, яка судом було задоволена та призначено новий розгляд справи.
за результатами розгляду, районний суд, знову ж таки, задовільним позовні вимоги АІА в повному обсязі.
первай_инстанция.jpg


Нами було прийнято рішення іти до апеляційного суду, який вже ухвалив постанову що нас цілком задовільнила.
Що цікавого в цій історії? ну, не враховуючи суму (із 8000 нарахувати 143 000)) генії))))), а те що мені вдалось довести в апеляційному суді порушення позивачем позовної давності, незважаючи на те, що у кредитному договорі було зазначено, що він діє до 11.11.2025 року)))
сид2025год.jpg


сид_победа.jpg


ну..і як підсумок:
итог.jpg


використовуйте всі можливі варіанти, для свого захисту)) навіть якщо вони вам здаються "не реальними"))))
 
Приятные новости. То есть, суд отказал полностью в иске сраного Кредит365 (АИА Финанс Групп)? Верно понимаю? Теперь они уже никуда не сунутся?
 
Приятные новости. То есть, суд отказал полностью в иске сраного Кредит365 (АИА Финанс Групп)? Верно понимаю? Теперь они уже никуда не сунутся?
да, верно)) подавали кассацию, но там им отказали в открытии производства))))
 
Бомбєзно! ? Це вони в 2015 видали мікрокредит тіпа на місяць, але діє 10 років? дивно..
 
Бомбєзно! ? Це вони в 2015 видали мікрокредит тіпа на місяць, але діє 10 років? дивно..
ага)) саме так))))) вважали, що вони самі хитрозроблені))))
Adios, там первісний кредитор друга шарага була)) ці виступали як факторинг
 
В кассации отказали не знаешь, по какой причине?
знаю конечно)))) малозначимое дело: "Оскільки оскаржувані заявником судові рішення ухвалено у малозначній справі і вони не підлягають касаційному оскарженню, у відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити."
 
именно)))

"Предметом позову у цій справі є стягнення заборгованості за кредитним договором у розмірі 143 048 грн, що станом на 01 січня 2021року не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (2 270 грн х 100 = 227 000 грн)."

кстати, имхо конечно, но эти "малозначимые дела" дикая дичь((((
если для шараги 140к это копейки, то для человека это нормальные/большие деньги((((( но эта уровниловка, просто убивает суд систему((((
 
если для шараги 140к это копейки, то для человека это нормальные/большие деньги((((( но эта уровниловка, просто убивает суд систему((((
Особенно, если тело кредита было 3000 или 8000
Людей за лoxoв держат, бл*ди
 
Особенно, если тело кредита было 3000 или 8000
Людей за лoxoв держат, бл*ди
отсутствие контроля, пораждает вседозволенность))))
ты сам видел как работает ВРП((
в кассацию не пойдешь, дело малозначимое. вся надежда на апелляцию...которая тоже понимает, что их никто не проконтролирует и не даст по шапке, если накосячат.
нет, конечно есть преценденты когда вышка открывала производства по делам в 20 000 грн...но это скорее редкое исключение
 
отсутствие контроля, пораждает вседозволенность))))
ты сам видел как работает ВРП((
Ага, в курсе.
Отсутствие контроля и безнаказанность порождают хаос и вседозволенность. Это, пожалуй, более емкое определение.
 
там первісний кредитор друга шарага була)) ці виступали як факторинг
зрозуміло..
ну там засновник один і судячи з усього, перереєстрували бренд кредит 365 з вортекса на аіа, продали самі собі
нет, конечно есть преценденты когда вышка открывала производства по делам в 20 000 грн...но это скорее редкое исключение
по 1-2 на шарагу..
а мотивация например по премиум активу
Зазначена справа є малозначною відповідно до вищенаведених приписів ЦПК України, однак з метою формування єдиної правозастосовчої практики та перевірки застосування судом процесуальних норм права, судове рішення у справі підлягає касаційному оскарженню
тут кстати шарага вікусіла
 
зрозуміло..
ну там засновник один і судячи з усього, перереєстрували бренд кредит 365 з вортекса на аіа, продали самі собі

по 1-2 на шарагу..
а мотивация например по премиум активу

тут кстати шарага вікусіла
Ех...знати би коли в них просипається настрій на "перевірки")))
 
Назад
Угорі Унизу