• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

АІА"Фінанс Груп" прислали претензію щодо сплати боргу

  • Автор теми Лола
  • Дата початку
  • Відповіді 30
  • Перегляди 3K

Лола

Форумчанин
Реєстрація
18 Чер 2019
Дописи
228
Реакції
28
Бали
3,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Лола не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Отримала від них сьогодні притензію що до погашення боргу, не підкажете що вони з себе являють,і хто їм продає,бо грозяться зробити надпис.
 
Отримала від них сьогодні притензію що до погашення боргу, не підкажете що вони з себе являють,і хто їм продає,бо грозяться зробити надпис.
советовал бы на суд владе себя мониторить))) они любители в суд подавать и получать заочное решение((
сейчас, как раз, таким делом занимаюсь
 
советовал бы на суд владе себя мониторить))) они любители в суд подавать и получать заочное решение((
сейчас, как раз, таким делом занимаюсь
Погрожують не судом,а тим що звернуться до нотаріуса
 
У мене у них прострочка більше 2,5 років. Подзвонили. Запропонували сплатити тіло + відсотки до прострочки. І що цікаво погодилися на оплату два рази в місяць.
 
У мене у них прострочка більше 2,5 років. Подзвонили. Запропонували сплатити тіло + відсотки до прострочки. І що цікаво погодилися на оплату два рази в місяць.
А ви листа такого не отримували за ці роки
 
Лола, ні. Лише дзвінки з погрозами перші два місяці. Потім зміна номеру і тиша .
 
Мені теж прислали лист з погрозою нотаріального напису. Ухх!!! Зажратв дуже!!!!
 

Вкладення

  • IMG_20210316_110101.jpg
    IMG_20210316_110101.jpg
    685.9 Кб · Перегляди: 40
Мені теж вчора така вимога прийшла заказним листом, з 6000 грн.хочуть 30000т. Два роки мовчали. І від Нацкому є розпорядження про двосторонню реституцію., яку я виплатила. Бачу вони почали і в суд подавати і виконавчі написи робити. Що ж буде для мене? Якщо ВП то буде вже сьоме. Я вже не витримую.....
 
Мені теж вчора така вимога прийшла заказним листом, з 6000 грн.хочуть 30000т. Два роки мовчали. І від Нацкому є розпорядження про двосторонню реституцію., яку я виплатила. Бачу вони почали і в суд подавати і виконавчі написи робити. Що ж буде для мене? Якщо ВП то буде вже сьоме. Я вже не витримую.....
То же самое было, ответ от нацкома, летом 2019, что их договор недействителен, двусторонняя реституция, я им звонил, еще тогда общался, говорят нам насрать на Вашу реституцию.... Ну а напис Вы им запретить сделать не можете, а вот снести его с плюсом для Вас обязаны)) тем более опыта Вам не занимать...
 
То же самое было, ответ от нацкома, летом 2019, что их договор недействителен, двусторонняя реституция, я им звонил, еще тогда общался, говорят нам насрать на Вашу реституцию.... Ну а напис Вы им запретить сделать не можете, а вот снести его с плюсом для Вас обязаны)) тем более опыта Вам не занимать...
Только при сносе не нужно в иск нацком с реституцией и недействительным договором впрягать
 
Мені теж прислали лист з погрозою нотаріального напису. Ухх!!! Зажратв дуже!!!!
и мне такое же письмо пришло. Чего же ждать интересно..
Та нічого. Чергова писулька. Не офігіли би випадково з 4500 аж 29000?!
Мені з 2100 нарахували 29900
 
Назад
Угорі Унизу