• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

АІА Фінанс Груп зробили виконавчий напис

У вас два виконавчих
Tarass, думала, що в мене глюки, і щось не те нажала?
Так, це виходить два. Сама тільки що глянула. ))
Оффтоп

Добрейший!
Для этого есть соответствующий раздел.
Как-то слишком навязчиво, не?
Я уже купил домен, но пока не дам его адрес. Чуть позже перенесу и переименуем в ФИТ. Форум Имени Тарасса :)


А точно АІА Фананс Груп? Або може ФК Онлайн Финанс?
 

Вкладення

  • ED1BCC76-8C0B-4D1C-9B54-B6E73DD21A4B.jpeg
    ED1BCC76-8C0B-4D1C-9B54-B6E73DD21A4B.jpeg
    39.3 Кб · Перегляди: 70
Останнє редагування:

Вкладення

  • Безымянный.png
    Безымянный.png
    11.9 Кб · Перегляди: 60
Чесно ? Не в курсі. Давно зареєстрована на цьому сайті, але якось не приходилось користуватись. Тому що ніхто не турбував, до сьогоднішнього дня, коли на роботі мені показали цей лист постанову. Прострочка десь півтора року, точно не пам‘ятаю, тіло 12 000, і плюс різня фігня, разом 34000. Звісно змінила номер відразу, але ніяких листів на почту не приходили, і тут такий позор на роботі((.
Це не позор! У мене вже 3 шт. на роботу приходило. Напевно, це ще не кінець.
 
Все правильно, розібралась. Там виходить два. Один 365 і Алекс. На роботу прийшов 365 від Мельника, то ще виходить треба чекати Алекс Кредит від Дорошкевич. Це капець. Треба звільнятись !
Це не позор! У мене вже 3 шт. на роботу приходило. Напевно, це ще не кінець.
І що вам на роботі було ? Скільки вираховували ?
 
Все правильно, розібралась. Там виходить два. Один 365 і Алекс. На роботу прийшов 365 від Мельника, то ще виходить треба чекати Алекс Кредит від Дорошкевич. Це капець. Треба звільнятись !


І що вам на роботі було ? Скільки вираховували ?
Перше по монетці звернулася до недосвідченого адвоката, який витягнув з мене купу грошей. Суди затяглося на півроку і вираховували з зарплати, поки не оскаржила в апеляційному суді.
2 - Пумб. Звернулася до адвоката з форуму, Тараса.
Дуже швидко підготував усі документи
Мені задовільнили заяву по забезпеченню і нічого не вираховують.
3 - кредит капітал від готівочки.
Знову звернулася до Тараса. Документи мені адвокат підготував дуже швидко й грамотно. За 2 дні задовільнили мені заяву по забезпеченню і знову ці шарахи нічого з мене не отримують.
Тарас - крутий! Раджу його усім!
 
Останнє редагування:
Чесно ? Не в курсі. Давно зареєстрована на цьому сайті, але якось не приходилось користуватись. Тому що ніхто не турбував, до сьогоднішнього дня, коли на роботі мені показали цей лист постанову. Прострочка десь півтора року, точно не пам‘ятаю, тіло 12 000, і плюс різня фігня, разом 34000. Звісно змінила номер відразу, але ніяких листів на почту не приходили, і тут такий позор на роботі((.
Це не Вам позор, а нашій державі, що таке можливо безнаказано робити. Всі все знають, бачать та мовчать. Ганьба....
 
Перше по монетці звернулася до недосвідченого адвоката, який витягнув з мене купу грошей. Суди затяглося на півроку і вираховували з зарплати, поки не оскаржила в апеляційному суді.
2 - Пумб. Звернулася до адвоката з форуму, Тараса.
Дуже швидко підготував усі документи
Мені задовільнили заяву по забезпеченню і нічого не вираховують.
3 - кредит капітал від готівочки.
Знову звернулася до Тараса. Документи мені адвокат підготував дуже швидко й грамотно. За 2 дні задовільнили мені заяву по забезпеченню і знову ці шарахи нічого з мене не отримують.
Тарас - крутий! Раджу його усім!
Оффтоп
Будьте добры оставлять свое впечатление о работе с юристами форума в специально отведенных для этого темах)) о Тарасе, например, здесь Юридические услуги: суды с банками/мфо, признание исполнительной надписи такой, что не подлежит исполнению
Спасибо)
 
Назад
Угорі Унизу