• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Актуальна інформація по Дебтфорду

  • Автор теми Елис
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 2K

Елис

Форумчанин
Реєстрація
7 Тра 2022
Дописи
44
Реакції
4
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Елис не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, підкажіть актуальну інформацію по Дебтфорту)
Сьогодні отримала від них дзвінок, передав Альфа банк.
Чи сильно тероризують під час військового стану? Чи роблять обзвони 3 лиць?
 
Конкретно по этой не скажу. Но сейчас коллекторские компании оживают. И, думаю, в скором времени будут очень активно "возвращаться к работе". Дебтфорт явно тоже в стороне не останется
 
Доброго дня, підкажіть актуальну інформацію по Дебтфорту)
Сьогодні отримала від них дзвінок, передав Альфа банк.
Чи сильно тероризують під час військового стану? Чи роблять обзвони 3 лиць?
Очень активно и там бабы истеричные все как на подбор, втрушивают такую фигню в уши и сами в это верят. Звонят мне через день, и прислали письмо по месту прописки
 
Конкретно по этой не скажу. Но сейчас коллекторские компании оживают. И, думаю, в скором времени будут очень активно "возвращаться к работе". Дебтфорт явно тоже в стороне не останется
Зрозуміла , дякую )
Очень активно и там бабы истеричные все как на подбор, втрушивают такую фигню в уши и сами в это верят. Звонят мне через день, и прислали письмо по месту прописки
А обзвони 3 лиць не роблять ?
 
Доброго дня, підкажіть актуальну інформацію по Дебтфорту)
Сьогодні отримала від них дзвінок, передав Альфа банк.
Чи сильно тероризують під час військового стану? Чи роблять обзвони 3 лиць?
Теж оживились ці спамери)То дебтфорт,то шл*хи вибиває)?Так як не заказувала,то не спілкуюсь)))Оточення не турбують)
 
Звонив їм на днях. Судячи з наших розмов, дебфорти ще ті пасиви.
Толку говорити з ними мало. Але для забави можна. Можуть один раз на тиждень набрати, але рот вільний для мене не знаходять і слухаю музику. Довго...
 
Если были пролонгации , реально договориться об оплате меньше тела?
 
Spike_, дебфорти не вирішують абсолютно нічого. Абсолютно.
 
Дебтфорти це набір дзвонілок, який складається з недотр****их баб і прищавих пацанів студентів. Там немає з ким говорити. Там якраз істоти з категорій "навіщо голова, щоб вуха трималися"
Текст один, погрози примусовим, выконавчим, арештом рахунків. І навіть не намагайтесь їм щось пояснити. Толку буде нуль)
Если были пролонгации , реально договориться об оплате меньше тела?
Договариваетесь с теми, кто вас им отдал. А не с дебтфортом
 
Spike_, Поки що не чув. За тіло пропонують. Тіло +% пропонують.
Але менше тіла і частинами - не чув.
 
А с Кредит кассой - были прецеденты оплаты меньше чем за тело?
Заранее благодарен
Меньше чем тело сомневаюсь. Я их за тело закрыл, не по частям а полностью и одним платежём
 
Назад
Угорі Унизу