• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Альфа банк: через сколько они подают в суд?

У мужа на кредит наличными клепанули ИНН, мы там 2 последних платежа не доплатили, по кредитке тоже долг, но пока тихо.
 
Имею карточку в альфе на 35000, уже три месяца не плачу обязательный платеж, подскажите через сколько примерно они подадут в суд и какую примерно сумму могут требовать с 35к?
В мене є кредитка в Альфа. Дуже цікава. 17 т. г.ліміт.Гроші зняла . Плачу вже 1,5 року мінімальний платіж 1200,00. А карточці завжди мінус,600.грн. Я вже їь заплатила 18 , а все в мінусах. Кажуть касове обслуговування. 2 роки тому їм була закинула 12000. не знімала нічого. Два рази вносила мінімальний платіж. Потім подивилась баланс картки , а там я о........ тільки 8900,00 Бо касове обслуговуванн.я
 
У меня кредит наличными, была реструктуризация в апреле 2019 (да, да, на то время я так тупонула), была одна оплата. Через 1.4 года клепанули ИП заблочили все карты. Месяц назад отдали на прозвон ЕАПБ.
Только написала на форуме и смс от ЕАПБ:
Увага! залишилось 6 робочі дні для сплати акційної суми. Дійте, інакше доведеться сплачувати заборгованість у повному обсязі! тел....
Мистика, блин)))
И сразу же от Альфы смс оформить у них "Вовину 1000".
Походу они забыли, что сами же заблочили карты:pravila:
 
Назад
Угорі Унизу