• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Альфа-Банк програв суд на 360 тисяч гривень

Yuristo2020

Юрист
Юрист
Реєстрація
3 Чер 2020
Дописи
1,311
Реакції
3,050
Бали
8,005
UAH
15.00
Ваш пол
Женский
Альфа-Банк звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості в загальному розмірі [UWSL]
358729,21 грн, що складається з заборгованості за кредитом- 263215,65 грн. та заборгованості за відсоткам​
[/UWSL][UWSL]
и 95513,56 грн.​
[/UWSL]
[UWSL]
Підготувавши Відзив на позовну заяву та інші процесуальні документи, суд повністю відмовив Альфа-Банку у задоволенні позову.​
[/UWSL]
Рішення суду було винесено раніше, але справа була передана до іншого суду, у зв'язку з бойовими діями. Наразі, отримали рішення у електронному вигляді.
 

Вкладення

  • 0001.jpg
    0001.jpg
    120.1 Кб · Перегляди: 414
  • 0004.jpg
    0004.jpg
    84.6 Кб · Перегляди: 322
Поздравляю. Желаю никогда не останавливаться и продолжать данное дело и радовать больше нас такими новостями
 
Альфа-Банк звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості в загальному розмірі
358729,21 грн, що складається з заборгованості за кредитом- 263215,65 грн. та заборгованості за відсоткам

и 95513,56 грн.

Підготувавши Відзив на позовну заяву та інші процесуальні документи, суд повністю відмовив Альфа-Банку у задоволенні позову.​
Рішення суду було винесено раніше, але справа була передана до іншого суду, у зв'язку з бойовими діями. Наразі, отримали рішення у електронному вигляді.
дуже круто! цікаво, чи можуть вони оскаржити рішення в суді? і які шанси що суддя задовільнить їх хотілки в такому випадку?
 
Доброго дня ,стосовно Альфа банку,маю дві кредитні картки ,які мінімальними платежами оплачую роками і ніяк не можу закрити. Читала ,що деколи через суд можна домогтись врахування мінімальних платежів в оплату загальної суми заборгованості
 
Доброго дня ,стосовно Альфа банку,маю дві кредитні картки ,які мінімальними платежами оплачую роками і ніяк не можу закрити. Читала ,що деколи через суд можна домогтись врахування мінімальних платежів в оплату загальної суми заборгованості
Доброго дня, потрібно переглянути договір, можливо є підстави для перерахунку.
Можете написати мені за вказаними нижче контактами
 
Я зараз за кордоном договорів коло себе не маю.Альфа за копію договору на електронну пошту запрошує по 150 грн за договір
 
Альфа-Банк звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості в загальному розмірі [UWSL]
358729,21 грн, що складається з заборгованості за кредитом- 263215,65 грн. та заборгованості за відсоткам​
[/UWSL][UWSL]
и 95513,56 грн.​
[/UWSL]
[UWSL]
Підготувавши Відзив на позовну заяву та інші процесуальні документи, суд повністю відмовив Альфа-Банку у задоволенні позову.​
[/UWSL]
Рішення суду було винесено раніше, але справа була передана до іншого суду, у зв'язку з бойовими діями. Наразі, отримали рішення у електронному вигляді.
Доброго дня ,а підскажіть ,витрати ви повертали ?чи це важко повернути .я мфо зносила ,то через тиждень повертала за послуги та за збір судовий ,а з альфа цікаво ,так можна чи ні )дякую за відповідь )
 
Доброго дня ,а підскажіть ,витрати ви повертали ?чи це важко повернути .я мфо зносила ,то через тиждень повертала за послуги та за збір судовий ,а з альфа цікаво ,так можна чи ні )дякую за відповідь )
Доброго дня
У цій справі повернення витрат на правову допомогу не відбувалось
 
Альфа-Банк звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості в загальному розмірі [UWSL]
358729,21 грн, що складається з заборгованості за кредитом- 263215,65 грн. та заборгованості за відсоткам​
[/UWSL][UWSL]
и 95513,56 грн.​
[/UWSL]
[UWSL]
Підготувавши Відзив на позовну заяву та інші процесуальні документи, суд повністю відмовив Альфа-Банку у задоволенні позову.​
[/UWSL]
Рішення суду було винесено раніше, але справа була передана до іншого суду, у зв'язку з бойовими діями. Наразі, отримали рішення у електронному вигляді.
Набуло зс ?
 
Круто!!! Молодцы!!! Поздравляю!!!
 
Назад
Угорі Унизу