• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Альфа Банк Україна стає Сенс Банк (Sense bank): ребрендинг з 1 грудня

Adios

Перевірений
Реєстрація
17 Лип 2021
Дописи
10,089
Реакції
15,272
Бали
3,765
UAH
361.56
Ваш пол
Мужской
Adios не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
З 1 грудня нова юридична назва банку - АТ "СЕНС БАНК". Джерело
У зв'язку з вторгненням росії, Правління банку вирішило відмовитися від бренду "Альфа" та продовжити роботу під новим брендом.


mceclip0.png


Щодо зміни Публічної пропозиції на укладення договору банківського обслуговування фізичних осіб (надалі “Договір”).

Які ж основні зміни відбудуться в Договорі?
  • Термінологія приведена до вимог чинного законодавства про платіжні послуги;
  • включено та передбачено згоду вас, як клієнта, на виконання платіжних операцій, ініціатором за якими є банк. Ми їх називаємо “договірне списання” і тут без принципових змін у обсягах прав та обов’язків банку та клієнта;
  • доповнення новими положеннями щодо порядку та умов використання платіжних інструментів (платіжні картки, платіжні інструкції і т.д.);
  • встановлено максимальні строки платіжних операцій;
  • встановлено види платіжних інструментів, що використовуються для виконання платіжних операцій, а також форма, порядок та умови подання та відкликання платіжних інструкцій;
  • визначено момент безвідкличності платіжних інструкцій для тих чи інших платіжних інструментів.
Платіжна операція — це будь-яка дія з коштами (переказ або їх отримання у готівковій чи безготівковій формах) із використанням платіжних інструментів (поточних рахунків, платіжних карток) у межах чинного законодавства України та Договору.

Положеннями Договору передбачена ваша згода на те, що банк може списувати гроші з вашого рахунку самостійно. Це стандартні умови обслуговування, вони існували і раніше, ще до запровадження нового законодавства про платіжні послуги. Наприклад: під час переказу з картки на картку банк самостійно стягує плату згідно до тарифів продукту. А тому вам не потрібно додатково звертатися в банк для погодження списання не тільки переказу, але й комісії за таку операцію. Без такої згоди ми не матимемо можливості надавати послуги до моменту оплати вами винагороди, тому це є зручний і потрібний інструмент при використанні платіжних послуг.
Договором також передбачена форма відмови від наведеної вище згоди — на той випадок, якщо ви вирішите її відкликати.

Нагадаємо, що якщо вас не влаштовують запропоновані банком зміни та подальші умови обслуговування, ви маєте можливість припинити Договір шляхом погашення всієї заборгованості (якщо вона є) та подання заяви на закриття рахунків. Якщо ж у вас немає заперечень щодо цих доповнень, просто продовжуйте і надалі користуватися продуктами банку і такі умови будуть автоматично погоджені вами.

Всі документи, що були підписані з Альфа-Банком, будуть діяти і після зміни назви банку.

В мене є довідка про стан мого договору від Альфа-Банку. Чи потрібно мені замовляти нову довідку вже від Sense Bank?​

Ні, не потрібно. Всі довідки та дозволи, які були видані до 1 грудня 2022 року від імені Альфа-Банку, будуть діяти і надалі та не втратять своєї чинності після перейменування банку.

 Як мені отримати оновлені реквізити мого договору в Sense Bank?​

Реквізити договору (номер договору та рахунку) залишаться без змін. Їх, як і раніше, ви зможете переглянути у застосунку Sense SuperApp:
▪ "Подивитися реквізити по картці";
▪ "Подивитися реквізити по кредиту";
▪ "Подивитися реквізити поточного рахунку".

А нові реквізити банку, за необхідності, подивіться прямо в застосунку Sense SuperApp (деталі в статті "Подивитися реквізити банку за допомогою Sense SuperApp").

Що буде з картками? Як мені замінити картку на нову від  Sense Bank?​

Всі картки, які були видані з логотипом Альфа-Банку, продовжать діяти і надалі. Замінювати їх не потрібно.

Якщо ж ви втратили картку або вона вийшла з ладу — замовте її перевипуск в застосунку (як з випуском віртуальної версії, так і з доставкою фізичного пластику). Оновлення пластикових макетів карток плануємо на березень наступного року.

Що буде з сервісами, в назві яких використовується бренд "Альфа"? Чи будуть і надалі працювати AHUB?​

Частина сервісів буде також перейменована. Так, наприклад, AHUB тепер буде називатися Sense Hub, а My Alfa-Bank стане My Sense Bank.

Що буде з A-CLUB? Як тепер бути клієнтам цього напрямку?​

Вже з 1 грудня назву буде змінено на aClub. При цьому, всі привілеї персонального обслуговування буде збережено.
 
З 1 грудня нова юридична назва банку - АТ "СЕНС БАНК". Джерело
У зв'язку з вторгненням росії, Правління банку вирішило відмовитися від бренду "Альфа" та продовжити роботу під новим брендом.


Переглянути вкладення 124187
Цуцуть не "СенКс Банк"))
 
Если взять кучку говна и переложить ее на другое место, она не станет леденцами Монпансье.
 
Как был ? банком, так им и остался. Хоть он трижды изменит своё название
Помню, примерно году в 2011 было дело. Брали кредит в альфе. И я не мог понять одного: как получается так, что я плачу во время необходимую сумму, а долг не становится меньше, а только увеличивается! Даже сейчас мой мозг не может это понять.
Например, брал я 8000 на год. К примеру. Платить надо по 950 грн. Первый платеж, плачу 950. Должно же быть меньше, правильно? А хрен там!! Это Альфа банк! Долг остаётся 8126 грн.
Вот как так?
А там какая-то фишка с комиссия и была, плюс начисления по определенным дням производились или что-то в таком духе.
Ещё и за платеж в кассе или терминале этого же банка комиссия 10 грн.
 
З 1 грудня нова юридична назва банку - АТ "СЕНС БАНК". Джерело
У зв'язку з вторгненням росії, Правління банку вирішило відмовитися від бренду "Альфа" та продовжити роботу під новим брендом.


Переглянути вкладення 124187
А что будет с исполнительными надписями по альфе?????
 
А что будет с исполнительными надписями по альфе?????
Нічого. Те саме що й раніше.
Зміна назви ні на що не впливає.
Якщо будинок перефарбувати з синього в червоний, тепліше ж від того не стане.
 
Помню, примерно году в 2011 было дело. Брали кредит в альфе. И я не мог понять одного: как получается так, что я плачу во время необходимую сумму, а долг не становится меньше, а только увеличивается! Даже сейчас мой мозг не может это понять.
Например, брал я 8000 на год. К примеру. Платить надо по 950 грн. Первый платеж, плачу 950. Должно же быть меньше, правильно? А хрен там!! Это Альфа банк! Долг остаётся 8126 грн.
Вот как так?
А там какая-то фишка с комиссия и была, плюс начисления по определенным дням производились или что-то в таком духе.
Ещё и за платеж в кассе или терминале этого же банка комиссия 10 грн.
Ахах я тоже брал в 2011 году у них кредит и тоже на сумму 8 000 грн. тоже попал в такую же ситуацию ?
 
Нічого. Те саме що й раніше.
Зміна назви ні на що не впливає.
Якщо будинок перефарбувати з синього в червоний, тепліше ж від того не стане.
Ответчик в позове сенс или Альфа???
 
Та отож.. Альфа живее всех живых. Они как тараканы, выживут в любых условиях. О, как любят бабки тех, кто зарабатывает их своим трудом, потом, а зачастую еще и кровью.
 
давайте дочекаємося офіційного ребрендінгу - а раптом вони змінять код єдрпоу ? - тоді буде видніше)))
Ждём а то позов надо подавать на снос надписи или уже не надо.....
 
Назад
Угорі Унизу