• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Альфа-Банк вымогает отплатить кредит

  • Автор теми Elvira S
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 1K

Elvira S

Форумчанин
Реєстрація
21 Січ 2022
Дописи
20
Реакції
1
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Elvira S не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста, что делать. На улице война , а банк каждый день названивает, наяривает и вымогает оплатить кредит или принудительно будут стягивать и передадут на суд
Спасибо.
 
Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста, что делать. На улице война , а банк каждый день названивает, наяривает и вымогает оплатить кредит или принудительно будут стягивать и передадут на суд
Спасибо.
Або платити, або чекати на суд.
 
Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста, что делать. На улице война , а банк каждый день названивает, наяривает и вымогает оплатить кредит или принудительно будут стягивать и передадут на суд
Спасибо.
К сожалению словом "война" сейчас прикрываются даже те, у кого заработок превышает количество набранных кредитов, даже с учетом просрочек
Поэтому как сказала Уважаемая ПЕПА ?? либо платить, либо ждать суд.
 
Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста, что делать. На улице война , а банк каждый день названивает, наяривает и вымогает оплатить кредит или принудительно будут стягивать и передадут на суд
Спасибо.
Меньше общаться с гарнитуроголовыми.
 
Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста, что делать. На улице война , а банк каждый день названивает, наяривает и вымогает оплатить кредит или принудительно будут стягивать и передадут на суд
Спасибо.
Принудительно, они только козявки стягивать могут. А что касается суда, - это не инквизиция. Чего его боятся?
 
Або платити, або чекати на суд.
А что суд может сделать?)
Або платити, або чекати на суд.
А что суд может сделать
Принудительно, они только козявки стягивать могут. А что касается суда, - это не инквизиция. Чего его боятся?
Та эти постоянные звонки, смс. Суда ждать указывают, а что тот суд? Я с ним не сталкивалась
 
А что суд может сделать?)

А что суд может сделать
Зафіксує суму боргу (відсотки перестануть нараховувати), після чого вони подадуть до виконавчої. І вже виконавець буде займатись стягненням....
 
Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста, что делать. На улице война , а банк каждый день названивает, наяривает и вымогает оплатить кредит или принудительно будут стягивать и передадут на суд
Спасибо.
Якщо банк надзвонює та вимагає, значить швидше за все в суді йому немає перспективи через пропуск позовної давності - 3-річної на основний борг та 1-річної на неустойку. або з інших причин. Тому найрозумніше у даному випадку - не звертати уваги на вимоги і ні в якому разі не заплатити ні копійки! Бо сплата будь-якої суми може бути витлумачена як визнання боргу дією і обнулить позовну давність.
До того ж Альфа-банк - це російський банк і платити йому не можна нічого і з цієї причини.
А до суду нехай іде, якщо дійде...
І пам'ятайте, якщо банк надіслав Вам колись вимогу про дострокове повернення кредиту, то з дати вимоги закінчується строк кредитування і починається відлік строку позовної давності.
 
Якщо банк надзвонює та вимагає, значить швидше за все в суді йому немає перспективи через пропуск позовної давності - 3-річної на основний борг та 1-річної на неустойку. або з інших причин. Тому найрозумніше у даному випадку - не звертати уваги на вимоги і ні в якому разі не заплатити ні копійки! Бо сплата будь-якої суми може бути витлумачена як визнання боргу дією і обнулить позовну давність.
До того ж Альфа-банк - це російський банк і платити йому не можна нічого і з цієї причини.
А до суду нехай іде, якщо дійде...
І пам'ятайте, якщо банк надіслав Вам колись вимогу про дострокове повернення кредиту, то з дати вимоги закінчується строк кредитування і починається відлік строку позовної давності.
А якщо я не платив, але підписав новий договір з меншими процентами, але все одно не буду платити, то що буде?
 
А якщо я не платив, але підписав новий договір з меншими процентами, але все одно не буду платити, то що буде?
Будут звонить, передадут коллекторам, могут и в суд..
Смотря, какая у вас просрочка, были ли оплаты хоть какие и смотря, какая сумма долга.
 
Да мы с этой альфой уже три года судимся а они ещё и на аппеляцию подали.
 
А якщо я не платив, але підписав новий договір з меншими процентами, але все одно не буду платити, то що буде?
Значить, визнали старі борги і можливо обнулили строки позовної давності - трьохрічний по тілу і процентах, однорічний по неустойці (штрафу або пені).
 
Назад
Угорі Унизу