• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Альфа заблокував доступ в Sense app

  • Автор теми Barbos
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 998

Barbos

Читач
Реєстрація
10 Тра 2022
Дописи
6
Реакції
2
Бали
278
UAH
0.00
Barbos не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні хотів зайти в додаток Альфа-банку і замість входу висвітилось чудове повідомлення "Аккаунт заблоковано через просрочену заборговність більш, як на 30 днів, ми з Вами зв'язатися не змогли тому телефонуйте нам за номером". В когось були аналогічні ситуації? Як може банк заблокувати вхід в додаток, в мене, наприклад, там зарплатна карта, це не дає змоги нею користуватися і впринципі, при бажанні оплатити кредит це обмежує такі можливості.
 
Сьогодні хотів зайти в додаток Альфа-банку і замість входу висвітилось чудове повідомлення "Аккаунт заблоковано через просрочену заборговність більш, як на 30 днів, ми з Вами зв'язатися не змогли тому телефонуйте нам за номером". В когось були аналогічні ситуації? Як може банк заблокувати вхід в додаток, в мене, наприклад, там зарплатна карта, це не дає змоги нею користуватися і впринципі, при бажанні оплатити кредит це обмежує такі можливості.
Було, в моєї клієнтки.
Заблокували додаток в день надходження виплат по впо.
Вирішилось пів часовою розмовою їз оператором гарячої лінії о 12 ночі)))
 
Було, вирішив повідомленням в підтримку банку, нічого страшного немає
 
Альфа не вилазить із скандалів та розслідувань. В них проблема за проблемою.
Хто там взагалі зараз обслуговується?
 
Альфа не вилазить із скандалів та розслідувань. В них проблема за проблемою.
Хто там взагалі зараз обслуговується?
В "моем" случае надо было, быстро оформить впо, а карта была только альфы))

Да и кто следит то за банками, кроме меня, тебя да нас с тобой?))
Як вирішили дане питання? Які аргументи наводили?
Не возможность получать выплату впо
 
Назад
Угорі Унизу