• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

АльфаБанк та суд на 150 000 грн. Що це було?

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 2K

Tarass

Адвокат-Душечка
Адвокат
Реєстрація
1 Бер 2020
Дописи
16,869
Реакції
32,828
Бали
5,845
UAH
189.73
Ваш пол
Мужской
Наприкинці 2022 року АльфаБанк звернувся із позовною заявою, до моєї клієнтки, про стягнення майже 150 000 грн.
Ну ок, я підготував відзив на позов, направили його до суду та чекаємо собі або якусь відповідь від банку, або вже на рішення.
і тут, вчора, клієнтка скидає мені ухвалу суду про залишення позовної заяви без розгляду.

як виявилось, Альфа почитали наш відзив, почухали потилицю і вирішили, що немає в них більше бажання з нами судитись))))
альфа_без_розгляду.jpg


так і хочеться спитати, а що це було?))))) перелякались?))))
 
Крутяк!

П.с. можуть заново подати? з урахуванням інфи отриманої у відзиві?
 
Хоть, Альфа банк, хоть Сенс банк. В общем, обосратушки, я думаю дальше они не пойдут. Поздравляю, с очередной победой.
Кстати! Это был кредит наличными или карта?
 
Хоть, Альфа банк, хоть Сенс банк. В общем, обосратушки, я думаю дальше они не пойдут. Поздравляю, с очередной победой.
Кстати! Это был кредит наличными или карта?
называется "Кредит наличными", а как он получался хз)))
 
называется "Кредит наличными", а как он получался хз)))
Ой, они таково наличные не дают. Нужно открыть счёт а потом на него поступят деньги. Я кажись помню, их рекламную кампанию 150 000 для всех и под минимум %. Но, не суть важно этого всего, главное что это победа ✊
 
і знову СенсБанк відмовляється зі мною судитись((((
що це за заколот? ((((
тут стараєшся....готуєшь відзиви, заперечення..а вони зливаються.....прикро

сенс_безрозгляду.jpg
 
Назад
Угорі Унизу