• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Аншлаг по дзвінкам!

лана777

Форумчанин
Реєстрація
13 Сер 2020
Дописи
1,066
Реакції
1,002
Бали
1,093
UAH
0.00
лана777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. В просрочці вже майже 2 роки, в останній час дзвінки припинилися зовсім. А сьогодні-6 штук від різних мфо. Чого це раптом? В кого як з дзвінками?
 
Доброго дня. В просрочці вже майже 2 роки, в останній час дзвінки припинилися зовсім. А сьогодні-6 штук від різних мфо. Чого це раптом? В кого як з дзвінками?
6 штук)))пффф, в мене сьогодні кредит 7 тільки 5 разів дзвонив, і мілоан з тенго стільки ж
 
я з січня-лютого у просрочках - так кожен день по 30 звінків, при чому з квітня почали гади!!!!
 
Доброго дня. В просрочці вже майже 2 роки, в останній час дзвінки припинилися зовсім. А сьогодні-6 штук від різних мфо. Чого це раптом? В кого як з дзвінками?
Ну у меня через три года, во время вп, вспомнили про меня. Стабильно по два звонка в день. От Верокэш и Дельта.
 
Ну у меня через три года, во время вп, вспомнили про меня. Стабильно по два звонка в день. От Верокэш и Дельта.
Ой, Верокеш, это что-то. Наяривали мне и все знатно, после жалоб в НБУ заткнулись, и написали, что такого клиента у них нет.
 
Ой, Верокеш, это что-то. Наяривали мне и все знатно, после жалоб в НБУ заткнулись, и написали, что такого клиента у них нет.
У меня все звонки от мфо идут в спам. Поэтому меня они не напрягают.
 
Мені тільки каса звонить. Точніше дебфорти за касу. Раз в тиждень. Понеділок їх день. Два роки з ними і вони все ніяк не підуть слідом за флагманом рузького флоту.
 
Скільки у вас була просрочка і чи спілкувались з ними ?
Спілкуюь щодня.
Зі своїм СПЕЦІАЛІСТОМ, але на продзвін поставили батьків(хто зі мною прописаний).
Все культурно, лояльно АЛЕ, борг преба вернути.
Но..... Якщо дзвінки будуть надалі іти, то підуть вони на.... й
 
Доброго дня. В просрочці вже майже 2 роки, в останній час дзвінки припинилися зовсім. А сьогодні-6 штук від різних мфо. Чого це раптом? В кого як з дзвінками?
мене діставали і всіх, кого знайшли. Протягом 1 тижня через день писала скарги в НБУ. Поки немає ніяких дзвінків.
Доброго дня. В просрочці вже майже 2 роки, в останній час дзвінки припинилися зовсім. А сьогодні-6 штук від різних мфо. Чого це раптом? В кого як з дзвінками?
у просрочках два з половиною років
 
Назад
Угорі Унизу