• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

АО Захист. Юристы без юридического образования и опыта работы

Есть у меня друг, нет ни образования, нет опыта юридического, но 24 года отсиженных за спиной. Думаю, может предложить ему? Он спрашивал недавно.
А че нет то, пояснит человек по людячи клиентам за Захист))) опыт хороший в переговорах должен быть
 
по штатному расписанию так должность называется))
нет такого, в классификаторе профессий - "звонилка обыкновенная")))

вот и появляются клининг менеджеры, и прочие пафосные названия)))

есть такое еще-- супервайзер

это "Верховная звонилка", которая учит звонилок
 
"Здатність до навчання" - Навчання чему?)))
Это коммерческая тайна, я так понимаю.
по штатному расписанию так должность называется))
Я понимаю, но слово "специалист" как бы говорит о том, что работник - специалист! А так получается, приходи к нам специалистом, станешь профи. А в чем специалист, и профи в чем - не имеет значение. Как раз на малолеток и рассчитано.
"Я специалист в юридической фирме :beee:"
нет такого, в классификаторе профессий - "звонилка обыкновенная")))
Пора бы уже вводить!
А че нет то, пояснит человек по людячи клиентам за Захист))) опыт хороший в переговорах должен быть
Вот именно) И весьма убедителен.
 
---
2018-04-17-1523973573.jpg
 
Просто по словам:
в юридическую фирму
требуется
специалист
Тарас, не уборщица или кофеделалка, а специалист. Пофиг, что контакт-центра. Он/она должен/на понимать вообще о чем речь...
Ну, если объективно, то и уборщицу нынче называют часто специалист по клинингу.
Это без относительно того, что это за компания в принципе (да, да, я с ними знакома, та еще шарага)
 
Это коммерческая тайна, я так понимаю.

Я понимаю, но слово "специалист" как бы говорит о том, что работник - специалист! А так получается, приходи к нам специалистом, станешь профи. А в чем специалист, и профи в чем - не имеет значение. Как раз на малолеток и рассчитано.
"Я специалист в юридической фирме :beee:"

Пора бы уже вводить!

Вот именно) И весьма убедителен.
?за то, можно перед друзьями попонтоваться)))
 
Ну, если объективно, то и уборщицу нынче называют часто специалист по клинингу.
Это без относительно того, что это за компания в принципе (да, да, я с ними знакома, та еще шарага)
2020-03-22-mixnews-18-anekdotov-na-utro1.png
 
А ещё они номер мой слили не задумываясь, или назло, не знаю. Никому его не даю, а с ними попрощалась и вот... Опять менять придётся. Нелюди
 

Вкладення

  • Screenshot_20210813_151738_com.huawei.contacts.jpg
    Screenshot_20210813_151738_com.huawei.contacts.jpg
    162.6 Кб · Перегляди: 18
  • Screenshot_20210813_150709_com.huawei.contacts.jpg
    Screenshot_20210813_150709_com.huawei.contacts.jpg
    156.5 Кб · Перегляди: 19
Что и требовалось доказать...
 
Продовжую шукати підробіток:

Оператор контактного центру (стягнення простроченої заборгованості)​

15 000 грн · Ставка + бонуси + надбавка за ефективність роботи

А-Банк, АТ · VIP
Финансы, банки, страхование; больше 1000 сотрудников

Запорожье

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа, готовы взять студента, готовы взять человека с инвалидностью. Среднее специальное образование.

Описание вакансии​

Давай знайомитись. Мене звати Ліля і я займаюсь підбором персоналу в операційний центр А-Банку.
На українському фінансовому ринку наш банк працює 27 років і всі ці роки він успішно розвивається, надаючи повний спектр сучасних фінансових послуг фізичним та юридичним особам.
Наразі ми шукаю людину у кредитний відділ, яка буде здійснювати вихідні дзвінки клієнтам з метою максимально мотивувати їх до погашення простроченої заборгованості.

Пропонуємо віддалений формат роботи.

ВАЖЛИВО! В умовах дистанційної роботи можливість працювати віддалено за наступними умовами:
  • наявність ноутбуку/ПК (Windows 10 з оперативною пам’яттю від 4гб. і вище);
  • наявність інтернету від 40 Мбіт/сек.;
  • наявність гарнітури;
  • наявність особистої тихої кімнати для повноцінної роботи (не гуртожитку).
Ти потрібен нам, якщо:
  1. Швидко навчаєшся. Тобі необхідно буде вивчити продукти банку та навчитися працювати з програмними комплексами.
  2. Вмієш працювати в багатозадачному режимі: під час розмови з клієнтом потрібно фіксувати важливі коментарі, перевіряти інформацію за кредитом та знаходити відповіді на питання.
  3. Цілеспрямований. Необхідно буде не просто зателефонувати клієнтові, а й досягти його погашення.
  4. Стрессостійкий. Тебе не лякають конфліктні клієнти і ти в будь-якій ситуації вмієш зберігати спокій.
  5. Амбіційний. Ти готовий самостійно впливати на власний дохід.
  6. Грамотно розмовляєш російською та українською мовами. Вмієш структурувати.
Що ти будеш робити:
  1. Здійснювати вихідні та приймати вхідні звернення клієнтів.
  2. Мотививути клієнтів до погашення простроченої заборгованості.
  3. Консультувати клієнтів з питань кредитів.
Що ти отримаєш:
  1. Офіційне працевлаштування з першого дня роботи.
  2. Зручний графік. повна и частична занятість 30 годин на тиждень.
  3. П’ятиденне навчання. Ми навчимо тебе всьому необхідному за п’ять днів. Навчання проходить с 8:30 до 17:30.
  4. Веселі корпоративи, ефективні тренінги та багато інших плюшок. Приєднуйся до нашої команди та познайомся з нами ближче в Instagram @Oper_center_a-bank
 
Гато, на ворку подібного гумна море
 
Продовжую шукати підробіток:

Оператор контактного центру (стягнення простроченої заборгованості)​

15 000 грн · Ставка + бонуси + надбавка за ефективність роботи

А-Банк, АТ · VIP
Финансы, банки, страхование; больше 1000 сотрудников

Запорожье

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа, готовы взять студента, готовы взять человека с инвалидностью. Среднее специальное образование.

Описание вакансии​

Давай знайомитись. Мене звати Ліля і я займаюсь підбором персоналу в операційний центр А-Банку.
На українському фінансовому ринку наш банк працює 27 років і всі ці роки він успішно розвивається, надаючи повний спектр сучасних фінансових послуг фізичним та юридичним особам.
Наразі ми шукаю людину у кредитний відділ, яка буде здійснювати вихідні дзвінки клієнтам з метою максимально мотивувати їх до погашення простроченої заборгованості.

Пропонуємо віддалений формат роботи.

ВАЖЛИВО! В умовах дистанційної роботи можливість працювати віддалено за наступними умовами:
  • наявність ноутбуку/ПК (Windows 10 з оперативною пам’яттю від 4гб. і вище);
  • наявність інтернету від 40 Мбіт/сек.;
  • наявність гарнітури;
  • наявність особистої тихої кімнати для повноцінної роботи (не гуртожитку).
Ти потрібен нам, якщо:
  1. Швидко навчаєшся. Тобі необхідно буде вивчити продукти банку та навчитися працювати з програмними комплексами.
  2. Вмієш працювати в багатозадачному режимі: під час розмови з клієнтом потрібно фіксувати важливі коментарі, перевіряти інформацію за кредитом та знаходити відповіді на питання.
  3. Цілеспрямований. Необхідно буде не просто зателефонувати клієнтові, а й досягти його погашення.
  4. Стрессостійкий. Тебе не лякають конфліктні клієнти і ти в будь-якій ситуації вмієш зберігати спокій.
  5. Амбіційний. Ти готовий самостійно впливати на власний дохід.
  6. Грамотно розмовляєш російською та українською мовами. Вмієш структурувати.
Що ти будеш робити:
  1. Здійснювати вихідні та приймати вхідні звернення клієнтів.
  2. Мотививути клієнтів до погашення простроченої заборгованості.
  3. Консультувати клієнтів з питань кредитів.
Що ти отримаєш:
  1. Офіційне працевлаштування з першого дня роботи.
  2. Зручний графік. повна и частична занятість 30 годин на тиждень.
  3. П’ятиденне навчання. Ми навчимо тебе всьому необхідному за п’ять днів. Навчання проходить с 8:30 до 17:30.
  4. Веселі корпоративи, ефективні тренінги та багато інших плюшок. Приєднуйся до нашої команди та познайомся з нами ближче в Instagram @Oper_center_a-bank



Коротко---------------

На работу требуются мpaзu
 
Ничего не придумал, не я написал это)
Факты, так сказать)
Опыт работы - необязательно
Юридический стаж - да ваще не нужен))
И при всем этом они расширяются))
Вакансия на work.ua
Переглянути вкладення 99629
ну так в требованиях нужно быть обязательно шустрый , наглым , кмитливим , тоесть кмитливость к юристпруденции относиться , проще бы уже написали требуеться на рынок "оператор наперсточник " , прозьба со слабыми нервами не безпокоить
Они же и калловством занимаються
 
А я вот очень благодарна АО Захист. Они мне по факту очень помогли:) их сайт выпадает первым (и дублируются в разных вариантах), я почитала хвалебные заказные отзывы о них на их сайтах и клонах, и захотела найти реальные живые отзывы, ибо звучало все как то не очень реалистично.
Именно так я и нашла форум!!!! :)))) так что и от Захиста может быть польза :)
 
Назад
Угорі Унизу