• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

АО Захист шарлатаны. Никакой работы не сделали, но деньги взяли

Реєстрація
13 Січ 2023
Дописи
1
Реакції
1
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Анна Ивановна не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый день! АО захист ничего не решил по нашему вопросу о разводе. Так пели сладко,согласна с предыдущими отзывами. То у них война мешает работать,то без конца нет света. Одни отмазки. Зачем тогда деньги брали? Не видитесь и не тратьте время зря,если не хотите годами решать через них вопрос( точнее соушать одни обещания). Самое интересное,что на самом сайте нельзя написать отзыв,нет формы. А все,что написано,я уверена это они сами же и пишут!!! Мы имели дело с ними 7 месяцев и топтались на 1 месте,а сейчас даже не отвечают ни на смс ни на звонки!!! ШАРЛАТАНЫ
 
Добрый день! АО захист ничего не решил по нашему вопросу о разводе. Так пели сладко,согласна с предыдущими отзывами. То у них война мешает работать,то без конца нет света. Одни отмазки. Зачем тогда деньги брали? Не видитесь и не тратьте время зря,если не хотите годами решать через них вопрос( точнее соушать одни обещания). Самое интересное,что на самом сайте нельзя написать отзыв,нет формы. А все,что написано,я уверена это они сами же и пишут!!! Мы имели дело с ними 7 месяцев и топтались на 1 месте,а сейчас даже не отвечают ни на смс ни на звонки!!! ШАРЛАТАНЫ
Шкода ,що так пізно знайшли наш форум.Ще б раніше знали, що там розводять людей тільки на гроші.
 
Screenshot_2023-05-25-12-38-58-243_com.miui.home-edit.jpg

Після кредитів і комуналки я думав гірше не буде... Але з дна постукали.
 
Їм відносили за кредити. Потім за комуналку... Тепер вони вирішили з вогнем погратись...
Небрезгливі або необережні... час покаже.
Проте саме цікаво - все "законно"
Дарма.
Бо один якийсь зайде, після результату їхньої роботи,і все ....одного відділення не буде.
Справжні шахраї.
Кровожерлива однако.
 
Добрый день! АО захист ничего не решил по нашему вопросу о разводе. Так пели сладко,согласна с предыдущими отзывами. То у них война мешает работать,то без конца нет света. Одни отмазки. Зачем тогда деньги брали? Не видитесь и не тратьте время зря,если не хотите годами решать через них вопрос( точнее соушать одни обещания). Самое интересное,что на самом сайте нельзя написать отзыв,нет формы. А все,что написано,я уверена это они сами же и пишут!!! Мы имели дело с ними 7 месяцев и топтались на 1 месте,а сейчас даже не отвечают ни на смс ни на звонки!!! ШАРЛАТАНЫ
Я оце теж думав з ними працювати але на форумі почитав про різні ці юр контори, то бажання все пропало
 
Дід, я думав що вони пробили дно, коли брали переадресацію за 4-5 тисяч на місяць і давали мутні заяви...
Їм постукали знизу і вони взялись за комуналку... Що вони можуть там нарішать - величезне питання...
Тепер просто ... . І звонитимуть ті, хто отримав повістку. Я уявляю обличчя воєнкома, який почує "ти не маєш права, мені в адвокат з захисту сказав, що так не можна..."
 
Дід, я думав що вони пробили дно, коли брали переадресацію за 4-5 тисяч на місяць і давали мутні заяви...
Їм постукали знизу і вони взялись за комуналку... Що вони можуть там нарішать - величезне питання...
Тепер просто ... . І звонитимуть ті, хто отримав повістку. Я уявляю обличчя воєнкома, який почує "ти не маєш права, мені в адвокат з захисту сказав, що так не можна..."
Кстати объявлений в телеге ищу военного адвоката много, клиенты у них будут.
 
Доброго вечора. Ні в кого немає їх номера в тг?
 
Jusy, хотів їм написати... Трошки не вийде сюди. Ну зараз когось в жертву знайду)(
 
я також мала справу, але потім не платила і вони не захотіди зі мною працювати. присилали смс що в мене є бонуси на оплату можу поміняти. а недавно прийшло смс шо дзвонив іх представник, бо я була за містом і не було звязку. Напевно хотіли мені допомогу запропонувати.
 
Назад
Угорі Унизу