• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Апелляционный суд с Монобанком- решение первой инстанции оставить без изменений.

  • Автор теми Kiborg
  • Дата початку
  • Відповіді 51
  • Перегляди 2K

Kiborg

✩ Premium ✩
Реєстрація
26 Лют 2020
Дописи
2,173
Реакції
2,605
Бали
4,980
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Kiborg не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Ждал эту публикацию, переживал, если честно...Эх. Есть как есть:rolleyes:
 
Это просто ****** товарищи. Я просто с судей в ****.
Такого беспредела я давно не видел...
 
Kiborg, не засмучуйтесь.Досвід,хоча й не позитивний,то теж перемога)))
Якби всі відстоювали свої права в суді,то не було б такої пєчальки в нашій країні.
Касація за такої суми ні??
 
Kiborg, не засмучуйтесь.Досвід,хоча й не позитивний,то теж перемога)))
Якби всі відстоювали свої права в суді,то не було б такої пєчальки в нашій країні.

Касація за такої суми ні??
да были преценденты когда и по 20к открывали
 
Kiborg, странно что проигнорировали отсутствие ецп согласно закону об ецп/довірчих послугах:rolleyes:вообще ни слова об этом
 
Kiborg, странно что проигнорировали отсутствие ецп согласно закону об ецп/довірчих послугах:rolleyes:вообще ни слова об этом
У анкеті-заяві позичальник ОСОБА_1 власноручним підписом підтвердив, що ця анкета-заява разом з Умовами і правилами надання банківських послуг, Тарифами, Таблицею обчислення вартості кредиту та Паспортом споживчого кредиту, з якими він ознайомився, погодився та отримав у мобільному додатку, складають договір про надання банківських послуг, укладення якого він підтвердив та зобов`язався виконувати його умови.

Також у анкеті-заяві від 12.01.2019 ОСОБА_1 засвідчив генерацію ключової пари з особистим ключем та відповідним йому відкритим ключем, що буде використовуватися для накладення електронного цифрового підпису у мобільному додатку з метою засвідчення його дій згідно з Договором та є рівнозначним аналогом його власноручного підпису.​
 
Такого беспредела я давно не видел...
Всмислі??
Розповідаю...два аналогічних позови...один і той же адвокат вів справи...один і той же апеляційний суд...різна колегія суддів...кардинально різні постанови по справах...страна чудєс?‍♀️
 
63259,41 грн+ суд сбор 2270, плюс если исполнителю 6552,941 грн, плюс на исполнительные затраты итого где-то на 75000 попадаешь.
Інфляція...підвищення з/п...через рік одним махом закриєте?
 
Мне нравится просто этот момент
 

Вкладення

  • IMG_20211229_130710_114.jpg
    IMG_20211229_130710_114.jpg
    126.8 Кб · Перегляди: 58
Також у анкеті-заяві від 12.01.2019 ОСОБА_1 засвідчив генерацію ключової пари з особистим ключем та відповідним йому відкритим ключем, що буде використовуватися для накладення електронного цифрового підпису у мобільному додатку з метою засвідчення його дій згідно з Договором та є рівнозначним аналогом його власноручного підпису.
у него, насколько я знаю, есть ответ из мин цифры, который должен этот тезис опровергнуть)))
 
Інфляція...підвищення з/п...через рік одним махом закриєте?
Одним махом не закрою. Я остался без работы
у него, насколько я знаю, есть ответ из мин цифры, который должен этот тезис опровергнуть)))
Да есть ответ. Но как видим суд проигнорировал этот ответ.
Kiborg, странно что проигнорировали отсутствие ецп согласно закону об ецп/довірчих послугах:rolleyes:вообще ни слова об этом
Вот и я о том же
 
Назад
Угорі Унизу