• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Авансар Михайлівський

Мария96

Читач
Реєстрація
1 Тра 2021
Дописи
11
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Мария96 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, таке питання, 15.05.2016 у Банк Михайлівський було взято кредит у сумі 7000, %984. 26коп на 12 міс, тобто термін дії договору стік 16.05.17. Коли потрібно було вносити перший платіж у мене його не прийняли, аргументуючи тим, що банк розпадається і платити нікуди чекати документи по пошті з новими реквізитами і т.д. Ніяких документів не дочекалися, почали дзвонити на всі гарячі лінії і ніде внятної відповіді - чекати поштою. Потім були листи від плеяди, що платити треба їм ні ксерокопії договорів нічого, потім фагор і тепер місяці два назад від Авансар - лист з сумою майже 30000 і що при проплаті трішки більше 17500 вони решту боргу простять. Сьогодні телефлнують з колектив. Агенції 911 і предчтавляють інтереси Авангард і кажуть, що сума боргу 7984.26 і якщо буде проплата до 03.09.21 або можна домовитися про терміни оплати, то вони будуть передавати до виклнавця. Про оплату кажуть, що дають довідку про закриття, зараз чекають документів на Вайбер(договору переуступки прав) як повинні виглядати ці документи? Чи иожнаьїм оплачувати? Боюся арешту коштів тільки через те, зо є кредитна картка і якщо накладуть арешт, то я навіть не зможу оплатити відсотки по ній і карта піде в мінус і буде взагалі горе. По УБКІ даного кредиту немає і він ніде не числиться навіть суми тіла нема. З діджи фінансів не телефону вали не писали і листів не присилали, що робити?
 
Сейчас Mercato® прилетит на крыльях ночи и ответит вам)
 
Мария96, Шлите смело науй. Там все сроки пропущены.
Кому и за что платить :rolleyes:
 
Мария96, Шлите смело науй. Там все сроки пропущены.
Кому и за что платить :rolleyes:
Я починаючи, что все сроки прошли и т.д, но опять же таки повторюсь вопрос задала только из за того, что боюсь ареста счетов, так как есть не закрытая полностью кредитная карта и если она уйдет в минус через арест, то из этой долговой ямы выхода не будет никогда. У меня онкология и кредитную карту полностью закрыть не получается(каждый месяц нужно покупать препараты)
Спасибо, перед тем, как задать вопрос эту тему всю прочла и изучила и НИЧЕГо не поняла
 
Я починаючи, что все сроки прошли и т.д, но опять же таки повторюсь вопрос задала только из за того, что боюсь ареста счетов, так как есть не закрытая полностью кредитная карта и если она уйдет в минус через арест, то из этой долговой ямы выхода не будет никогда. У меня онкология и кредитную карту полностью закрыть не получается(каждый месяц нужно покупать препараты)
Арест может быть только если откроют ИП. И далеко не факт, что это произойдёт.
Что бы не проморгать этот процесс, мониторим себя в реестрах периодически.
 
Назад
Угорі Унизу