• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Avira - пишуть під час війни

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Від свого імені , чи якісь невідомі номери?
Завтра же Cly буде в просрочці …
Я ось думаю вони можуть прийти по адресі реєстрації ?
Завтра же Cly буде в просрочці …
Я ось думаю вони можуть прийти по адресі реєстрації ?
Бо хтось ходив
Якісь два мужика,але мама не відкрила двері
І не відповіла їм
 

Вкладення

  • B767A7A8-A5DD-4874-9CA6-A8168704166D.png
    B767A7A8-A5DD-4874-9CA6-A8168704166D.png
    20.7 Кб · Перегляди: 44
Завтра же Cly буде в просрочці …
Я ось думаю вони можуть прийти по адресі реєстрації ?
Ні. В мене 32 дні прострочки. Сьогодні списали всі відсотки і підключили реструктуризацію на тіло кредиту на 10 платежів. Практично не дзвонили. А якщо дзвонили, то я казала прямо грошей немає. Мені і мамі смс відправляли, але там нічого такого не було. Просто щоб я зв'язалася з компанією. Сьогодні в телеграмі написала їх спеціаліст і повідомила чудову новину. Все.
За весь час було 3 смс і 3 дзвінка.
 
Ні. В мене 32 дні прострочки. Сьогодні списали всі відсотки і підключили реструктуризацію на тіло кредиту на 10 платежів. Практично не дзвонили. А якщо дзвонили, то я казала прямо грошей немає. Мені і мамі смс відправляли, але там нічого такого не було. Просто щоб я зв'язалася з компанією. Сьогодні в телеграмі написала їх спеціаліст і повідомила чудову новину. Все.
За весь час було 3 смс і 3 дзвінка.
Це у вас клай ?
 
Завтра же Cly буде в просрочці …
Я ось думаю вони можуть прийти по адресі реєстрації ?

Бо хтось ходив
Якісь два мужика,але мама не відкрила двері
І не відповіла їм
Нет. Никто из мфо, кроме некоторых не ходят по домам. У меня скоро 4 года просрочкам, даже письма не пишут, не говоря уже о том, чтобы кто-то домой приходил.
 
Нет. Никто из мфо, кроме некоторых не ходят по домам. У меня скоро 4 года просрочкам, даже письма не пишут, не говоря уже о том, чтобы кто-то домой приходил.
А хто може прийти?
 
Так. Доволі все культурно вийшло. Тіло кредиту 4000. З відсотками там був борг 11600. Списали і все. Їх оператор дзвонила в четвер останній раз. Я нормально пояснила їй. Вона сказала, що повідомить про рішення і о чудо! сьогодні в телеграм написала.
А хто може прийти?
Та ніхто не може прийти. В них немає таких прав. Задовбуться кататися по всій країні.
 
Те, у которых оформляли займ в отделении. Типа Ваша Готивочка, Швидко гроши, Fin-x. Сейчас в условиях войны, я думаю и они не ходят по домам.
Ну ось може і fin-x приходили
 
Закрито, бо Cly не має відношення до Авіри
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу