• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

AviraCredit пропонує закрити позику за тіло

Peace_Walker

Форумчанин
Реєстрація
13 Вер 2022
Дописи
230
Реакції
142
Бали
343
UAH
24.00
Ваш пол
Мужской
Доброго дня шановні. Сьогодні отримав смс з пропозицією від Авіра закрити позику за тіло. Але якось вагаюся,що можуть кинути.Хто зтикався з таким? Як з ними вести діалог в такому випадку? Які документи варто попросити перед і після оплати? Буду вдячний за допомогу
 
Доброго дня шановні. Сьогодні отримав смс з пропозицією від Авіра закрити позику за тіло. Але якось вагаюся,що можуть кинути.Хто зтикався з таким? Як з ними вести діалог в такому випадку? Які документи варто попросити перед і після оплати? Буду вдячний за допомогу
нехай пришлють вам гарантійний лист
 
нехай пришлють вам гарантійний лист
Якщо я правильно розумію,то спочатку я маю попросити гарантійний лист. Після того як з ним ознайомлюся провожу оплату,і після вже прошу довідку про закриття займу. Такий порядок дій з мого боку? І з іншими МФО і колекторськими організаціями?
 
Якщо я правильно розумію,то спочатку я маю попросити гарантійний лист. Після того як з ним ознайомлюся провожу оплату,і після вже прошу довідку про закриття займу. Такий порядок дій з мого боку? І з іншими МФО і колекторськими організаціями?
так, все вірно
 
Целый форум забит такими вопросами. Не устану отвечать на вопросы эти. Перед оплатой, гарантийное письмо а после можно и справку о закрытии кредита получить
 
Назад
Угорі Унизу