• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Автопролонгація

Bodyka228

Форумчанин
Реєстрація
7 Лип 2021
Дописи
820
Реакції
1,265
Бали
378
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Bodyka228 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прийшов ось такий мейл - це типу вони просто самі по собі мені пролонгують кредит? Прострочка близько місяця, грошей на продовження я їм не платив, вони собі самі щось там накурили? Ну ок, хай і далі таке роблять, якщо не будуть виносити мозок.

"
ПОВІДОМЛЕННЯ

про автопролонгацію строку користування кредитом

На виконання п.4.2.4 Договору про надання коштів на умовах споживчого кредиту №ХХХХХХХ, що укладений хх.хх.2021 між юзернейм та ТОВ «ЛІНЕУРА УКРАЇНА» ( місцезнаходження: 02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25, п.318), інформуємо:

- Новий строк користування кредитом 15 календарних днів, до 10.08.2021.

- Процентна ставка за користування кредитом: 1,9% від суми кредиту за кожен день користування кредитом.

- Сума кредиту: 18 740,00грн.

- Загальна сума заборгованості на сьогодні: 18 740,00 грн,

- Обов’язкова (прострочена) сума до погашення на сьогодні: 8 740,00грн


Також нагадуємо:

1. Ви маєте право достроково повернути кредит, повернувши в повному обсязі Товариству суму кредиту та сплативши проценти за період з дня одержання кредиту до дня її повернення.

2. Від Вас не вимагається отримання інших послуг, пов’язаних з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту.

3. Ви маєте право ініціювати розірвання Договору у випадках і в порядку, передбачених чинним законодавством України.

4. Ви маєте право направляти Товариству претензії щодо укладеного Договору на електронну адресу Товариства [email protected] або шляхом направлення рекомендованих або цінних листів за адресою місцезнаходження Товариства, що вказана на початку цього листа."
 
Bodyka228, будут выносить мозг и дальше.
 
И мне такое приходило,ая думала закрыть их за тело,теперь думаю-они тело не предложат
 
Сьогодні прислали листа що перепродають мене колекторам, якщо не зроблю пролонгацію. Навіть місяць ще не пройшов :)
 
Назад
Угорі Унизу