• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Банк Глобус. Прострочка

  • Автор теми Sjl28
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 2K

Sjl28

Форумчанин
Реєстрація
18 Лют 2021
Дописи
118
Реакції
20
Бали
318
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Sjl28 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хтось має кредит чи кредитну картку у Банку Глобус? Нічого про них не знайшла. Прострочка 4-5 місяців. Хтось підкаже,що чекати?
 
Sjl28, что они предпринимали?
 
Sjl28, что они предпринимали?
Картка і кредит чоловіка. Звонили і писали йому і мені. За картку звонить робот- радить не накопичувати борги і не псувати КІ ( вже здається моїй сестрі почали наярювать). За кредит готівкою звонили ,хамовито дорікали,що обіцяли і не заплатили,що гратись з нами ніхто не буде і т.д ( таке ж і у Вайбер писали для нас , може ще комусь).Не знаю чи когось ще чіпали, але до сестри моєї наярюють жостко,до батька також,а хто із них всіх не знаю , але також були дзвінки сестрі схожі на Глобус - робот зтаким же текстом чи дуже схожим). Зараз навіть не знаю що чекати,бо трубку не беремо,так як наярюють всі МФО за прострочки, а у нас їх багато. Робот звонить точно,а у Вайбер не пишуть давно вже,що дуже насторожує
 
Sjl28, звонки - это метод вымогательства и шантажа.
Не обращайте на них внимание вообще.
Банк, не конкретно этот, а в целом - банк, может подать в суд, может сделать ИНН. Как именно этот банк себя поведет, сказать сложно. На всякий случай проверяйте себя по реестрам и на судовой владе.
 
Sjl28, звонки - это метод вымогательства и шантажа.
Не обращайте на них внимание вообще.
Банк, не конкретно этот, а в целом - банк, может подать в суд, может сделать ИНН. Как именно этот банк себя поведет, сказать сложно. На всякий случай проверяйте себя по реестрам и на судовой владе.
Дякую!
 
Sjl28, звонки - это метод вымогательства и шантажа.
Не обращайте на них внимание вообще.
Банк, не конкретно этот, а в целом - банк, может подать в суд, может сделать ИНН. Как именно этот банк себя поведет, сказать сложно. На всякий случай проверяйте себя по реестрам и на судовой владе.
Доброе утро мне глобус написал что завтра может быть визит для осмотра имущества просрочка 2800гр могут приехать?
 
Borman, могут. Бумажку вручат. Могут и не приехать.
 
Доброе утро мне глобус написал что завтра может быть визит для осмотра имущества просрочка 2800гр могут приехать?
Могут "приехать" а потом написать что никого дома не было. Ну или ссыкотливо налепить наклейку. Ну это все, или почти все визитеры от банков такие. Грешен, работал таким. Давно это было.
 
Назад
Угорі Унизу