• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Банк Пумб и исполнительная надпись

  • Автор теми Ю.И
  • Дата початку
  • Відповіді 82
  • Перегляди 9K

Ю.И

Форумчанин
Реєстрація
11 Тра 2020
Дописи
70
Реакції
35
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ю.И не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Банк сделал ИНН нотариус Хара исполнитель Клитченко по кредитной карте лимит 11000 хотят почти 18000. Дозвонилась к исполнителю спрашиваю сколько отдала :мы не знаем, идите в банк и вообще у вас ещё договор не закончился. Что это означает, неужели им мало? Чего дальше ожидать?
 
Банк сделал ИНН нотариус Хара исполнитель Клитченко по кредитной карте лимит 11000 хотят почти 18000. Дозвонилась к исполнителю спрашиваю сколько отдала :мы не знаем, идите в банк и вообще у вас ещё договор не закончился. Что это означает, неужели им мало? Чего дальше ожидать?
всего того же, что и при любом исполнительном производстве))
арест счетов, удержание из зп, арест имущества
 
Банк сделал ИНН нотариус Хара исполнитель Клитченко по кредитной карте лимит 11000 хотят почти 18000. Дозвонилась к исполнителю спрашиваю сколько отдала :мы не знаем, идите в банк и вообще у вас ещё договор не закончился. Что это означает, неужели им мало? Чего дальше ожидать?
у них схема одна, д₴біли. Я що виклали в постанові? От що виклали, те й зроблять. Упиряки
 
всего того же, что и при любом исполнительном производстве))
арест счетов, удержание из зп, арест имущества
Меня интересует когда отдам 18000 они отстанут, просто я им больше 10000 отдала
у них схема одна, д₴біли. Я що виклали в постанові? От що виклали, те й зроблять. Упиряки
В постанове 20% от зарплаты
у них схема одна, д₴біли. Я що виклали в постанові? От що виклали, те й зроблять. Упиряки
В постанове 20% от зарплаты
 
Меня интересует когда отдам 18000 они отстанут, просто я им больше 10000 отдала
не факт, что отстанут)))
почему не хотите, через суд защищать свои права, и ничего не отдавать?
 
в смысле осле? вы о том, что не понимаете как это сделать?
обратитесь к юристу)))
звичайно можна, і мабуть потрібно, але який сенс? Хіба ж це позбавляє можливості, тих же прибацаних здійнити напис повторно з усім витікаючим г.....? Правильно не позбавляє. Поки будемо бігати по судам, а з теперішніми перетрубаціями, то не місяць, і не безкоштовно, кошти з успіхом будуть відраховуватись. За послуги заплати, за судовий заплати, за складання клопотання тех не за шоколадку...А борг від цього ж не зменьшується...
От і думай тепер " ЗАМКНУТЕ КОЛО"
Я запитувала на сайті , і що ви думаєте, мені юристи дали відповідь вичерпну? НІ.
Тому, вирішила, прослідкувати, є один випадок, термін не великий три місяці будуть відраховувати 20% від ЗП, як буде далі. Банк РВС.
 
звичайно можна, і мабуть потрібно, але який сенс? Хіба ж це позбавляє можливості, тих же прибацаних здійнити напис повторно з усім витікаючим г.....? Правильно не позбавляє. Поки будемо бігати по судам, а з теперішніми перетрубаціями, то не місяць, і не безкоштовно, кошти з успіхом будуть відраховуватись. За послуги заплати, за судовий заплати, за складання клопотання тех не за шоколадку...А борг від цього ж не зменьшується...
От і думай тепер " ЗАМКНУТЕ КОЛО"
Я запитувала на сайті , і що ви думаєте, мені юристи дали відповідь вичерпну? НІ.
Тому, вирішила, прослідкувати, є один випадок, термін не великий три місяці будуть відраховувати, як буду далі. Банк РВС.
платите)) это ваш выбор)))
мое мнение, себя и свои права надо защищать))))
кстати, покажите хоть одну повторно сделаную ИНН?
 
звичайно можна, і мабуть потрібно, але який сенс? Хіба ж це позбавляє можливості, тих же прибацаних здійнити напис повторно з усім витікаючим г.....? Правильно не позбавляє. Поки будемо бігати по судам, а з теперішніми перетрубаціями, то не місяць, і не безкоштовно, кошти з успіхом будуть відраховуватись. За послуги заплати, за судовий заплати, за складання клопотання тех не за шоколадку...А борг від цього ж не зменьшується...
От і думай тепер " ЗАМКНУТЕ КОЛО"
Я запитувала на сайті , і що ви думаєте, мені юристи дали відповідь вичерпну? НІ.
Тому, вирішила, прослідкувати, є один випадок, термін не великий три місяці будуть відраховувати, як буду далі. Банк РВС.
платите)) это ваш выбор)))
мое мнение, себя и свои права надо защищать))))
кстати, покажите хоть одну повторно сделаную ИНН?
в мене немає слава Богу, а на цьому ж сайті читала що у людей було...
Хоча, звісно якщо людина платила, а нарахували дофігашечки, то звичайно захист доречний, але в такому випадку потрібно й закривати його повністю.
 
в мене немає слава Богу, а на цьому ж сайті читала що у людей було...
Хоча, звісно якщо людина платила, а нарахували дофігашечки, то звичайно захист доречний, але в такому випадку потрібно й закривати його повністю.
вы, на форуме, видели, как покому то повторно сделали ИНН?
не поленитесь пожалуйста, найдите это сообщение. уж очень интерестно
 
вы, на форуме, видели, как покому то повторно сделали ИНН?
не поленитесь пожалуйста, найдите это сообщение. уж очень интерестно
точно читала. У мене ( не я ) коли виникла така ситуація , обшарила весь сайт, і в мене дійсно виникли сумніви. Але, проаналізувавши послуги юристів, і суму боргу, вирішила піти своїм шляхом. В усякому випадку, досвід, фінансово меньше, і буду мати відповідь на своє питання яке ставила юристам нашого форуму.
Ось такий експеримент.
По результату поділюсь обов'язково
 
в смысле осле? вы о том, что не понимаете как это сделать?
обратитесь к юристу)))
точно читала. У мене ( не я ) коли виникла така ситуація , обшарила весь сайт, і в мене дійсно виникли сумніви. Але, проаналізувавши послуги юристів, і суму боргу, вирішила піти своїм шляхом. В усякому випадку, досвід, фінансово меньше, і буду мати відповідь на своє питання яке ставила юристам нашого форуму.
Ось такий експеримент.
По результату поділюсь обов'язково
Я просто хожу как зомби умер близкий человек, весь мир рухнул, надо жить ради детей.
 
Я просто хожу как зомби умер близкий человек, весь мир рухнул, надо жить ради детей.
Я Вам дуже співчуваю, тримайтесь. Втрата близької людини це велике горе.
І мені зрозумілий Ваш стан. Ви знаєте, перебуваючи в такому стані, можливо Ви самостійно не справитесь з проблемою з цими упиряками, а саме толковий юрист, Вам допоможе і хоч трошечки зарадить Вашій душі.
Все таки фахівці знають свою роботу.
 
звичайно можна, і мабуть потрібно, але який сенс? Хіба ж це позбавляє можливості, тих же прибацаних здійнити напис повторно з усім витікаючим г.....? Правильно не позбавляє. Поки будемо бігати по судам, а з теперішніми перетрубаціями, то не місяць, і не безкоштовно, кошти з успіхом будуть відраховуватись. За послуги заплати, за судовий заплати, за складання клопотання тех не за шоколадку...А борг від цього ж не зменьшується...
От і думай тепер " ЗАМКНУТЕ КОЛО"
Я запитувала на сайті , і що ви думаєте, мені юристи дали відповідь вичерпну? НІ.
Тому, вирішила, прослідкувати, є один випадок, термін не великий три місяці будуть відраховувати 20% від ЗП, як буде далі. Банк РВС.
А Ви впевнені,якщо Ви виплатите по ВП,вони заново Вам не відкриють?
 
А Ви впевнені,якщо Ви виплатите по ВП,вони заново Вам не відкриють?
Звичайно ні. Тай в чому, чи в чому, можна бути впевненим. Хіба ми від чогось захищенні?
Тому виключно - ЕКСПЕРИМЕНТ.
 
Назад
Угорі Унизу