• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Банки и блокировка зарплатного счета

Ви б звернулися до юриста за консультацією...можливо в Пумбі взяли б довідку про відсутність заборгованності і спробували б те ВП по ВНН закрити...
Справку уже взял, не могу никак с исполнителем связаться (((
Они сразу без проблем справку дали.
 
А Пумбовці не хочуть внн відізвати?
Вот это , олень, не спросил
Т
по электронке пробовали?
Тишина...
А Пумбовці не хочуть внн відізвати?
Ну по факту, оно же ни на что не влияет если дог заплачен и у банка нет претензий , кроме кредитной истории , которая и так уже испоганена МФО)
 
Вот это , олень, не спросил
Так запитайте...я думаю,що Пумбовців потрібно напрягати,щоб вони внн відізвали у зв'язку з відсутністю заборгованності...виконавець ту Вашу довідку із банку до справи не приткне.
Ну по факту, оно же ни на что не влияет если дог заплачен и у банка нет претензий , кроме кредитной истории , которая и так уже испоганена МФО)
Впливає і в майбутньому може не в потрібний момент вплинути.
Виконавець може проснутися і на роботу на відрахування із з/п 20% направити,може на автомобіль арешт накласти...
У Вас,що зараз аж так часу немає,щоб добитися завершення того ВП??
 
Так запитайте...я думаю,що Пумбовців потрібно напрягати,щоб вони внн відізвали у зв'язку з відсутністю заборгованності...виконавець ту Вашу довідку із банку до справи не приткне.

Впливає і в майбутньому може не в потрібний момент вплинути.
Виконавець може проснутися і на роботу на відрахування із з/п 20% направити,може на автомобіль арешт накласти...
У Вас,що зараз аж так часу немає,щоб добитися завершення того ВП??
Долга перед банком нет.Какие ещё 20%? ВН было на старую работу по удержанию 20%, но на старой забили на это.Ушел оттуда год назад.ЗП карту там закрыл.
 
Долга перед банком нет.Какие ещё 20%? ВН было на старую работу по удержанию 20%, но на старой забили на это.Ушел оттуда год назад.ЗП карту там закрыл.
Ви мене можете почути)))
Виконавець в будь який момент може знайти нову роботу і відправити постанову на утримання 20%.
Напрягайте Пумбовців нехай внн відзивають у зв'язку із відсутністю заборгованості.
 
Ви мене можете почути)))
Виконавець в будь який момент може знайти нову роботу і відправити постанову на утримання 20%.
Напрягайте Пумбовців нехай внн відзивають у зв'язку із відсутністю заборгованості.
Понял
Спасибо большое за совет!
Схожу к ним
 
Назад
Угорі Унизу