• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

BBC что ждать ?

  • Автор теми manivell
  • Дата початку
  • Відповіді 48
  • Перегляди 6K
Вчера и сегодня эти клоуны, уже с 8 утра начали долбить звонками моих родителей под предлогом якобы я обещал оплатить кредит, естественно я никому и ничего не обещал и даже не общался с этими клоунами.
Можно как-то повлиять на них, например написать в НБУ или особо ничего не поможет ?
 
Вчера и сегодня эти клоуны, уже с 8 утра начали долбить звонками моих родителей под предлогом якобы я обещал оплатить кредит, естественно я никому и ничего не обещал и даже не общался с этими клоунами.
Можно как-то повлиять на них, например написать в НБУ или особо ничего не поможет ?
А кредит брали до війни чи під час?
Мені прислали смс,судова повістка чи акція. Написала їм на пошту, що готова закрити за тіло( просрочка з березня 22року),відповіли, що вони не мають права пропонувати тіло чи меншу суму,всі питання і домовлятися через кредит про.
 
Можно как-то повлиять на них, например написать в НБУ или особо ничего не поможет ?
Написать не помешает. Времени много не займёт. Как повлияет - вопрос хороший, но мало ли. Массовый обзвон явно должен прекратиться.
 
А кредит брали до війни чи під час?
Мені прислали смс,судова повістка чи акція. Написала їм на пошту, що готова закрити за тіло( просрочка з березня 22року),відповіли, що вони не мають права пропонувати тіло чи меншу суму,всі питання і домовлятися через кредит про.
До войны, ещё даже до начала ковида.
В начале января 20 года, они купили мой договор у ТопКеш, который закрылся.
 
А кредит брали до війни чи під час?
Мені прислали смс,судова повістка чи акція. Написала їм на пошту, що готова закрити за тіло( просрочка з березня 22року),відповіли, що вони не мають права пропонувати тіло чи меншу суму,всі питання і домовлятися через кредит про.
Мені сьогодні написали "Залишилось 2 дні"?
Тіпа спроба налякати, чи що
 
Звонок.
Частина 84217
Та вони взагалі в осадку.
Ще колись, до ковіда напевне за рік, я була дурна і платила їм. Там тіло було здається 1500, частковими оплатами внесла 1000 і %. При останній оплаті 500 грн обіцяли закрити, але потім придумали відмазку, що треба було заплатити до 18.00, а я оплатила в 18.10???
Ну і власне я їх послала після цього і нічого платити не буду.
Знаю, що раніше ліпили ІНН, зараз не ліплять бо війна, і на тому добре, хай лякають когось другого ?
 
Назад
Угорі Унизу