• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

BBC факторинг, исполнительная надпись

Євгенія24

Форумчанин
Реєстрація
3 Січ 2020
Дописи
42
Реакції
19
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Євгенія24 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні прийшло повідомлення що заблоковано рахунок в Приватбанку. Зайшла в Дію там виконавче провадження від ВВС факторинг виконано приватним виконавцем Обухівського районного нотаріального округу Київської обл. Головкіна Яна Вікторівна. Скажіть хтось мав справу з ВВС факторингом?? Як діяти правильно далі?
 
Сьогодні прийшло повідомлення що заблоковано рахунок в Приватбанку. Зайшла в Дію там виконавче провадження від ВВС факторинг виконано приватним виконавцем Обухівського районного нотаріального округу Київської обл. Головкіна Яна Вікторівна. Скажіть хтось мав справу з ВВС факторингом?? Як діяти правильно далі?
Обращайтесь к юристу, на форуме есть.
Далее сносить надпись в суде
 
ого, они живые что ли?
просрочка по кредит про уже 5 мес, раньше от ВВС сообщения приходили, сейчас тихо
а тут вижу лупят ИНН не первую уже
 
ого, они живые что ли?
просрочка по кредит про уже 5 мес, раньше от ВВС сообщения приходили, сейчас тихо
а тут вижу лупят ИНН не первую уже
У меня они молчали около года. Писем, звонков и смс вообще не было
 
Для прояснения ситуации , ТОВ ВВС (Внутрішня Виконавча Служба) и ТОВ ВВС-Факторинг - это две абсолютно разные шараги. Первые по мфо, вторые больше по банкам. первые надписи не лепят, вторые лепят массово.
 
У меня они молчали около года. Писем, звонков и смс вообще не было
Мне о них смс пришла. Через неделю касса сама позвонила. Ещё через две - дебфорт... Вобщем денег хотят все. Но они мои и их я отдаю себе же.
 
Сьогодні прийшло повідомлення що заблоковано рахунок в Приватбанку. Зайшла в Дію там виконавче провадження від ВВС факторинг виконано приватним виконавцем Обухівського районного нотаріального округу Київської обл. Головкіна Яна Вікторівна. Скажіть хтось мав справу з ВВС факторингом?? Як діяти правильно далі?
А навіщо вам здався вже той "FUCKторинг", якщо у вас вже є ВНН :rolleyes:
 
в мене така ж сама ситуація:нотаріус Головкіна, виконавець Чупис.ввс факторинг грошей хоче з тіла кредиту 3000, а хочуть 22 тисячі.чекаю судового засідання.буду зносить
 
в мене така ж сама ситуація:нотаріус Головкіна, виконавець Чупис.ввс факторинг грошей хоче з тіла кредиту 3000, а хочуть 22 тисячі.чекаю судового засідання.буду зносить
У мене 3500 хочуть 15тис. Скажіть будь ласка, до якого адвоката ви звернулися?
Для прояснения ситуации , ТОВ ВВС (Внутрішня Виконавча Служба) и ТОВ ВВС-Факторинг - это две абсолютно разные шараги. Первые по мфо, вторые больше по банкам. первые надписи не лепят, вторые лепят массово.
В мене лише МФО. Ну я так зрозуміла що це кредит про. В банкі в мене кредиту немає. А приватом я користуюся рідко і там грошей немає, і також кредита там також нема
Мне о них смс пришла. Через неделю касса сама позвонила. Ещё через две - дебфорт... Вобщем денег хотят все. Но они мои и их я отдаю себе же.
О дебфорт у мене також був, але не пам'ятаю від кого. Помню лише те що в попередньому році вони мені прислали смс про те що я можу закрити за 3750 (тіло було 7500) одним платежем на протязі 5 днів. Я їм перетелефонувала і домовились що я оплачу після гарантійного листа. І так закрила
 
Останнє редагування:
Євгенія24, у меня нет 100%х данных, чьи договора перекупает ввс-факторинг.
то, что известно, изложил выше. плюс, судя по всему, надписи были налеплены давно (Головкина ведь без лицензии), а ВП открыты только сейчас. например, сегодня все ВП от исполнителя Сидорчука; в августе от Ярмоленко.
 
Сьогодні прийшло повідомлення що заблоковано рахунок в Приватбанку. Зайшла в Дію там виконавче провадження від ВВС факторинг виконано приватним виконавцем Обухівського районного нотаріального округу Київської обл. Головкіна Яна Вікторівна. Скажіть хтось мав справу з ВВС факторингом?? Як діяти правильно далі?
Сносить. Я этих ушлепков снес.
 
в мене така ж сама ситуація:нотаріус Головкіна, виконавець Чупис.ввс факторинг грошей хоче з тіла кредиту 3000, а хочуть 22 тисячі.чекаю судового засідання.буду зносить
Від якого мфо зробили надпис,бо мені теж від них сьогодні прилетіло инн
 
У мене 3500 хочуть 15тис. Скажіть будь ласка, до якого адвоката ви звернулися?

В мене лише МФО. Ну я так зрозуміла що це кредит про. В банкі в мене кредиту немає. А приватом я користуюся рідко і там грошей немає, і також кредита там також нема

О дебфорт у мене також був, але не пам'ятаю від кого. Помню лише те що в попередньому році вони мені прислали смс про те що я можу закрити за 3750 (тіло було 7500) одним платежем на протязі 5 днів. Я їм перетелефонувала і домовились що я оплачу після гарантійного листа. І так заКа
У мене 3500 хочуть 15тис. Скажіть будь ласка, до якого адвоката ви звернулися?

В мене лише МФО. Ну я так зрозуміла що це кредит про. В банкі в мене кредиту немає. А приватом я користуюся рідко і там грошей немає, і також кредита там також нема

О дебфорт у мене також був, але не пам'ятаю від кого. Помню лише те що в попередньому році вони мені прислали смс про те що я можу закрити за 3750 (тіло було 7500) одним платежем на протязі 5 днів. Я їм перетелефонувала і домовились що я оплачу після гарантійного листа. І так закрила
Калінін і партнери.є тут на форумі
Від якого мфо зробили надпис,бо мені теж від них сьогодні прилетіло инн
арагон
 
Сьогодні прийшло повідомлення що заблоковано рахунок в Приватбанку. Зайшла в Дію там виконавче провадження від ВВС факторинг виконано приватним виконавцем Обухівського районного нотаріального округу Київської обл. Головкіна Яна Вікторівна. Скажіть хтось мав справу з ВВС факторингом?? Як діяти правильно далі?
На жаль, ми з Вами друзі по нещастю((
сьогодні отримала таке ж повідомлення(
Головкіна, бодай її качка копнула, та Сидорчук виконавець...
Готуватиму документи для зносу!
 
На жаль, ми з Вами друзі по нещастю((
сьогодні отримала таке ж повідомлення(
Головкіна, бодай її качка копнула, та Сидорчук виконавець...
Готуватиму документи для зносу!
О) у меня эта компашка была)
 
Євгенія24, у меня нет 100%х данных, чьи договора перекупает ввс-факторинг.
то, что известно, изложил выше. плюс, судя по всему, надписи были налеплены давно (Головкина ведь без лицензии), а ВП открыты только сейчас. например, сегодня все ВП от исполнителя Сидорчука; в августе от Ярмоленко.
Я вот не пойму,я на ВВС писал жалобу в НБУ,мне ответили,что у них лицензии нет.Как они лупят ИНН тогда?Я проверил в реестре, действительно лицензия отсутствует..хм
 
Я вот не пойму,я на ВВС писал жалобу в НБУ,мне ответили,что у них лицензии нет.Как они лупят ИНН тогда?Я проверил в реестре, действительно лицензия отсутствует..хм

Як,,як? За гроші.
 
Назад
Угорі Унизу