• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Безспірне списання грошових коштів.

gosha7177

Форумчанин
Реєстрація
9 Гру 2021
Дописи
30
Реакції
13
Бали
8
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
gosha7177 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт , відправив цим трудягам заказний лист , поки не забирають.
Але продовжують , чи правильно сказати намагаються зв'язатися зі мною через всіх кого знайшли.
А сьогодні прийшло таке повідомлення

Повідомляємо, що згідно з укладеним договором Ви надали згоду на безспірне списання грошових коштів з Вашого карткового рахунку. Сума боргу становить 29355грн. 0800330024

Хочу сказати що ці п'явки як по мені самі неадектані з мого списку.
 
Всім привіт , відправив цим трудягам заказний лист , поки не забирають.
Але продовжують , чи правильно сказати намагаються зв'язатися зі мною через всіх кого знайшли.
А сьогодні прийшло таке повідомлення

Повідомляємо, що згідно з укладеним договором Ви надали згоду на безспірне списання грошових коштів з Вашого карткового рахунку. Сума боргу становить 29355грн. 0800330024

Хочу сказати що ці п'явки як по мені самі неадектані з мого списку.
досить таки відбита шарага.. а що ви їм написали?
 
Всім привіт , відправив цим трудягам заказний лист , поки не забирають.
Але продовжують , чи правильно сказати намагаються зв'язатися зі мною через всіх кого знайшли.
А сьогодні прийшло таке повідомлення

Повідомляємо, що згідно з укладеним договором Ви надали згоду на безспірне списання грошових коштів з Вашого карткового рахунку. Сума боргу становить 29355грн. 0800330024

Хочу сказати що ці п'явки як по мені самі неадектані з мого списку.
А какая связь...
 
Повідомляємо, що згідно з укладеним договором Ви надали згоду на безспірне списання грошових коштів з Вашого карткового рахунку. Сума боргу становить 29355грн. 0800330024
Якщо карти, засвічені в них, принаймі не заблочені - елементарно спишуть.
 
досить таки відбита шарага.. а що ви їм написали?
Трохи консультації тут на форумі, потім з юристами, так як я учасник бойових дій, там є закон , але він не має терміну часу. Тому вирішив трохи їх побрить. А якщо не вийде то хоча б буде розуміння на кого пруть.
Я вже бачив що їх добре побрили, трохи отримали штрафів за порушення регламенту договору . Про дзвінки після 18.00 та розголошення інформації 3 особам
 
Трохи консультації тут на форумі, потім з юристами, так як я учасник бойових дій, там є закон , але він не має терміну часу. Тому вирішив трохи їх побрить. А якщо не вийде то хоча б буде розуміння на кого пруть.
Я вже бачив що їх добре побрили, трохи отримали штрафів за порушення регламенту договору . Про дзвінки після 18.00 та розголошення інформації 3 особам
якщо у вас є діючий контракт то вони норм повертають, перевірив особисто)
 
Трохи консультації тут на форумі, потім з юристами, так як я учасник бойових дій, там є закон , але він не має терміну часу. Тому вирішив трохи їх побрить. А якщо не вийде то хоча б буде розуміння на кого пруть.
Я вже бачив що їх добре побрили, трохи отримали штрафів за порушення регламенту договору . Про дзвінки після 18.00 та розголошення інформації 3 особам
Это не имеет значения...
Где Вы видели...?
 
Между письмом и уведомлением...
Я за те що я не виходжу з ними на зв'язок, відправив їм документи, але вони й надалі не зупиняються.
Я нормально їм телефонував ВСЕ чітко пояснив ще до просрочки , вони відразу пішли на таран. Тепер нюхають бебру
.....
я вам пишу одне, ви мені друге)))
ви на даний момент є військовослужбовцем-контрактником?
або мобілізованим
Ні на данний момент я не є військовим чи мобілізованим
 
То есть и тогда не были и сейчас нет... К чему тогда вообще это...
Добре зараз спробую пояснити.
Був в армії з 2019 по 2020. Де отримав статус учасника бойових дій.
Є закон ст14 пункт 15 а також зміни до нього від 23 квітня 2021р.
В цьому законі немає як такого терміну дії чи зворотнього часу.
Виходячи з цього і плюс консультації з юристом, дзвінок в нац банк, міністерство оборони і форума. Зрозумів що зможу добитися списання відстоків і пені по кредиту
Так , тема нижче моєї 4 сторінка
 
Добре зараз спробую пояснити.
Був в армії з 2019 по 2020. Де отримав статус учасника бойових дій.
Є закон ст14 пункт 15 а також зміни до нього від 23 квітня 2021р.
В цьому законі немає як такого терміну дії чи зворотнього часу.
Виходячи з цього і плюс консультації з юристом, дзвінок в нац банк, міністерство оборони і форума. Зрозумів що зможу добитися списання відстоків і пені по кредиту
Ну так если нет зворотнего часу, тогда закон обратной силы не имеет...
Був в армії з 2019 по 2020.
А получили когда кредит...?
 
Ну так если нет зворотнего часу, тогда закон обратной силы не имеет...

А получили когда кредит...?
Отримав 01.11.2021
Манівео зателефонували і сказали що повернуть кошти починаючи з початку служби і до сьогоднішнього дня (відсотки і пролонгації)
 
Назад
Угорі Унизу