• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Безспірне списання грошових коштів.

Добре зараз спробую пояснити.
Був в армії з 2019 по 2020. Де отримав статус учасника бойових дій.
Є закон ст14 пункт 15 а також зміни до нього від 23 квітня 2021р.
В цьому законі немає як такого терміну дії чи зворотнього часу.
Виходячи з цього і плюс консультації з юристом, дзвінок в нац банк, міністерство оборони і форума. Зрозумів що зможу добитися списання відстоків і пені по кредиту

Так , тема нижче моєї 4 сторінка
можливо і так.
скажу одне - якщо у вас на даний момент був би діючий контракт військовослужбовця - ви б спокійно списали всі відсотки, за рахунок попередньо сплачених ви б закрили поточний кредит, а решту вам би повернули на ваш рахунок. от як скористатися пільгою, коли ви не маєте статус військовослужбовця - то вже друге питання.
ви кажете, що ви говорили з юристом, вірно?
якщо він впевнений, чому тоді він не взяв ваші документи і не зробив необхідні листи, чи він просто поговорив і на тому кінець?
 
можливо і так.
скажу одне - якщо у вас на даний момент був би діючий контракт військовослужбовця - ви б спокійно списали всі відсотки, за рахунок попередньо сплачених ви б закрили поточний кредит, а решту вам би повернули на ваш рахунок. от як скористатися пільгою, коли ви не маєте статус військовослужбовця - то вже друге питання.
ви кажете, що ви говорили з юристом, вірно?
якщо він впевнений, чому тоді він не взяв ваші документи і не зробив необхідні листи, чи він просто поговорив і на тому кінець?
Сказав завірити нотаріально і в довільній формі написати пояснення.
Так і зробив чекаю відповідь
Тобто ви хочете сказати якщо я зараз підпишу контракт і відправлю їм форму 5 і убд все спишуть 100 відстоків? Якщо не помиляюсь в формі 5 не має саме періоду служби
 
Добре зараз спробую пояснити.
Був в армії з 2019 по 2020. Де отримав статус учасника бойових дій.
Є закон ст14 пункт 15 а також зміни до нього від 23 квітня 2021р.
В цьому законі немає як такого терміну дії чи зворотнього часу.
Виходячи з цього і плюс консультації з юристом, дзвінок в нац банк, міністерство оборони і форума. Зрозумів що зможу добитися списання відстоків і пені по кредиту

Так , тема нижче моєї 4 сторінка
Так пробуйте добиватися)))Все рівно вже нічого не втрачаєте!Можливо якесь мфо спише % і пеню по кредиту...а можливо й ні.
Я так розумію мфо бралися вже після закінчення строку служби?
 
То есть уже после...
Так
Так пробуйте добиватися)))Все рівно вже нічого не втрачаєте!Можливо якесь мфо спише % і пеню по кредиту...а можливо й ні.
Я так розумію мфо ьралися вже після закінчення строку служби?
Так після служби, але й брав коли і служив , туди відправлю також для перерахунку і списання діючої заборгованості
 
Ну так и какое Вы тогда отношение имеете к этому закону...
Так після служби, але й брав коли і служив , туди відправлю також для перерахунку і списання діючої заборгованості
Тогда не было закона...
 
Так пробуйте добиватися)))Все рівно вже нічого не втрачаєте!Можливо якесь мфо спише % і пеню по кредиту...а можливо й ні.
Я так розумію мфо ьралися вже після закінчення строку служби?
Так після служби, але й брав коли і служив , туди відправлю також для перерахунку і списання діючої заборгованості
Ну так и какое Вы тогда отношение имеете к этому закону...

Тогда не было закона...

Ну так и какое Вы тогда отношение имеете к этому закону...

Тогда не было закона...
Він з 2014 року
 
Так після служби, але й брав коли і служив , туди відправлю також для перерахунку і списання діючої заборгованості
Якщо впевнені в своїх знаннях,як то грамотно зробити,то пробуйте...під лежачий камінь вода не тече...,але іноді корисно бути й намертво лежачим каменем?
 
Ну вот, причём здесь 2014 год тогда...

За каким чатом...? Я не слежу ни за какими чатами...
Такс про що йде взагалі розмова ?
ще раз спробую пояснити , був військовим в період з 2019 по 2020, отримав убд.
В той час трохи користувався мфо, потім всі питання закрив, нещодавно взяв в маніфою кредит , вчасно не віддав, нарахуіали відстоки космос.
Потім прочитав тут форум, провів консультації з юристом, набрав в нац банк і т.д
Щоб уточнити з приводу списання відстоків та пені. Так як учасник бойових дій.
Посилаючись на ст14 пунк 15 і зміни до нього
 
Такс про що йде взагалі розмова ?
ще раз спробую пояснити , був військовим в період з 2019 по 2020, отримав убд.
В той час трохи користувався мфо, потім всі питання закрив, нещодавно взяв в маніфою кредит , вчасно не віддав, нарахуіали відстоки космос.
Потім прочитав тут форум, провів консультації з юристом, набрав в нац банк і т.д
Щоб уточнити з приводу списання відстоків та пені. Так як учасник бойових дій.
Посилаючись на ст14 пунк 15 і зміни до нього
Правильно змины, а 2014 год тогда к чему упоминаете...
 
Сказав завірити нотаріально і в довільній формі написати пояснення.
Так і зробив чекаю відповідь
Тобто ви хочете сказати якщо я зараз підпишу контракт і відправлю їм форму 5 і убд все спишуть 100 відстоків? Якщо не помиляюсь в формі 5 не має саме періоду служби
В формі 5 якраз і вказують терміни вашої служби. Я таким чином їх закривала, але я являюсь військовослужбовцем і по сьогоднішній день. Їм в першу чергу потрібна довідка Ф5. Та ще й вони писали листи на в/ ч щоб їм підтвердили що я військова.
 
В формі 5 якраз і вказують терміни вашої служби. Я таким чином їх закривала, але я являюсь військовослужбовцем і по сьогоднішній день. Їм в першу чергу потрібна довідка Ф5. Та ще й вони писали листи на в/ ч щоб їм підтвердили що я військова.
Вот именно, а человек не является военнослужащим, но ошибочно думает, что да...
 
Назад
Угорі Унизу