• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Бистрозайм активувався

Деякі через нацкомісію закрила, таких що докучають залишилось бистрозайм і форза

Цього теж не було, напевно тому що тіла не великі
Может быть. А какое максимальное тело Вы брали?
 
Деякі через нацкомісію закрила, таких що докучають залишилось бистрозайм і форза

Цього теж не було, напевно тому що тіла не великі
Если тела не большие и соглашаются на тело, можете закрыть и забыть. Читала, в другой теме, что с бысрозаймом Вы уже договорились (только я бы попросила гарантийку). А что Форза?
 
Всё заблочат - заберут... Сколько дней в просрочке, что веирте в эти смсные сказки?
 
Всё заблочат - заберут... Сколько дней в просрочке, что веирте в эти смсные сказки?
Більше трьох років, але саме їх я боюсь
Может быть. А какое максимальное тело Вы брали?
4 000
Если тела не большие и соглашаются на тело, можете закрыть и забыть. Читала, в другой теме, что с бысрозаймом Вы уже договорились (только я бы попросила гарантийку). А что Форза?
Я обов'язково буду казати за гарантійку. А форза не знаю, просто перед новим роком прислали лист закрити тіло (я не мала можливості) а зараз дзвонять і смс шлють. Не знаю чого я їх боюсь...
А з бистрозайм подумала що краще закрити за тіло, щей погодились поділити платіж а ніж боятись чи не подадуть у суд
 
Я обов'язково буду казати за гарантійку. А форза не знаю, просто перед новим роком прислали лист закрити тіло (я не мала можливості) а зараз дзвонять і смс шлють. Не знаю чого я їх боюсь...
А з бистрозайм подумала що краще закрити за тіло, щей погодились поділити платіж а ніж боятись чи не подадуть у суд
Читала, що форза почала ВНН робити, спробуйте самі їх набрати і домовитись за тіло.
А суду не варто боятися, я вже Вам писала, що термін позовної давності ніхто не відміняв.
 
боятись чи не подадуть у суд
Не знаю, может я такой "упоротый" - но когда шараги пробиваются на связь Я Сам им предлагаю обратится в Суд для решения вопроса - почему-то после данной фразы они "скисают" и начинают песню о моей совести и прозвонке... Но в Суд не хотят...
 
Назад
Угорі Унизу