• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

бистрозайм з"явився на горизонті і вимагає

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 12
  • Перегляди 1K

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня всім Слава Україні!!! Сьогодні взяла слухавку від незнайомого номеру а це хамло від бмстрозайму. Почало мені розповідати що я взяла в них гроші і що я вже зовсім обнагліла і так далі і коли думаю повертати . Бо терпець вже вривається. Я вже мала з ним розмову також тоді хомило я номер в блок то воно з другого наярює.
 
Доброго дня всім Слава Україні!!! Сьогодні взяла слухавку від незнайомого номеру а це хамло від бмстрозайму. Почало мені розповідати що я взяла в них гроші і що я вже зовсім обнагліла і так далі і коли думаю повертати . Бо терпець вже вривається. Я вже мала з ним розмову також тоді хомило я номер в блок то воно з другого наярює.
Якщо хамло - треба скаргу писати в НацБанк( зараз хамити, щоб кошти повернули - таке собі рішення. Багато МФО намагаються спілкуватися ввічливо, щоб хоч щось заплатили. А по оточенню продзвонюють?
 
Так напишите жалобу внбу, пусть разбираются
 
На сайті НБУ є вкладка звернення від громадян. Ось туди і пишіть. Я зараз так зі всіма роблю, хто хоч якось хамсько поводиться.
дуже дякую. Але якщо просрочка уже давно це береться до уваги я маю на увазі НБУ
 
пробуйте їм запропонувати тіло якщо маєте можливість, а ні, то нічого не кажіть, але не псуйте собі нерви ними
 
Доброго дня всім Слава Україні!!! Сьогодні взяла слухавку від незнайомого номеру а це хамло від бмстрозайму. Почало мені розповідати що я взяла в них гроші і що я вже зовсім обнагліла і так далі і коли думаю повертати . Бо терпець вже вривається. Я вже мала з ним розмову також тоді хомило я номер в блок то воно з другого наярює.
Я им сам предложил закрыть за тело. И закрыл
 
Со вчерашнего дня просрочка, за один день проценты с 400 грн, выросли до 1200 грн. До этого, с начала войны, проценты не считали, и давали пролонгировать за 1 грн. Как у кого сейчас с ними. Как себя ведут, близких ищут? Что предлагают?
 
Со вчерашнего дня просрочка, за один день проценты с 400 грн, выросли до 1200 грн. До этого, с начала войны, проценты не считали, и давали пролонгировать за 1 грн. Как у кого сейчас с ними. Как себя ведут, близких ищут? Что предлагают?
периодически тело предлогают, даже на немного меньше
 
Со вчерашнего дня просрочка, за один день проценты с 400 грн, выросли до 1200 грн. До этого, с начала войны, проценты не считали, и давали пролонгировать за 1 грн. Как у кого сейчас с ними. Как себя ведут, близких ищут? Что предлагают?
Мне реструктуризацию на тело предлагают. Один раз звонил истеричка, кричал так думала разрыв прямой кишки будет
 
Назад
Угорі Унизу