• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Бизнес позика і 60к займу

  • Автор теми TushkaGG
  • Дата початку
  • Відповіді 31
  • Перегляди 3K

TushkaGG

Форумчанин
Реєстрація
19 Лип 2021
Дописи
37
Реакції
19
Бали
853
UAH
0.00
TushkaGG не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хто працював цьою конторою?
Взяв в них 60 к , кожні 2 тижні по 11 к
Зразу 20 вернув в той же день , но з тіла кредиту ці 20 к взяло тільки 4 к) 16 пішло тіпа за їх послуги
Потім закинув ще 19 к , но тіла лишилось всегодно 44 к))
Потом просто забив , через місяць нарахували 75 к, запропонували частково , тіпа по 5500 тис , погодився закинув
Потом знову забив це дохера , зараз знову сума для закриття 75 к))
Єдине що звонять мені деколи , і листи шлють додому , вже 2 тиждень звонять тіпа го лояльно но ми не спишем закинь хоть щось , і кожен день в них типу засідання щоб відати мене в поганий віділ_)))
Які подальші дії рекомендуєте? Я б їх закрив то точно не за такі суми , і так вже 50 майже закину коту під хвіст
 
Хто працював цьою конторою?
Взяв в них 60 к , кожні 2 тижні по 11 к
Зразу 20 вернув в той же день , но з тіла кредиту ці 20 к взяло тільки 4 к) 16 пішло тіпа за їх послуги
Потім закинув ще 19 к , но тіла лишилось всегодно 44 к))
Потом просто забив , через місяць нарахували 75 к, запропонували частково , тіпа по 5500 тис , погодився закинув
Потом знову забив це дохера , зараз знову сума для закриття 75 к))
Єдине що звонять мені деколи , і листи шлють додому , вже 2 тиждень звонять тіпа го лояльно но ми не спишем закинь хоть щось , і кожен день в них типу засідання щоб відати мене в поганий віділ_)))
Які подальші дії рекомендуєте? Я б їх закрив то точно не за такі суми , і так вже 50 майже закину коту під хвіст
однозначно больше не кидайте им хоть что то
 
однозначно больше не кидайте им хоть что то
Ну реально неадекватні , таке нащитують що почки продати не хватить , взяв 60 , вернув 50 , а винний ще 70 , це за 2 місяці))
Столько денег в пустую, жаль. Пусть идут лесом.
Я був дурний , боявся кожного дзвінка , брав ще МФО , щоб заплатити другий , зараз з 24 , залишилось 10 , батьки знають , і морально допомагають
Чекаю момент і терплю щоб закрити за списання чи тіло , штук 7 закрив за тіло , остальні за списання , через 2 тижні їду на пів року за кордон , а цим хй більше на воротнік
 
Ну реально неадекватні , таке нащитують що почки продати не хватить , взяв 60 , вернув 50 , а винний ще 70 , це за 2 місяці))

Я був дурний , боявся кожного дзвінка , брав ще МФО , щоб заплатити другий , зараз з 24 , залишилось 10 , батьки знають , і морально допомагають
Чекаю момент і терплю щоб закрити за списання чи тіло , штук 7 закрив за тіло , остальні за списання , через 2 тижні їду на пів року за кордон , а цим хй більше на воротнік

Вот это уже получше. Все мы сделали ошибки, и когда брали, и когда пролонгировали/платили. Сил вам и терпения.
 
Останнє редагування:
А я успела слиться от БП, благо помогли с деньгами... В итоге поняла, что я л0х и это не лечится - налезла на ровном месте на 10 тысяч и Агонь:((( У них ЛК хитро считает, в договоре один расчет, а в ЛК другой калькулятор вообще...
 
А я успела слиться от БП, благо помогли с деньгами... В итоге поняла, что я л0х и это не лечится - налезла на ровном месте на 10 тысяч и Агонь:((( У них ЛК хитро считает, в договоре один расчет, а в ЛК другой калькулятор вообще...
Яв червні брала "на все" 15 к. на 70 дн. Зробила один платіж плановий. Залишилось 12т. тіла. Закрила 12 т. А через два тижні зайшла в ОК і офігіла. Там був залишок 640 г. , а за них я заплатила плановий % 2250. В грудні взяла ( звісно ,що перекрити другі шараги 16к. на 70 д. Зробила один плановий платіж 6672. Тепер не плачу нічого.
 
Ну реально неадекватні , таке нащитують що почки продати не хватить , взяв 60 , вернув 50 , а винний ще 70 , це за 2 місяці))

Я був дурний , боявся кожного дзвінка , брав ще МФО , щоб заплатити другий , зараз з 24 , залишилось 10 , батьки знають , і морально допомагають
Чекаю момент і терплю щоб закрити за списання чи тіло , штук 7 закрив за тіло , остальні за списання , через 2 тижні їду на пів року за кордон , а цим хй більше на воротнік
Правильно, а куда едите?
 
Я в серпні взяла 45 тис, кожні 2 тижні по 8060 платила, в грудні не сплатила, прислали тіпа договір реструктуризації який навіть прочитати не можна. Сплатила 2500. Тепер знову винна 55 тисяч. Що робити? Підкажіть будь ласка.
 
Я в серпні взяла 45 тис, кожні 2 тижні по 8060 платила, в грудні не сплатила, прислали тіпа договір реструктуризації який навіть прочитати не можна. Сплатила 2500. Тепер знову винна 55 тисяч. Що робити? Підкажіть будь ласка.
Я в августе взяла 20 тыс. До декабря месяца платила и все, денег нет. Посчитала что уже 27 тыс. Им выплатила, и ещё 13 должна. В кабинет не захожу, платить им больше не хочу. А что будет, время покажет. У них конские %.
Я в серпні взяла 45 тис, кожні 2 тижні по 8060 платила, в грудні не сплатила, прислали тіпа договір реструктуризації який навіть прочитати не можна. Сплатила 2500. Тепер знову винна 55 тисяч. Що робити? Підкажіть будь ласка.
Сколько вы им уже выплатили?
 
Я в августе взяла 20 тыс. До декабря месяца платила и все, денег нет. Посчитала что уже 27 тыс. Им выплатила, и ещё 13 должна. В кабинет не захожу, платить им больше не хочу. А что будет, время покажет. У них конские %.

Сколько вы им уже выплатили?
6 платежів по 8060 і два по 2500
 
6 платежів по 8060 і два по 2500
Вы им уже заплатили 53.360.
6 платежів по 8060 і два по 2500
А им ещё мало. Гады одним словом! Я бы больше не платила, а вы решайте сами.
6 платежів по 8060 і два по 2500
Если влепят ИН, вам дешевле снести. Чем платить им 55 тысяч. В игнор их!
 
Считаю что с таким отношением и скрытыми комиссиями с ними нужно поступать так же, они особо не кошмарят, по этому позже можно и договорится.
 
6 платежів по 8060 і два по 2500


Это 55 тысяч выходит. За эти деньги можно оформить можно было банкротство и вообще избавиться от всех долгов разом. ))
Больше никому не платите ни копейки. Отложите денег на адвоката, чтобы отменить ИНН если появиться. И читайте советы что предпринять необходимо тем кто перестал платить.
 
Хто працював цьою конторою?
Взяв в них 60 к , кожні 2 тижні по 11 к
Зразу 20 вернув в той же день , но з тіла кредиту ці 20 к взяло тільки 4 к) 16 пішло тіпа за їх послуги
Потім закинув ще 19 к , но тіла лишилось всегодно 44 к))
Потом просто забив , через місяць нарахували 75 к, запропонували частково , тіпа по 5500 тис , погодився закинув
Потом знову забив це дохера , зараз знову сума для закриття 75 к))
Єдине що звонять мені деколи , і листи шлють додому , вже 2 тиждень звонять тіпа го лояльно но ми не спишем закинь хоть щось , і кожен день в них типу засідання щоб відати мене в поганий віділ_)))
Які подальші дії рекомендуєте? Я б їх закрив то точно не за такі суми , і так вже 50 майже закину коту під хвіст
ну тело отдали что брали ? а 75 пусть оставят себе , я на кредит кассе так сделал , 10 ть раз по 10 ке брал и отдавал , последний равз взял , тело отдал на процентах забил
 
Назад
Угорі Унизу