• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Бізнес позика просрочка

  • Автор теми PHD
  • Дата початку
  • Відповіді 12
  • Перегляди 2K

PHD

Форумчанин
Реєстрація
31 Бер 2020
Дописи
32
Реакції
10
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
PHD не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Перший день просрочки, 4 дзвінка, одне смс, режим сніжинки, на що сподіватися далі?
 
Перший день просрочки, 4 дзвінка, одне смс, режим сніжинки, на що сподіватися далі?
У меня они были, на вменяемых условиях , поэтому я их закрыла. Но если хоть день просрочки то считают неслабо.
 
Доброго дня !з якого часу вони починають оточення бентежити при просроченні платежу?
 
відносно спокійні. в мене матері смс прийшло за мене десь на 2 тиждень.
 
Сегодня пришло. У кого так было?
 

Вкладення

  • S10715-095850.jpg
    S10715-095850.jpg
    115.9 Кб · Перегляди: 64
Сообщения добавляйте не в виде скрина, а копируйте текст.
Понял.Учту.
Сообщения добавляйте не в виде скрина, а копируйте текст.
Ваш борг перед ТОВ БIЗНЕС ПОЗИКА передано до Debtfort.У Вас залишилось 4 години для сплати боргу!№ квитанцiї повiдомте за тел 0800300316 або viber://add?number=380730030372
 
А мне вот такое приходит У зв'язку з наявністю заборгованості перед ТОВ "БІЗНЕС ПОЗИКА", у сумі **** грн, Ваша справа передана в юридичну Компанію ТОВ "ПЕРША ПРОФЕСІЙНА ПРИВАТНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА", яка представляє інтереси згідно Договору доручення № від року, для здійснення примусового стягнення боргу. Термін для добровільної сплати - 24 години. 0800210005 або [email protected] Что ж это за служба то такая? Отдали на прозвон это понимаю.
 
Сегодня прислали действительно они могут надпись сделать просрочка около 60 дней.Ваші ухиляння від оплати кредиту зафіксовано.Неодноразові вимоги проігноровані.Ви змушуєте компанію Бізнес Позика звернутися до приватної виконавчої служби для примусового стягнення.Сьогодні оплата буде?
 
Назад
Угорі Унизу