• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Благодарность Mercato®. Возврат средств исполнителем

И сколько деньги находиться на депозите у исполнителя?Мой написал что один день (((
В мене вже більше місяця...
А у вас хто зробив напис? Ви можете відслідковувати чи заборгованість зменшується
 
Как?у меня нет ецп
Ну у вас є особистий кабінет по мфо чи онлайн додаток банку. Я заходжу в май альфа і бачу що там борг лише росте далі..так і ви можете по собі у банку дізнатися чи в мфо
 
Ну у вас є особистий кабінет по мфо чи онлайн додаток банку. Я заходжу в май альфа і бачу що там борг лише росте далі..так і ви можете по собі у банку дізнатися чи в мфо
В ощад 24 заблокировали два счёта,на одном долг стал уже -20к,так как списали 8к,а на втором так и есть -28к,ИНН от Маникюра, заходить к ним в кабинет нет желания
 
В ощад 24 заблокировали два счёта,на одном долг стал уже -20к,так как списали 8к,а на втором так и есть -28к,ИНН от Маникюра, заходить к ним в кабинет нет желания
Манікюр , то Манівео?
Але ж ви мусите цю ситуацію контролювати. Вони так можуть вічно тягнути або виконавнць може собі легко привласнити ті гроші що з вас стягне...
Або якось у виконавця дізнавитися про стан вп чи що....
 
Манікюр , то Манівео?
Але ж ви мусите цю ситуацію контролювати. Вони так можуть вічно тягнути або виконавнць може собі легко привласнити ті гроші що з вас стягне...
Або якось у виконавця дізнавитися про стан вп чи що....
Т 9 и маленький ребенок творят чудеса)))Да, они
Т 9 и маленький ребенок творят чудеса)))Да, они
В ЛК кроме того что продали кредит онлайн финанс нет информации
 
Т 9 и маленький ребенок творят чудеса)))Да, они

В ЛК кроме того что продали кредит онлайн финанс нет информации
Я вже подумала що то прізвище виконавця таке...во в мене Харя по альфі два написи лупанула.
Точно Харя...?
 
Назад
Угорі Унизу