• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Борги за послуги за житло, де ніхто не прописаний і не проживає

alla15

Читач
Реєстрація
11 Вер 2023
Дописи
4
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
alla15 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня.
Маю батьківську квартиру, де я власник, але після смерті батьків там ніхто не прописаний і не проживає.
Лічильник є тільки на електропостачання. На холодну і гарячу воду лічильника немає.
Я після смерті батька повезла копію свідоцтва про смерть в Водоканал, але у мене його не взяли і продовжують нараховувати за послуги як за одну людину.
В квартирі дійсно ніхто не проживає. Навіть вже 3 роки не змінюються показники лічильника за електропостачання.

Я прочитала таку інформацію:
Стаття 7. Права і обов'язки споживачів

1. Споживач має право:

6) на неоплату вартості комунальних послуг (крім постачання теплової енергії) у разі їх невикористання (за відсутності приладів обліку) за період тимчасової відсутності в житловому приміщенні (іншому об'єкті нерухомого майна) споживача та інших осіб понад 30 календарних днів, за умови документального підтвердження відповідно до умов договорів про надання комунальних послуг;

До війни 2 роки я сплачувала всі рахунки.
Чи правильно мені нараховували борги за невикористані послуги (холодна, гаряча вода, газ. вивіз ТПВ) весь цей час?

За період війни я не сплачувала нічого. Накопичились борги. Я виїхала з міста. Є довідка ВПО.
Чи можна зробити перерахунок (скасування) боргів по цій квартирі?
 
alla15, якби у вас на воду був лічильник інша справа.Вам воду треба було перекрити і опломбувати співробітниками водоканалу.
Тоді вам би ніхто нічого не нараховував. Як ви докажете,що там кожен день хтось не приходив і відро води не набирав?
Свідоцтво про смерть батька ніякої ролі не грає.
За три роки вам не приносили квитанцію з боргом і вас це не турбувало?вибачте не хочу вас образити.
 
alla15, якби у вас на воду був лічильник інша справа.Вам воду треба було перекрити і опломбувати співробітниками водоканалу.
Тоді вам би ніхто нічого не нараховував. Як ви докажете,що там кожен день хтось не приходив і відро води не набирав?
Свідоцтво про смерть батька ніякої ролі не грає.
За три роки вам не приносили квитанцію з боргом і вас це не турбувало?вибачте не хочу вас образити.
Я написала, що у мене не було боргу. Я все сплачувала. Тому в квитанції з боргом мені не приносили.
У мене накопичились борги з початку війни, тому що я втратила джерело доходу.

В жовтні 2021 року у мене був Ковід і в цей же час сусіди подзвонили, що на трубі за межами квартири протікає холодна вода. Я лікувалась в лікарні і не змогла прийти в своє помешкання. Тому через суміжну зі мною сусідську квартиру мене від'єднали від труби подачі холодної води, замінили трубу, а на мій відвід поставили заглушку. З того часу уже майже 2 роки у мене немає навіть подачі холодної води і відповідно не користуюсь каналізацією. Тому ніхто відро води не набирав.
Але про це знають лише сусіди.
 
Я написала, що у мене не було боргу. Я все сплачувала. Тому в квитанції з боргом мені не приносили.
У мене накопичились борги з початку війни, тому що я втратила джерело доходу.

В жовтні 2021 року у мене був Ковід і в цей же час сусіди подзвонили, що на трубі за межами квартири протікає холодна вода. Я лікувалась в лікарні і не змогла прийти в своє помешкання. Тому через суміжну зі мною сусідську квартиру мене від'єднали від труби подачі холодної води, замінили трубу, а на мій відвід поставили заглушку. З того часу уже майже 2 роки у мене немає навіть подачі холодної води і відповідно не користуюсь каналізацією. Тому ніхто відро води не набирав.
Але про це знають лише сусіди.
А що вам відповіли працівники водоканалу коли ви їм показували копію свідоцтва про смерть власника? Вони вам щось радили як поступити правильно, якщо там ніхто не проживає і щоб нічого не нараховували? Або ж ви їх мабуть питали про це?
 
Я написала, що у мене не було боргу. Я все сплачувала. Тому в квитанції з боргом мені не приносили.
У мене накопичились борги з початку війни, тому що я втратила джерело доходу.

В жовтні 2021 року у мене був Ковід і в цей же час сусіди подзвонили, що на трубі за межами квартири протікає холодна вода. Я лікувалась в лікарні і не змогла прийти в своє помешкання. Тому через суміжну зі мною сусідську квартиру мене від'єднали від труби подачі холодної води, замінили трубу, а на мій відвід поставили заглушку. З того часу уже майже 2 роки у мене немає навіть подачі холодної води і відповідно не користуюсь каналізацією. Тому ніхто відро води не набирав.
Але про це знають лише сусіди.
Ви не тут повинні питати поради,а йти і розбиратись з водоканалом.Щоб приходили їх працівники ,бачили що немає в квартирі води ,свідчили сусіди .Іншого виходу немає.
Йдіть до начальника водоканалу.
Дивно що не нараховували раніше а з початком війни почали.
alla15, і у водоканала є акти коли клали заглушки сусіди і проводили роботи на трубах.Шукайте вихід так.
 
Ви не тут повинні питати поради,а йти і розбиратись з водоканалом.Щоб приходили їх працівники ,бачили що немає в квартирі води ,свідчили сусіди .Іншого виходу немає.
Йдіть до начальника водоканалу.
Дивно що не нараховували раніше а з початком війни почали.
alla15, і у водоканала є акти коли клали заглушки сусіди і проводили роботи на трубах.Шукайте вихід так.
Я не писала, що не нараховували раніше. Нараховували постійно. А я сплачувала.
Була робота і мала можливість сплачувати без питань. А зараз, після початку активної фази війни, роботи нема. Тому не платила.
А тепер накопичилось за 1,5 роки дуже багато, тому не потягну стільки платити ні за що. Тому й питаю поради, як зменшити зобов'язання? Чи є у мене на це якісь підстави?
 
Я не писала, що не нараховували раніше. Нараховували постійно. А я сплачувала.
Була робота і мала можливість сплачувати без питань. А зараз, після початку активної фази війни, роботи нема. Тому не платила.
А тепер накопичилось за 1,5 роки дуже багато, тому не потягну стільки платити ні за що. Тому й питаю поради, як зменшити зобов'язання? Чи є у мене на це якісь підстави?
Вам не шкода було платити за воздух?
Йдіть у водоканал і фіксуйте ,що води у вас немає.Сходіть до начальника.
Поясніть все.Вихід є завжди .
Удачі вам у вашій справі!
 
Вам не шкода було платити за воздух?
Йдіть у водоканал і фіксуйте ,що води у вас немає.Сходіть до начальника.
Поясніть все.Вихід є завжди .
Удачі вам у вашій справі!
Дякую.
 
В мене схожа ситуація з водоканалом. Постійно від них прилітають Виконавчі провадження. Нема лічильників і нараховують борги. Хоча я 20 років не проживаю в квартирі. А це дивлюсь виконавче провадження нове прилетіло, на основі судового наказу від 2015 року!! Чи це правомірно??
 
В мене схожа ситуація з водоканалом. Постійно від них прилітають Виконавчі провадження. Нема лічильників і нараховують борги. Хоча я 20 років не проживаю в квартирі. А це дивлюсь виконавче провадження нове прилетіло, на основі судового наказу від 2015 року!! Чи це правомірно??
треба розуміти чи подавали вони цей наказ раніше до виконавчої служби.
якщо подавали то коли виконавча його повернула без виконання.
 
Останнє редагування:
А потім як вирішите питання, здайте квартиру в оренду ( якщо це можливо) і хай платять комунальні, щоб квартира не обростала боргами, у мене в заміському будинку живе переселенець, платить тільки комунальні, підтримує порядок для свого комфорту і йому є де жити і мені не потрібно платити за будинок в якому я не буваю.
 
Назад
Угорі Унизу