• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Боргова яма

А потім. Платить будете?У Вас теж просрочка?
Так,десь уже 1.5-2 місяці.
Спочатку думала що так,але за тіло,а тепер читаю форум і сама стикаюсь з цими г...ми,буду воювати з у@ми та дивитися по ситуації)
Маю теж нерухомість.
А Ваші які плани?
 
Так,десь уже 1.5-2 місяці.
Спочатку думала що так,але за тіло,а тепер читаю форум і сама стикаюсь з цими г...ми,буду воювати з у@ми та дивитися по ситуації)
Маю теж нерухомість.
А Ваші які плани?
Так як я щас в декреті. І доходу немає то пока теж на форумі читаю інформацію.
Чоловік каже теж будемо платить тільки тіло.
 
Привіт. Прийшов і мій час поділитись як я майже за рік напролонгувала собі і влізла в яму з якої незнаю тепер як викарапкаатися. Маю онлайн кредити в 23 МФО. Кредитка від Монобанку, Кредитка в Райффайзен Аваль, та КредитМаркет.
МФО :
1.Манівео.2.Майкредіт.3.Смартівей.4.Алекскредіт.5.Зекредит.6.Кешбері.7.Є-гроші.8.Єврогроші.9.Соскредіт.10.Містеркеш.11.Бистрозайм.12.Кредіткаса.13.Сісілоун.14.Тенго.15.Селфікредит.16.Укрпозика.17.Кошельок.18.Кредіт7.19.Money4
you.20.КредітПлюс.21.Ваша готівочка. 22.Глобалкредіт.23. КF.
Пішли вже просрочки 2 місяць.
Держимся !У меня почти все МФО что и у вас.Недавно на форуме,сразу включила режим снежинка .А сейчас запаниковала Фин Х который любит подъезды клеить вообще в моем доме))прикольно совпало))
 
Держимся !У меня почти все МФО что и у вас.Недавно на форуме,сразу включила режим снежинка .А сейчас запаниковала Фин Х который любит подъезды клеить вообще в моем доме))прикольно совпало))
Це колектори чи мфо
Держимся !У меня почти все МФО что и у вас.Недавно на форуме,сразу включила режим снежинка .А сейчас запаниковала Фин Х который любит подъезды клеить вообще в моем доме))прикольно совпало))
Це колектори чи мфо
 
Ну в мене поки міліон дзвінків, смс і пару раз у вайбер. Звонять батькам, сестрі.
Однокласниці одмн раз звонили, тьоткиному зятю одному і другому яких я вже не бачила года 3. Хазяйці в магазин звонили. І Хрещеній. Смс було однн і нач все
А є такі що повністю розрахувалися з мфо
 
Останнє редагування:
Привіт. Прийшов і мій час поділитись як я майже за рік напролонгувала собі і влізла в яму з якої незнаю тепер як викарапкаатися. Маю онлайн кредити в 23 МФО. Кредитка від Монобанку, Кредитка в Райффайзен Аваль, та КредитМаркет.
МФО :
1.Манівео.2.Майкредіт.3.Смартівей.4.Алекскредіт.5.Зекредит.6.Кешбері.7.Є-гроші.8.Єврогроші.9.Соскредіт.10.Містеркеш.11.Бистрозайм.12.Кредіткаса.13.Сісілоун.14.Тенго.15.Селфікредит.16.Укрпозика.17.Кошельок.18.Кредіт7.19.Money4
you.20.КредітПлюс.21.Ваша готівочка. 22.Глобалкредіт.23. КF.
Пішли вже просрочки 2 місяць.
Містер Кеш та Сс лоан на останній план поки і хз чи вони зараз дзвонять, десь місяць тому їх позбавили ліцензії
Дзвонив мені пацан один з містер кеш дуже просив внести хоча б 300 грн з 600, я вніс і за кілька днів вони накрилися і кредит накрився разом з ними.
Зараз щось подібне відбувається з ЗЕ та банана, дивно чому аванс кредит це не торкнулося, вони ж наче один човен, але то побацим побацим))
Як у вас зараз ситуація з мані4ю та кредит плюс?
 
на дату коментаря, який ви процитували, заборонений не був
Був заборонений і тоді. На спорних не можна і на нотаріально не засвідчених... Але це мало впливало на нотаріусів.
 
Був заборонений і тоді. На спорних не можна і на нотаріально не засвідчених... Але це мало впливало на нотаріусів.
мало впливало бо вони очі повилуплювали в перелік документів (на яких можна ліпити написи), бачили там третій [тут не факт, може другий, уточню] розділ і ліпили
 
Назад
Угорі Унизу