• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Бровари! Київ ст.Лісова

  • Автор теми Irinagh
  • Дата початку
  • Відповіді 26
  • Перегляди 2K
Може хтось десь чув, а то всі сайти перерила тільки на склади, а там толком нічого не платять
Толком,потрібно не сайти рити,а роботу шукати.А ще толком потрібно,хоч з чогось починати,а не ,щоб зразу толком платили
 
Може хтось десь чув, а то всі сайти перерила тільки на склади, а там толком нічого не платять
э робота,оплата 100000 в день.вы з головою дружите?....не перетворюйте форум на дурдом.
 
Допоможуть знайти роботу в Броварах, або на лісові. А то скоро помру???
Сходите на Даринок, там должны быть вакансии, ещё посмотрите на метро Дарнице, на сайтах мало сейчас нормальных объявлений, удачи Вам
 
э робота,оплата 100000 в день.вы з головою дружите?....не перетворюйте форум на дурдом.
Що за вирази?? А ви з головою дружите? Не подобаєть пройдіть мим. Ніхто вас не заставляв давати відповідь
Сходите на Даринок, там должны быть вакансии, ещё посмотрите на метро Дарнице, на сайтах мало сейчас нормальных объявлений, удачи Вам
Дякую. Я до речі про Даринок забула?‍♀️
 
Що за вирази?? А ви з головою дружите? Не подобаєть пройдіть мим. Ніхто вас не заставляв давати відповідь

Дякую. Я до речі про Даринок забула?‍♀️
Не думаю,що Вас тут хоче хтось образити,але робота сама не прийде.
 
Толком,потрібно не сайти рити,а роботу шукати.А ще толком потрібно,хоч з чогось починати,а не ,щоб зразу толком платили
Толком, це означає 2-3тис. А мені ще їздити треба. Якщо вам нема що сказати то будь ласка не потрібно починати зображати. Знаєте і без вас тошно. Втратила роботу через карантин, і другий тиждень без результату
 
Що за вирази?? А ви з головою дружите? Не подобаєть пройдіть мим. Ніхто вас не заставляв давати відповідь

Дякую. Я до речі про Даринок забула?‍♀️
ще поплачтесь ,що життя взагалі важка штука.головою думайте,а не пишіть різну хрень,вас ніхто не усиновить на свою голову тут.
 
э робота,оплата 100000 в день.вы з головою дружите?....не перетворюйте форум на дурдом.
Людина шукає роботу, а Ви так висловлюєтеся. Оце допомога! Ви могли просто нічого не писати.
 
Що за вирази?? А ви з головою дружите? Не подобаєть пройдіть мим. Ніхто вас не заставляв давати відповідь

Дякую. Я до речі про Даринок забула?‍♀️
Он уже открился, там много всего интересного, есть кафешки, кто вещами торгует, бутики, аптеки, главное не стесняться, сейчас всем тяжело и ещё, не переживайте и не обращайте внимания кто что пишет по работе, утром на маршрутку 403 и в Киев, пол дня походите - найдете, все будет хорошо
 
Толком, це означає 2-3тис. А мені ще їздити треба. Якщо вам нема що сказати то будь ласка не потрібно починати зображати. Знаєте і без вас тошно. Втратила роботу через карантин, і другий тиждень без результату
Я,Вас не ображала.
 
ще поплачтесь ,що життя взагалі важка штука.головою думайте,а не пишіть різну хр*нь,вас ніхто не усиновить на свою голову тут.
Ви взагалі перед тим як писати хоч зрозуміли суть прохання? Чи вам все таки просто хочеться думаю молоти? Де ви в моїх словах побачили що я хочу щоб мене всиновили. А що до поплакати то вибачте не ваше діло.
Он уже открился, там много всего интересного, есть кафешки, кто вещами торгует, бутики, аптеки, главное не стесняться, сейчас всем тяжело и ещё, не переживайте и не обращайте внимания кто что пишет по работе, утром на маршрутку 403 и в Киев, пол дня походите - найдете, все будет хорошо
Дякую за підтримку.
 
Людина шукає роботу, а Ви так висловлюєтеся. Оце допомога! Ви могли просто нічого не писати.
хто дійсно шукає,той поради в екрані не шукає,а знаходить по справжньому.а так просто понаписувати?...ну ну,цікаво,що буде на вихлопі
 
хто дійсно шукає,той поради в екрані не шукає,а знаходить по справжньому.а так просто понаписувати?...ну ну,цікаво,що буде на вихлопі
Може, Ви й праві. Але я, наприклад, не уявляю, як це шукати роботу, бо бюджетник і працюю в одній установі майже 20 років, тому не пишу людині ні порад, ні негативних висловлювань.
 
хто дійсно шукає,той поради в екрані не шукає,а знаходить по справжньому.а так просто понаписувати?...ну ну,цікаво,що буде на вихлопі
Мені цікаво, хто вас так образив, що ви до кожного прохання ставитесь негативно? Чи це риса характеру, просто доказувати, що хто не прав?
Може в супермаркет якийсь влаштуватися, від 8 тис зп повинна бути
Із задоволенням, фора , атб, вакансії нема. Говорять що там скорочення були.
 
хто дійсно шукає,той поради в екрані не шукає,а знаходить по справжньому.а так просто понаписувати?...ну ну,цікаво,що буде на вихлопі
Это форум... Тут все ищут совета, поддержи или просто общения.
 
хто дійсно шукає,той поради в екрані не шукає,а знаходить по справжньому.а так просто понаписувати?...ну ну,цікаво,що буде на вихлопі
Кожна людина шукає ,як хоче,а єкран,іноді допомагає
 
Назад
Угорі Унизу