• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Будут высчитывать 20% с пенсии, хотя Исполнительное производство остановлено.

  • Автор теми natali2222
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 742

natali2222

Форумчанин
Реєстрація
22 Жов 2019
Дописи
215
Реакції
80
Бали
1,825
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
natali2222 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня шановні. Онлайн фінанс наклепами вп. На суму 33227грн. Суд зупенів вп.але сума не змінилася. Сьогодні отримала лист що будуть з пенсії відраховувати 20%.що мені робити далі.
 
Доброго дня шановні. Онлайн фінанс наклепами вп. На суму 33227грн. Суд зупенів вп.але сума не змінилася. Сьогодні отримала лист що будуть з пенсії відраховувати 20%.що мені робити далі.
Якщо ВП зупинено то не повинні знімати. Зайдіть в ПФ виясність.
 
Зайдите на АСВП и посмотрите есть ли Постанова исполнителя на призупинення и стан ВП. Внимательно посмотрите на даты. Все документы отправляют Укрпочтой. скорее всего Вам пришла Постанова на 20% позже, чем была Ухвала суду. А Постанова про зупинення ещё не дошла ни к вам ни в ПФ
 
Доброго дня шановні. Онлайн фінанс наклепами вп. На суму 33227грн. Суд зупенів вп.але сума не змінилася. Сьогодні отримала лист що будуть з пенсії відраховувати 20%.що мені робити далі.
Ухвалу про зупинення и бегом в пенсионный
Ухвалу про зупинення и бегом в пенсионный
Пенсионный нам останавливает по ухвале
 
Зайдіть на АСВП та подивіться чи є Постанова виконавця на призупинення та стан ВП. Уважно подивіться на дати. Усі документи надсилають Укрпоштою. шдше за все Вам прийшла Постанова на 20% пізніше, ніж була Ухвала суду. А Постанова про зупинення ще не дійшла ні до вас ні до ПФ
Дякую
А як туди знайти
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу