• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Був дзвінок на роботу. Почались вже проблеми на роботі

  • Автор теми Bremud
  • Дата початку
  • Відповіді 16
  • Перегляди 1K

Bremud

Форумчанин
Реєстрація
21 Лис 2022
Дописи
88
Реакції
30
Бали
308
UAH
3.50
Ваш пол
Мужской
Bremud не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Чи мають вони взагалі право телефонувати на роботу і повідомляти людей, які ніяким чином не мають відношення до кредиту? Як бути з такими випадками? Навіть не знаю що робити
 
Чи мають вони взагалі право телефонувати на роботу і повідомляти людей, які ніяким чином не мають відношення до кредиту? Як бути з такими випадками? Навіть не знаю що робити
Чому впевнені що саме ця кантора? Їм закони не писані
 
Вони майже ніяких прав не мають, але коли це їм заважало дзвонити на роботу, сусідам, оточенню? Це питання, яке не потребує відповіді
 
Ну, мені також на роботу дзвонили, але я попередила на роботі,кого вважала запотрібним, майже всі ігнорили, або спам поставили, тільки одна мені гнівну смс написала, але мені було все одно,бо керівництво за мене
 
Bremud, буває. Вони такі. Місяць звонить будуть.
Шеф може звільнити Вас, але звонити і далі будуть. Може за Вас сплатити. Може просто залишити скаргу на 1545 через те, що зривають роботу.
 
Bremud, буває. Вони такі. Місяць звонить будуть.
Шеф може звільнити Вас, але звонити і далі будуть. Може за Вас сплатити. Може просто залишити скаргу на 1545 через те, що зривають роботу.
Скільки взагалі, триває такий жорстий телефонний терор?
 
В мене тривав три місяці. На 4-5 тіло захотіли. Віддав.
Просто, я сьогодні взяв піздов (вибачте). Директору організації на якій я не працюю і не працював взагалі, прийшло смс с сумою моєю боргу і дзвонили їй і погрожували. Хоча то людини я не маю ніякого відношення( не сусіди, не знайомі, не колеги). Чи мають вони таке право ? Четвертих осіб залучати? І висвітлювати м'ось цю конфіденційну інформацію?
 
Просто, я сьогодні взяв піздов (вибачте). Директору організації на якій я не працюю і не працював взагалі, прийшло смс с сумою моєю боргу і дзвонили їй і погрожували. Хоча то людини я не маю ніякого відношення( не сусіди, не знайомі, не колеги). Чи мають вони таке право ? Четвертих осіб залучати? І висвітлювати м'ось цю конфіденційну інформацію?
Права не мають. Але на це повинен скаржитись директор установи.
 
Просто, я сьогодні взяв піздов (вибачте). Директору організації на якій я не працюю і не працював взагалі, прийшло смс с сумою моєю боргу і дзвонили їй і погрожували. Хоча то людини я не маю ніякого відношення( не сусіди, не знайомі, не колеги). Чи мають вони таке право ? Четвертих осіб залучати? І висвітлювати м'ось цю конфіденційну інформацію?
Вони моїй через 10 коліно тітці слали тисяча смс і дзвонили без зупинку казали і писали що я боржник і суму кредита написали з їх «маленьким» відсотком, тітка написала скаргу в нбу і я написала за те, що якого вони розповсюджують інфу про кредит, так затихли зараз лише мені кілька дзвінків на день
 
Я написав скаргу в НБУ, прикріпив скріни з смс де видно номер телефону. Чи додатково ще потрібно від неї скаргу. П. С. Вона мене не знає, і для неї я також ворог тепер виявляється. Вони дали їй мій контактний номер.
 
Я написав скаргу в НБУ, прикріпив скріни з смс де видно номер телефону. Чи додатково ще потрібно від неї скаргу. П. С. Вона мене не знає, і для неї я також ворог тепер виявляється. Вони дали їй мій контактний номер.
Ну якщо вона не хоче щоб їй не наярювали то потрібно щоб і вона зі свого номера також відправила скаргу
 
Ну якщо вона не хоче щоб їй не наярювали то потрібно щоб і вона зі свого номера також відправила скаргу
Тут двояке питання. Але ворогом, я став. І чи схоче вона зі мною говорити гезнаю
 
Назад
Угорі Унизу