• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Casharing. Хто з ними мав справу?

  • Автор теми Ван
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 3K

Ван

Форумчанин
Реєстрація
5 Сер 2021
Дописи
504
Реакції
227
Бали
1,825
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ван не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Брала тел в розстрочку в такому собі casharing майже все вже оплатила пропустила місяць оплати,вони з 2 тис нарахували ще 2,до слова ціну телефона вже давно оплатила..зараз останній місяць кредиту,і маю оплатити 4 тис..що буде якщо не платити..хто з ними мав справу?
 
Ван,
В принципе ничего не будет.
Ну не заплатите вы..будут звонить...требовать..угрожать..возможно писульки слать..будут звонить контакнтым лицам...
ну и все в таком духе.
Потом отдадут своим же коллекторам...тоже самое.
Возможно влепят ИНН.

В любом случае, последний месяц остался - оно вам надо?
 
Ван, Это была аренда с выкупом или же полноценная рассрочка\кредит?
Ибо если аренда с выкупом, как дом комфорт - то итоге лучше заплатить, ибо они вправе забрать телефон за неуплату.
Я не знаю,це було з магазину алло,вони підтвердили,платила їм,лишився останній місяць і 4 тис грн..ціну телефону я їм вже віддала,от напевно лишились лиш їх відсотки
Ван,
В принципе ничего не будет.
Ну не заплатите вы..будут звонить...требовать..угрожать..возможно писульки слать..будут звонить контакнтым лицам...
ну и все в таком духе.
Потом отдадут своим же коллекторам...тоже самое.
Возможно влепят ИНН.

В любом случае, последний месяц остался - оно вам надо?
Напевно повноцінний кредит..
Ван,
В принципе ничего не будет.
Ну не заплатите вы..будут звонить...требовать..угрожать..возможно писульки слать..будут звонить контакнтым лицам...
ну и все в таком духе.
Потом отдадут своим же коллекторам...тоже самое.
Возможно влепят ИНН.

В любом случае, последний месяц остался - оно вам надо?
Ну місяць останній,але сума не така як на останній місяць,от думаю чи можна так і оплачувати по тисячі і доплатити все..чи вони після просрочки нарахують бешені відсотки
Ван,
В принципе ничего не будет.
Ну не заплатите вы..будут звонить...требовать..угрожать..возможно писульки слать..будут звонить контакнтым лицам...
ну и все в таком духе.
Потом отдадут своим же коллекторам...тоже самое.
Возможно влепят ИНН.

В любом случае, последний месяц остался - оно вам надо?
І чи можливо з ними домовитись про реструктуризацію
 
Останнє редагування:
Я не знаю,це було з магазину алло,вони підтвердили,платила їм,лишився останній місяць і 4 тис грн..ціну телефону я їм вже віддала,от напевно лишились лиш їх відсотки
Вибачте,але Ви як брали телефон в кредит,то Ви розуміли,що не тільки ціну телефону,а й відсотки за користування кредитними коштами повинні будете оплатити?ЯкщоВи вважаєте,що ціну телефону виплатили і цього достатньо,то не платіть їхні відсотки.Не Ви перша,не Ви остання...
 
Вибачте,але Ви як брали телефон в кредит,то Ви розуміли,що не тільки ціну телефону,а й відсотки за користування кредитними коштами повинні будете оплатити?ЯкщоВи вважаєте,що ціну телефону виплатили і цього достатньо,то не платіть їхні відсотки.Не Ви перша,не Ви остання...
Я розуміла,і вже все майже оплатила,пропустила один місяць,через цей місяць доплачували ще майже дві тисячі,і тепер на останній місяць платити ще 4 замість 2..от думаю як оплатити
 
Ван, вообще технически - я так понимаю они начислили за просроченный месяц 2000 и больше ничего не начисляли? Звонили? Угрожали? Оскорбляли?
Не думаю, иначе вы бы написали. Вообще довольно таки честно, потому что взять банки - начисляют штрафы до бесконечности, пока им не надоест.
Я рекомендую позвонить им и сначала попытаться договориться..
 
Я розуміла,і вже все майже оплатила,пропустила один місяць,через цей місяць доплачували ще майже дві тисячі,і тепер на останній місяць платити ще 4 замість 2..от думаю як оплатити
Раньше за телефон в кредит или любую вещь, мошенничество писали,забирали дома технику в замен,а сейчас не знаю
 
Ужас. Не понимаю, насколько люди сходят с ума. Минимальная готовая ставка 181%. Вы им уже тело кредита переплатили ой, я аж боюсь представить себе сколько раз ??
 
Назад
Угорі Унизу