• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
У меня они спокойные. В начале писали письма, иногда звонили маме, но вежливо (я сменила номер). А пока тишина.
А меня наш "друг" на третий день продал коллекторам, правда я не знаю кому именно я с ними не общаюсь, а на днях прислали мне заказное письмо укр почтой, но я его не забрала. Вот такая я противная девочка?
 
Та я вже і забула про них)))))
Тиша,,гробова'' ,Дай Боже на віки вічні!!!!
 
А меня наш "друг" на третий день продал коллекторам, правда я не знаю кому именно я с ними не общаюсь, а на днях прислали мне заказное письмо укр почтой, но я его не забрала. Вот такая я противная девочка?
Заказное письмо лучше получить и знать, что они хотят. Вероятно готовятся к суду.
 
ЛеночкаВалерочка, я без гарантійкі отриманої через Укрпошту не буду оплачувати жодного МФО. Або Тільки суд!!!!
 
Заказное письмо лучше получить и знать, что они хотят. Вероятно готовятся к суду.
Навряд к суду готовятся, думаю что прислали письмо что продали меня калам, или дали ответ на мою просьбу о реструктуризации когда я ее хотела еще два месяца назад
 
Я розпрощався з другом, Нацком відповіві що в нас має бути реституція, повернути хто що взяв, друг на мій лист не відповів, хтів реквізити, я знайшов і відправив йому 3000грн, указав що це повернення коштів. Після подзвонили пару раз, що це не все, ще 13000, сказав шукайте лoxiв дальше, трохи включив умного( благодаря форуму), потім подзвонили сказали що це мені тіпа поблажка і т.д. все, я чист, це був останній, думаю останній на все життя
 
Я розпрощався з другом, Нацком відповіві що в нас має бути реституція, повернути хто що взяв, друг на мій лист не відповів, хтів реквізити, я знайшов і відправив йому 3000грн, указав що це повернення коштів. Після подзвонили пару раз, що це не все, ще 13000, сказав шукайте л0хів дальше, трохи включив умного( благодаря форуму), потім подзвонили сказали що це мені тіпа поблажка і т.д. все, я чист, це був останній, думаю останній на все життя
А можно пример письма что вы писала в нацком?
 
А вони Ваш кредит не продали ЕАПБ?Бо в мене вже сьомий місяць просрочки і звонть цей ЕАПБ і смс приходить і лист був від них щоб закрила Кашинського.
Не можу сказати на 100%.де зараз той кредит)))
Не слідкую ))))
Знаю тільки що у них зятя кредит ..(манікі)--лист прийшов
 
А вони Ваш кредит не продали ЕАПБ?Бо в мене вже сьомий місяць просрочки і звонть цей ЕАПБ і смс приходить і лист був від них щоб закрила Кашинського.
Они зимние продают, передают на прозвон
 
Я розпрощався з другом, Нацком відповіві що в нас має бути реституція, повернути хто що взяв, друг на мій лист не відповів, хтів реквізити, я знайшов і відправив йому 3000грн, указав що це повернення коштів. Після подзвонили пару раз, що це не все, ще 13000, сказав шукайте л0хів дальше, трохи включив умного( благодаря форуму), потім подзвонили сказали що це мені тіпа поблажка і т.д. все, я чист, це був останній, думаю останній на все життя

А как вы писали в нацком, через сайт?
А то сейчас там пишет, что нельзя подать электронную петицию...
 
Я розпрощався з другом, Нацком відповіві що в нас має бути реституція, повернути хто що взяв, друг на мій лист не відповів, хтів реквізити, я знайшов і відправив йому 3000грн, указав що це повернення коштів. Після подзвонили пару раз, що це не все, ще 13000, сказав шукайте л0хів дальше, трохи включив умного( благодаря форуму), потім подзвонили сказали що це мені тіпа поблажка і т.д. все, я чист, це був останній, думаю останній на все життя
хороший результат, если без суда - реституция, вот мне бы так?@MarynaHarmash, теперь нужно писать письма НБУ, это может быть заказное письмо укрпочтой, а может эл. обращение
 
хороший результат, если без суда - реституция, вот мне бы так?@MarynaHarmash, теперь нужно писать письма НБУ, это может быть заказное письмо укрпочтой, а может эл. обращение
Рано радовався, прислав друг Кашинский, что Нацкома нет,(тіпа і без нього не знаю) і що вони це рішення Нацкома обжаловали, і я повинен заплатити остальне, лапнуться, через суд тільки.
 
Назад
Угорі Унизу